Adalar eşya depolama şirketi fazla eşyası olanlar için uygun alan açar. Depo alanı bulmak ve depolama yapmak her zaman için zor bir iştir. Eşyaları tek tek toplamak, uygun şartları sağlamak ve depo için geniş bir alan bulmak bazen imkansız olabilir. Biz firma olarak bu tür ihtiyaçların farkındayız ve bu alanda en iyi hizmeti vermekteyiz. Uygun koşullarda depolanan eşyalarınıza kendi malımız gibi sahip çıkmaktayız. Ulaşımın sıkıntılı olduğu adalar gibi bir yerde bile hizmet alanımız mevcuttur. Müşterilerimize denizin ortasında adalar eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Her türlü zorlukların üstesinden gelmekte ve adalar eşya depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin hayatında kolaylık sağlamaktayız.

Adalar Eşya Depolama Firması

Hizmet verdiğimiz adalar eşya depolama hizmeti ev eşyalarınızı istediğiniz sürede depolayabilirsiniz. Böylelikle eşya atma ve ihtiyaç olduğunda yenisini alma masrafından kurtulursunuz. İster birkaç ay ister birkaç yıl eşyalarınız bize emanet kalabilir. Uygun sıcaklık ve nem ortamında saklanan eşyalarınız rutubet ve ısı gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez.

Firmamıza teslim ettiğiniz eşyalarınızı bıraktığınız gibi geri alırsınız. Koltuk, kanepe, beyaz eşya ya da mobilya fark etmeden her türlü eşyanız özenle depolanır. Depo alanları kişiye özeldir ve eşyalarınız arasına farklı eşyalar karıştırılmaz. Firmamız evinizin bir odası gibi her müşterimize ayrı bir alan sunmaktadır.

Adalar eşya depolama şirketi Adalar kiralık depo firması
Adalar eşya depolama şirketi Adalar kiralık depo firması

Adalar Villa Eşyası Depolama

Normal bir ev eşyasının misliyle fazla olan villa eşyaları depolama firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Depolama alanlarımızın genişliği sayesinde her türlü eşyayı güvenle depolayabilmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için her türlü yeniliği takip etmekte ve her türlü tedbiri almaktayız. Villanızın eşyaları ne kadar fazla olursa olsun firmamız için fark etmez. Yeterli büyüklükteki depolama alanlarımız ile her daim hizmetinizdeyiz. Hizmet alanımız içerisinde olan adalar eşya depolama ile mesafeleri kısalttığımız gibi alanları da sizler için açmakta ve uygun depolama imkanları sunmaktayız.

Adalar Ofis Eşyası Depolama

Eşya depolama denildiği zaman ilk akla gelen ev eşyalarıdır. Oysaki ev eşyaları kadar ofis ve iş yeri eşyalarının da depo alanlarına ihtiyacı vardır. Ofisinizi kapattınız ve belli bir süre sonra yeniden mi açacaksınız bu sürede ofis eşyalarınızı elden çıkarmanıza gerek yok. Firmamız ofis eşyalarınızı sizler için depolayarak siz değerli müşterilerini yeni eşya alma masrafından kurtarmaktadır. Eşyalarınızı süre sınırlaması olmadan güvenle depolayabilirsiniz. Eşya depolama alanında önde gelen güvenilir firmalardan biri olan firmamız siz değerli müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek için elinden geleni yapmaktadır. İş yerinizi yeniden açtığınızda eşyalarınız ilk gün ki gibi yeni olarak sizlere teslim edilmektedir. Uygun saklama koşullarını sağladığımızdan dolayı eşyalarınızda her hangi bir eskime ve yıpranma sorunu yaşanmamaktadır.

Adalar'da eşya depolama hizmeti ile depo kiralama
Adalar’da eşya depolama hizmeti ile depo kiralama

Adalar Antika ve Kıymetli Eşya Depolama

Birçok insanın depolama şirketlerine teslim etmek istemediği eşyaların başında antika eşyalar gelmektedir. Bu eşyalar hem maddi hem de manevi anlamda kıymet değeri yüksek olan eşyalardır. Birçoğu ender bulunan antika eşyaları birilerine teslim etmek oldukça zordur. Bu eşyalara sahip olan kişilerin güvensizliğini ve titizliğini anlamaktayız. Birçoğu belki de aile yadigarı olan antika eşyaları her hangi bir yere teslim edemezsiniz.

Bundan dolayı firmamız profesyonel yaklaşımı ve yönetim sistemi ile değerli antika eşyalarınızı güvenle saklamaktadır. Eşyalarınızın maddi ve manevi değeri ne kadar yüksek olursa olsun bizler eşyalarınıza kıymet vermekte ve uygun saklama koşullarında saklamaktayız. Tüm antika eşyalar depolarımızda özenle muhafaza edilmektedir. Sektördeki depolama ihtiyacının farkında olan firmamız siz değerli müşterimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için çalışmaktadır.

Sigortalı Adalar Ev Eşyası Depolama

Eşya tesliminde birçok insanın takıldığı konulardan bir tanesi sigorta konusudur. Adalar Eşya Depolama Şirketi güvenli depolama hizmeti sunar. Herkesin eşyası kendine kıymetlidir. Bazı eşyaların maddi değeri yüksek iken bazı eşyaların manevi değerine paha biçilemez. Bu gibi durumlarda hem müşterilerimizi memnun etmek hem de eşya güvenliğinizi artırmak için sigortalı depolama sistemini uygulamaktayız. Artık maddi değeri yüksek olan ya da bir eşi daha olmayan antika eşyalarınız sigorta kapsamında depolarımızda tutulmaktadır.

Böylelikle eşyalarını emanet edemeyen, gözü arkada kalan ve güvenmekte zorluk çeken her müşterimize sigortalı adalar eşya depolama sistemini tavsiye etmekteyiz. Sigortalı depolama sistemi garantili bir depolama türüdür ve burada en kıymetli eşyalarınız ve hatta sanat eserlerinizi bile güvenle depolayabilirsiniz. Saklama koşullarımızın ideal ölçülerde olmasına bir de sigortalı sistemi ekleyerek müşteri profilimizi ve referanslarımızı genişletmiş bulunmaktayız. Böylelikle sektöre yön veren lider firmalardan biri olarak adımızı duyurmuş bulunmaktayız.

Adalar eşya depolama Adalar kiralık depo firması
Adalar eşya depolama Adalar kiralık depo firması

Adalar Koli Depolama

Depolama türleri arasında en yaygını koli depolamaktır. Birçok insanın tercih ettiği koli depolama hem daha fazla eşyayı daha küçük alanda depolamanızı sağlamaktadır hem de eşyaların korumaya alınmasını artırmaktadır. Firmamız tarafından depo alanlarımızda küçük ya da büyük her boydan koli uygun koruma şartlarında depolanmaktadır. Eşyalarınız kolileyerek depolama alanlarımızdan daha iyi istifade edebilirsiniz. Daha küçük alanlarda daha fazla eşya depolamak isteyenlere koli depolama sisteminden istifade etmelerini önermekteyiz.

Adalar Arşiv Eşyaları Depolama

Arşiv eşyaları maddi anlamda olmasa da manevi anlamda kıymetli eşyalar arasına girmektedir. Ayrıca arşiv eşyaları arasında yer alan dosyalar aynı zaman da birçok insanında mahremi sayılmaktadır. Mahrem olarak görülen evrakları ve dosyaları, devlet malzemelerini depo alanlarımız da güvenle depolamaktayız.

Adalar Eşya Depolama Şirketi

Dosyalarınıza sizden başka hiç kimse el süremez. Her şey firmamızın gözetimi altında gerçekleşmektedir. Dosyalarınızın güvenliğini firma olarak garanti altına almaktayız. Böylelikle atamadığınız ve saklamanız gereken ama yerinizin olmadığı birçok dosya ve klasörü sizin adınıza saklamakta ve iş hayatında siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Arşiv dosyalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her dosyayı depo alanınızdan temin edebilirsiniz. Adalar Eşya Depolama şirketimiz her türlü eşyanızın saklanmasında sonsuz güven ve olanak sağlamaktadır.

Adalar Eşya Depolama Fiyatları

Adalar Eşya Depolama ücretleri eşya hacmine ve alanına göre değişkenlik gösterir. Ortalama aylık 100 tel den başlayan fiyatlarla kiralık depo hizmeti sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Etiketler: , ,
Adalar Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al