Komple ev depolama İstanbul’da komple bir ev eşyası depolama alanı kiralayın. Uygun fiyatlarla oda sistemli 7/24 güvenli 1+1, 2+1 ve 3+1 ev eşyalarınızı depolayın. Depoistanbul eşya depolama şirketi kilitli odalı depo bölümlerinin aylık kiralama hizmetini sunar.

Komple Ev Depolama

Komple ev depolama da, güvenli ve hijyenik bir şirket arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çeşitli sebeplerle depoya vermek istediğiniz sizin bin bir emek vererek ve özenerek aldığınız eşyalarınızı her türlü güvenlik ve temizlik önemlerini alarak güvenlikli depolarımızda emanetlerinize gözümüz gibi bakarak depoluyoruz.

Komple ev depolama İstanbul komple ev depo kiralama firması
Komple ev depolama İstanbul komple ev depo kiralama firması

Herhangi bir sebeple yurt dışına ya da şehir dışına taşınmak zorunda kaldığınızda eşyalarınızı götürmek istemeye bilirsiniz. Ya da az eşya çok huzur felsefesiyle minimal yaşama geçmek isteyebilirsiniz.  Yâda daha küçük bir eve taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda şirketimiz devreye girip eşyalarınızı güvenli ve korunaklı bir şekilde taşıyıp özel güvenlikli ve yirmi dört saat kameralarla takip edilen depolarımızda depoluyoruz.

Sigortalı Komple Ev Depolama Firması

Sigortalı komple ev depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel eşyalarını sigortalı bir şekilde evlerinden alıp özel güvenlikli depolarımıza kaldırıyoruz. Sizin yıllarca çalışarak emek vererek aldığınız eşyalarınıza,  bizim deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde depolarımızda hiçbir zarar gelmeden muhafaza ediyoruz.

Güvenli Komple Ev Depolama Şirketi

Güvenli komple ev depolama hizmeti kapsamında siz değerli müşterilerimiz eşyalarını yedi yirmi dört (7\24) evlerinde oturarak kamera sistemimiz sayesinde izleyebilirsiniz.  Böylece aklınız eşyalarınızda kalmaz her istediğinizde eşyalarınızı izleyebilirsiniz.

Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depo Kiralama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Pratik Komple Ev Depolama Çözümleri

Pratik depo odalarımızda top yekûn kapsamlı bir şekilde evin tamamını depoluyoruz. Bütün ev depolama hizmetinde evde bulunan eşyaların tamamı depoya taşınır. Alanında uzman personellerimiz eşyalarınızı sıfır ambalajlama yaparak depolara taşır.

  • 1+1 Komple ev eşyası depolama
  • 2+1 Komple bir ev eşyası depolama
  • 3+1 Komple ev eşyalarının depolanması
  • 4+1 Komple ev eşyası depolama alanları

Hızlı Komple Ev Depolama Alanları

Hızlı depolama ekibimiz hazır depo odalarına eşyalarınızı aynı gün saatler içerisinde taşır. Bir bütün olarak komple ev eşyalarının depoya taşınması ve depoda muhafaza işlemlerinin tamamını gerçekleştiriyoruz. Depo İstanbul şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan şubeleri ile kiralık oda tipi depolama alanları tahsis eder.

İstanbul Komple Ev Depolama Firmaları

İstanbul komple ev depolama hizmeti kapsamında eşyalarınızı depoya kaldırmak istediğiniz zaman şirketimiz size istediğiniz depomuzda hizmet vermeye hazırdır. İstanbul’da artan kira fiyatları yüzünden daha küçük evlere taşınmak isteyebilirsiniz. Bu durumda fazla eşyalarınızı depomuza kaldırıp depolarımızda uygun fiyatlarla muhafaza edebilirsiniz.  Depolama süresi boyunca istediğiniz ve arzu ettiğiniz saatlerde ister depomuzu ziyaret ederek isterseniz de kamera sistemleri sayesinde izleyerek eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Komple Ev Depolama

Avrupa yakasında oturan müşterilerimiz içinde komple ev depolama hizmeti sunmaktayız. Avrupa yakasında bulunan depolarımız sayesinde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde evlerinizden alıp depolarımıza kaldırıyoruz.

Avrupa Yakası Komple Ev Depolama

Asya yakasında komple ev depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için en güvenli şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Sizin yıllarca çalışıp bin bir emekle aldığınız eşyalarınızı depolarımızda temiz hijyenik ve güvenli bir şekilde saklıyoruz.

Komple Ev Eşyası Depo Kiralama Ücretleri

Komple ev eşyası depolama şirketi denilince en güvenli ve en hijyenik şirket olmaktan gurur duyuyoruz Uzun yıllardır komple ev eşyası depolama sektöründe hizmet veren şirketimiz bu konuda uzmanlaşmış olmaktayız. Sizin eşyalarınıza gözümüz gibi bakıp onları nem, rutubet gibi her türlü riskten korumak için gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Kamera sistemimiz sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Komple Ev Depolama Fiyatları

Komple ev depolama fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizi düşünerek en uygun fiyatlarla komple evinizi depoluyor.  Fiyat almak için iletişim numaralarımızı arayınız.


Sıkça Sorulan Sorular

Komple Ev Eşyaları Nerede Depolanır?

Top yekûn komple ev eşyaları Depo İstanbul şirketinin hijyenik temiz depolarında oda sistemli kilitli depolarında saklanarak kısa süreli ve uzun süreli saklama koşullarında depolanır.

Komple Bütün Ev Eşyaları Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Bütün ev eşyaları depolama ücretleri ortalama 750 tl den başlar. Depolanacak eşya miktarına göre farklı boyutlarda metreküp hacmine sahip depolarımız mevcuttur. Fiyatlandırma depo kiralama sürelerine göre değişir.

Ev Depolama Alanı Kilitli Midir?

Kilitli ev depolama alanları güvenlik kamerası ile 7/24 izlenir ve kilitlidir. Ayrıca güvenlik silahlı personeli bulunmaktadır. Güvenli depolama alanlarında bütün evi depolayın.

Ev Depo Kiralama Süresi Ne Kadar?

Ev depo kiralama süresi 1 aylık, 3 aylık, +6 aylık veya yıllık depo kiralama şeklidedir. Depo kiralama süresi arttıkça eşya depolama fiyatları indirimli olarak uygulanır.

Etiketler:
Komple Ev Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al