Kadıköy Eşya Depolama İstanbul Kadıköy ev eşyası depolama şirketi indirimli fiyatlarla ofis, ev eşyası depolama kiralık depo güvenli oda depo hizmeti sunar. İstanbul eşya depolama markası Depo İstanbul şirketimiz ile her türlü ev ofis eşyalarını dilediğiniz süre zarfında depolarımızda güvenle barındırmak tayız.

Kadıköy Eşya Depolama Şirketi

Ev ararken, kendimize bir yaşam alanı tercih edeceğimiz zaman çoğunlukla yeterli bir Kadıköy Eşya Depolama alanımız var mı diye düşünmeyiz. Çünkü çoğumuzun daha farklı öncelikleri oluyor. Tutacağımız evin okula ve işe yakınlığı ya da evin ne kadar gün ışığı aldığı gibi. Bu yüzden evimizin veya ofisimizin eşya depolama için uygun olup olmadığını başlangıçta hiç düşünmeyiz. Eşyalarımızın depolanması için bir süre evin herhangi bir alanını kullanırız fakat sonra işler başa çıkılamayacak bir hâl alır. Çok sık kullanmadığımız, bir köşede biriktirdiğimiz eşyalar, aslında çoğumuzun yaşam alanını daraltmaktadır. Genel olarak bunlara çözüm olsun diye evimizin garajını, apartman bodrumunu ya da çatı arasını kullandığımız olur. Bu alanların birçoğu da güvensizlik sebebiyle endişe duymanıza neden olacaktır. Bu klasik depolama şeklinde toz, su baskını, rutubet ve neme karşı önlem alınmamış olması eşyalarınız için bir dezavantajdır. Sizi bu dertlerden kurtaracak olan Kadıköy eşya depolama hizmetimizle sizlerleyiz!

Kadıköy Eşya Depolama Firmaları

Kadıköy ev eşyası depolama hizmeti, son yıllarda popülerliği artan ve oldukça tercih edilen bir seçenektir. Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde daha sık tercih edilen ve maliyet olarak da uygun bir hizmet sunan bu depolama seçeneği için bizi yani Depo İstanbul’u tercih edebilirsiniz. Ev eşyalarınızı depolamak için gerekli bir alan seçerek onları, daha uzun süre güvenle saklama imkanına sahip olursunuz.

Güvenli Kadıköy Ev Eşyası Depolama Firması

Kadıköy eşya depolama olarak alanında uzman ekibimiz, eşyalarınızı evinizden alıyor ve daha sonra dilediğiniz zaman size teslim ediyor. Üstelik eşyalarınızın 24 saat özel kamera teknolojileri ile korunduğuna şüpheniz olmasın. Ayrıca depolanan alandaki eşyalarınızın durumunu, istediğiniz zaman görebilmektesiniz. Depo İstanbul olarak bu konuda çok hassas bir politika izliyoruz. Çünkü kişisel eşyalarınız sizler için olduğu kadar bizim için de önem arz ediyor. Eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulmanız için de gece gündüz çalışan personellerimiz mevcut ve gerekli teknolojileri kullanmaktan hiçbir zaman çekinmiyorlar. Başta Kadıköy depolama olmak üzere İstanbul’un dört bir yanından müşterilere eşyaları için güvenli depo alanları oluşturuyoruz.

Kadıköy Kiralık Depo

Bizler, Kadıköy eşya depolama alanında kurumsal bir depo şirketiyiz. Depo İstanbul markası olarak rutubetsiz ve klimalı ortamlarda ev eşyalarınızı depolama servisi yürütmekteyiz. Sizlere özel depo alanlarımızı, kasko sigortalı ve sözleşmeli olarak sunuyoruz. İstanbul ev eşyası depolama firması olarak kişiye özel klimalı, rutubetsiz ve güvenlik kameralı, oda depo ve kilitli depo alanlarımız ekonomik fiyatlarla hizmetinizde. Kadıköy eşya depolama olarak eşya depolama alanlarımızın profesyonel ortamlar olduğunuzu bilmenizi isteriz. Hijyenik, arınık bölümlerimiz, sağlık ve güvenlik tedbirleri dikkate alınarak dizayn edilmiştir. Her bir bölüm diğerinden bağımsız bölmelerden meydana gelir. Kilitli bölümlerin anahtarı müşteride bulunur. Dilediğinde gelir kapı kilidini açar istediği eşyayı bırakır. Dilediğinde de gelir dilediği eşyayı çıkarır.

Müşterilerimiz ve kendi çalışanlarımızın sağlığını da önemsediğimiz gibi eşyalarınızın da güvenliği için de her türlü tedbiri almaktayız. Depolama alanlarımızda olabilecek afetlere karşı önlem alınması amacıyla gerekli sigortalama ve iş güvenliği prosedürleri de uygulanmaktadır. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor ve müşterilerimiz de dilerlerse telefonlarından izleme imkanına sahipler. Depo İstanbul’a, garantili depo alanlarımıza eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bırakın, gözünüz arkada kalmasın. Bu Kadıköy eşya depolama hizmetinden yararlanabilmeniz için firmamıza gelebilirsiniz. Bunun yanında web sitemiz üzerinden veya telefon aracılığıyla da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama
Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama Hizmet Çeşitleri

Kadıköy eşya depolama kapsamında tüm hizmet detaylarımız müşterilerin taleplerine, beklentilerine göre belirlenmektedir. Eşya depolama imkanlarımızla müşteriler her açıdan avantaj sağlayacak. Sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralamamız mümkün:

  • Sigortalı depolama; garantili kiralık depolama hizmeti sağlıyoruz.
  • Ofis depolama; şirket eşyası ve ofis eşyaları depoluyoruz.
  • Villa eşyası depolama; villa eşyalarınızı aylık ve uzun süreli depolama imkanı sunuyoruz.
  • Ev eşyası depolama; tüm ev eşyalarınızı depoluyoruz.
  • Antika eşya depolama; eski tabloları ve süs eşyalarınızı bırakabilirsiniz.
  • Sanat eseri depolama; dilediğiniz sanat eserlerini kişiye özel depolarda saklıyoruz.
  • Oda depo; kişisel şahsi depo alanı veriyoruz.
  • Koli depolama; istenilen sayıda küçük büyük kolilerinizi depoluyoruz.
  • Arşiv depolama; kamu kurum ve özel şirketlerin arşivlerini depoluyoruz.

Depo Alanında Ne Tür Eşyalar Bulunur

İstanbul geneli ortalama 8 farklı ilçede ve İstanbul’un her iki yakasında bulunan depo alanlarımızda eşyalarınızı güvenle saklarız. Belli bir süre zarfında dilediğiniz bütün eşyalarınızı saklıyoruz. Küçük, büyük; değerli, değersiz fark etmez! Her türlü eşyanızı, hizmet kapsamımıza dahil etmekteyiz. Atmaya kıyamıyorsunuz ya da geçici süreliğine koyacak yeriniz mi yok Depo İstanbul’un depolama hizmeti kurtarıcınız olabilir. Hizmetimizdeki tüm eşyalar, sigortalı olacak şekilde muhafaza edilmektedir ve kesinlikle müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet verilmektedir. Dilediğiniz takdirde eşya depolama hizmetimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Eviniz ya da ofisiniz fark etmiyor, her türlü eşyanızı depolamamız için bir süre sınırı da yok. Hizmetimizden istediğiniz süre boyunca yararlanabilirsiniz.

Kadıköy eşya deposu hizmetleri Kadıköy ev eşyası depolama şirketi
Kadıköy eşya deposu hizmetleri Kadıköy ev eşyası depolama şirketi

Kadıköy’de Güvenli Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmeti olarak ihtiyaç halinde başvurular almaktayız. Daha çok zorunlu durumlardan dolayı başka bir eve geçecek olanlar eşyalarını koyacak yer buladıkları için başvuruyorlar. Sunduğumuz hizmetimizde öncelediğimiz kaliteli ve güven sayesinde firmamız sektörde en sık tercih edilen hizmetler içerisindedir. Her eşyaya kendi eşyamız gibi değer veriyoruz. Firma çalışanlarımız, depolama sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için elinden gelen tüm özeni gösteriyorlar. Depolanacak eşyalarınızın evinizden veya iş yerinizden alınması ve tekrar adresinize teslim edilmesi firmamız tarafından eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Depo İstanbul ekibimiz, işinde deneyimli ve oldukça profesyoneldir, görevlerini yerine getirirken tüm taşımaları sorunsuz bir şekilde tamamladıklarını temin ederiz.

Kadıköy Eşya Depolama hizmetimiz öncesinde tüm eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Bunun için özel malzemeler kullanmaktayız ve böylece eşyalarınız taşıma esnasında da yerleştirme esnasında da zarar görmüyor. Müşteri memnuniyetini esas alıyoruz derken tam olarak bundan bahsetmiştik. aynı zamanda eşyalarınızı yerinden alıyor depolarımıza güven ile taşıyoruz. Belirlediğiniz süre zarfında depoda bekletilen eşyalarınızı siz istediğiniz zaman bir telefon ile hemen yeni evinize getirip kuruyoruz. Depolama hizmetimiz için müşterilerimiz ile firmamız arasında bir sözleşme yapmaktayız. İşte eşyalarınızın geri teslim edilmesi bu yaptığımız sözleşmenin süresinin dolmasıyla gerçekleştirilir. İsterseniz bu süreyi uzatma hakkına da sahipsiniz. Bizler Hacıoğlu Nakliyat Depo İstanbul şirketi olarak tüm hizmet taleplerinizi, en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Kadıköy Eşya Deposu Kiralık depo Kadıköy depolama firması
Kadıköy Eşya Depolama Kiralık depo Kadıköy depolama firması

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları

Kadıköy eşya depolama hizmetimiz, yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz şekilde verilmekte. Bu hizmet için bölge ve müşteri sınırlamamız olmayıp tüm eşyaları kabul etmekteyiz. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı emanet edilecek bir firma bulmak her zaman kolay değil. Hizmetimiz kapsamında eşyalarınızın zayi olma durumu dikkate alınarak sigortalanması sizleri memnun etmek içindir.

Kadıköy Eşya Depolama Ücreti

Kadıköy eşya depolama kapsamında belirlediğimiz ücret ise eşyalarınızın bizde kalma süresine göre değişmektedir. Ödeme konusunda müşterilerimize esneklik sağlıyoruz; ödemelerinizi, aylık olarak yapabileceğiniz gibi toplu olarak da verilebilirsiniz. Bizlere başvurarak eşyalarınızı sizin için yük olmaktan çıkarabilirsiniz. Taşınabilir ve kolayca depolanabilir hizmetimizle sizlerleyiz.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Kadıköy Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kadıköy eşya depolama hizmetlerimiz hakkında merak edilenleri sizler için aşağıda sıraladık. Sizler de merak ettiklerinizi Whatsapp hattımızdan 7/24 yazabilir sorabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Alanı Süresi Ne Kadar?

Depolama alanı genellikle aylık kiralanır. Dileyen müşterilerimiz için istedikleri süre zarfında depolarımızı kiralıyoruz. 6 Ay ve uzun süreli depolama hizmetinde %20 ye varan indirimlerle eşyalarınızı güvenle depolayın.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Eşya depolama ücreti, eşyalarınızın hacmine göre tahsis edilen depo büyüklüğü ve süresine bağlı değişkenlik gösterir. Ortalama fiyatlarımız 200-300 tl den başlamaktadır.

Depo Alanı Güvenli Midir?

Evet, Kadıköy eşya depolama alanı güvenli ve konforludur. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenir. Aynı zamanda güvenlik personelimizce korunur. Depo alanı kişiye özel kilitli ve oda tipi olduğundan başkası bir başkasının depo alanına giremez. Dolayısıyla hem hijyenik hem de güvenlidir.

Kiralık Depo Bölümleri Hijyenik Midir?

Evet, depolama alanlarımız ve kiralık depo bölümlerimizin tümü hijyeniktir. Virüs, Coronavirüs, Bakteri, haşere vs karşı düzenli olarak ilaçlanır ve dezenfekte edilir. Her depo alanı bağımsız olduğundan hijyen korunur. Buna rağmen düzenli olarak ilaçlama ve dezenfekte etmekteyiz.

Etiketler: , ,
Kadıköy Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al