Antika Eşya Depolama İstanbul antika eşyası depolama şirketi Anadolu Yakası, Avrupa Yakası deposu güvenli antika depolama hizmetini ekonomik fiyatlarla sunar. Güvenli depo aracılığı ile pratik ve konforlu alanlara sahip olursunuz. +1 depo alanı evinize ofisinize yaşam alanlarına yer açar.

Antika Eşya Depolama Hizmeti

Antika olarak kabul edilen ve değeri yıllar baz alınarak belirlenmiş olan eşyalar hem maddi hem de manevi değere sahiplerdir. Bu eşyaların rast gere bir yere bırakılması darbe alma, çizilme ve kırılma risklerine karşın korunmasız bırakır. Kapalı alan oda depo ve güvenlikli alanlar ile eşyaların güven içerisinde korunması gerekir.

Antika eşya depolama İstanbul antika depolama şirketi Hacıoğlu Depo İstanbul
Antika eşya depolama İstanbul antika depolama şirketi Hacıoğlu Depo İstanbul

Bu değerli eşyaların ev ya da iş yerinizde herhangi bir zarar görmesinin önüne geçmek için depolama alanlarında muhafaza edebilirsiniz. Antika eşya depolama hizmetini alarak antika değeri taşıyan eşyanızın güvenli bir alanda saklamasını sağlayabilirsiniz. Antika eşya depolama hizmetini alırken ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek almanız eşyanızın hem zarar görmesinin önüne geçerken hem de istenen saklama koşullarında muhafaza edilmesine de destek olur. Sigortalı Eşya Depolama hizmeti kapsamında eşyalarınız güvence altındadır.

Antika Depolama Hizmeti Nedir?

Antika eşya depolama hizmetinden dilediğiniz süre kadar faydalanmanız mümkündür. Antika depolama işlemlerinde antika eşyasının zarar görmemesi için belirlenen şartlarında depo alanında bulunması gerekir. Hava koşullarından sıcaklığa kadar her detay antika eşyalar için önemli olduğu için bu detaylara dikkat edilerek hizmet alımının yapılması gerekir. Antika olan eşyanın depolanmasında ayrıca güvenliğinde istenen düzeyde olduğuna dikkat ederek yirmi dört saat boyunca kesintisiz güvenli alan hizmeti sunan firma tercihine yönelmeniz gerekir.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Antika Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Antika değeri taşımakta olan eşyaların belli alanlarda muhafaza edilerek korunması işlemlerinde sunulan hizmette antika eşya depolama hizmeti adı verilir. Antika eşya depolama hizmetini alırken antika eşyanızın herhangi bir şekilde taşınırken zarar görmemesinin yanı sıra Oda Depo alanında da antika eşyanın istediği hava şartında muhafaza edilmesi de oldukça önemlidir.

Antika değerine sahip olan maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyanızı ya da eşyalarınızın uygun çözüm önerileri ile saklanması işlemlerinizde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sunulan hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle firmamıza başvurunuzu yapmanız gerekir. gerekli hizmeti almak için yapacağınız başvuru talebiniz sonrasında ise uzman ekibimiz kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak depolama hizmetleri ve hizmet bedeli ile ilgili olarak size eksper hizmetini ücretsiz olarak sunarak bilgilendirir. Yapılacak olan bilgilendirme ve fiyat teklifine onay vermenizin sonrasında ise firmamız ile yapacağınız hizmet sözleşmesi gereği belirlenen gün ve saatte tarafınıza hizmet sunulur.

Antika Eşya Depolama Fiyatları

Antika eşyaların depolanma fiyatları eşyanın büyüklüğüne göre değişir. Ev Eşyası Depolama alanı için kullandığımız 1+1 ev eşyası depolama, 2+1 depolama alanı ve 3+1 kiralık depo bölümlerine göre eşyanız hangi alan hacmine sahip ise bu alanlarımızı sizlere tahsis etmekteyiz. Küçük eşyalarınız için Koli Depolama hizmetleri de sunuyoruz. Aşağıda depolama alanlarımız ve ücret bilgisini bulabilirsiniz. Daha sağlıklı bilgi için lütfen fiyat teklifi alınız.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Antika Depolama Hakkında Merak Edilenler

Antika eşyası, değerli eşya ve sanat eseri depolama hizmetleri için ihtiyaç duyduğunuz depo alanı konusunda sıkça sorulan soruları sizler için derledik aşağıda ayrıntılı olarak merak edilenleri okuyabilirsiniz.

Antika Eşya Deposu Nerede?

Depolarımız İstanbul da her iki yakada da mevcuttur. Toplam 8 depo ambarımız vardır. Size en yakın depolama alanını sizler için tahsis edeceğiz.

Antika Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Antika eşyaların depolanma fiyatları Aylık olup uzun süreli depolamada %20 ye yakın indirimler uyguluyoruz. Ücretlerimiz aylık 100 tl den başlamaktadır.

Antika Eşyaların Depolanma Süresi Ne Kadar?

Antika eşyaların depolanma süresi tamamen isteğe bağlıdır. 1 Aylık, 6 Aylık veya Yıllık dilediğiniz sürede eşyalarınızı muhafaza edilmek üzere bıraka bilirsiniz.

Depolar Kilitli Midir?

Bütün depo alanları kişiye özel kişiseldir. Kilitli depolardır ve anahtarı sadece müşteride bulunur. Bu alana sadece müşteri anahtarı ile giriş yapabilir.

Depo’da Güvenlik Kamerası Var Mı?

Evet, hem güvenlik personelimiz mevcuttur. Hem de 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Etiketler:
Antika Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al