Avrupa Yakası Eşya Depolama firmaları sigortalı güvenli rutubetsiz Avrupa yakası depo kiralama Avrupa Yakası nakliyat depolama şirketi ev ofis eşyası depolar.

Avrupa Yakası Eşya Depolama Firması

Eşya depolama hizmetleri farklı birçok nedene bağlı olarak sunulmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber eşya depolama alanlarında da bu yeniliklere yer açıldı. Böylelikle daha güvenli ve daha korunaklı olan depo alanlarında eşyanızın muhafaza edilmesi mümkün oldu. Depo İstanbul markası ambar ve ardiye alanları ile İstanbul’un bir numaralı depo kiralama şirketi ünvanı taşır. İhtiyaç duyduğunuz ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama gibi bir çok ihtiyacınızı özel çözümler geliştirir.

Avrupa yakası eşya depolama hizmetini sunan firmamızdan destek talep ederek ev ya da iş yeri eşyanızın tamamının ya da belli kısmının depoda muhafazasına yer açabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulan hizmetlerimizden yararlanmak için firmamıza başvurunuzu yapmanız yeterlidir.

Avrupa yakası eşya depolama firması Avrupa yakası depo kiralama şirketi
Avrupa yakası eşya depolama firması Avrupa yakası depo kiralama şirketi

Avrupa Yakası Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama işlemlerinde hizmet almadan önce en dikkat edilmesi gereken detay güvenliktir. Konusunda uzman ve deneyimli firma tarafından edinilecek olan depolama hizmetlerinde alınacak olan hizmetlerde güvenliğin edinildiğinden emin olabilirsiniz. Eşya depolama işlemlerinde eşyanın muhafaza edildiği alanın haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati korunuyor olması gerekir. Bu işlemlerde uzman personelin yanı sıra güvenlik kameraları da görev almalıdır. Eşyanın çalınmasına karşı son derece önemli olan güvenlik kameraları ve güvenlik personelinin yanı sıra eşyanın her kişiye özel olarak sunulan kilitli alanda tutulması gerekir.

Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depo Kiralama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Dış etkenlerden herhangi bir zarar görmemesi açısında önemli olan güvenlik tedbirleri aynı zamanda hava şartlarına karşı da sağlanmalıdır. Dış hava şartlarındaki olumsuzlukların eşyanın zarar görmesine engel olması için iç alanın belli bir ısıda tutulması ve yağış durumunda da sızıntının olmamasına dikkat edilmesi önemlidir.

Avrupa Yakası Eşya Depolama Hizmet Bölgeleri

Avrupa Yakası Nakliyat Depolama Hizmeti

Avrupa Yakası nakliyat depolama şirketimiz ile hem nakliyat hizmeti alıp güvenle taşının hem de eşyalarınızı güvenli depo alanlarında muhafaza edin. İstanbul nakliyat depolama alanlarında her türlü tedbiri özenle almaktayız. İç alanda istenen hava izolasyonunun sağlanması ile hem rutubet hem de neme karşı korunmasında destek olur. İç alanda eşyanın zarar görmemesi için haşere ve böceklere karşı gerekli olan güvenlik çalışmasının da firma tarafından sunuluyor olduğundan emin olmanız önerilir.

Bu detaylara dikkat ederek iç ve dış şartlardan eşyalarınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. Avrupa yakası eşya depolama işlemlerinde güvenli bir depo hizmetine yer açarak sizin için maddi ya da manevi açıdan değerli olan eşyanızın korunması için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Avrupa Yakası nakliyat depolama Avrupa yakası evden eve nakliyat depolama şirketi
Avrupa Yakası nakliyat depolama Avrupa yakası evden eve nakliyat depolama şirketi

Avrupa Yakası Depo Kiralama Süresi

Avrupa yakası eşya depolama hizmeti alımınızda birçok farklı kaleme dikkat etmenin yanı sıra düre konusunda da net bilgi vermeniz gerekir. Eşyanın hangi süre ile depo alanında muhafaza edileceğine dair net bilgi sunmanın akabinde taraflar arasında hizmet sözleşmesi imzalanır.

Kentsel dönüşümde eşya depolama işlemlerinde günlük olarak alınabilecek olan eşya depolama süresinin yanı sıra haftalık, aylık ya da daha uzun süren depolama işlemi için yıllık süre de baz alınabilir. Depolama işlemleri sonrası süre dolmadan önce eşyanın depo alanında alınması için firmayı bilgilendirerek eşyanın talep edilmesi gerekir. Sürenin dolmasına karşın depo ihtiyacınız devam ediyor ise firmanın konu ile ilgili bilgilendirilerek gerekli olan çalışmanın devamlılığı hakkında ek sözleşmenin de imzalanması ve tekrar bir sürenin de belirlenerek sunulması gereklidir.

Avrupa Yakası Ev Eşyası Depolama Hizmeti

İstanbul eşya depolama şirketi işlemlerinde gerekli olan çalışmaya yer açılırken her iki tarafında haklarının korunması için hizmet sözleşmesinde yer açılır. Sözleşme ile birlikte alacağınız hizmet ve ev eşyası depolama hizmet bedeli belli bir tutara bağlanarak hizmet sözleşmesi sonrasında herhangi bir kötü sürpriz ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda ev eşyası depolama firmasının hizmet sözleşmesinin aksine bir hizmet sunması ya da sunmaması durumunda da gerekli işlemi yapma hakkına da sahip olursunuz. Bu işlemlerin yanı sıra sözleşme ile beraber eşyalarınızda depo alanında sigorta altına alınmış olur. Hizmet sözleşmesi sonrasında firma ise vereceği hizmet ve hizmet süresini belirlerken alacağı ücret konusunda da bilgi sahibi olur. Bu hizmeti sunmanın akabinde taahhüt edilen tutarın ödenmemesi durumunda ise sözleşme hükümlerine göre işlem yapabilir.

Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Avrupa yakası eşya depolama hizmetlerinde eşyanızın depo alanında muhafaza edilmesi ile ilgili olarak firmamıza yapacağını başvuru sonrasında konusunda uzman olan personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak depo alanında muhafaza edilecek olan eşya yükü hakkında bilgi alır. Birçok kaleme yer açarak hazırlanacak olan ücretsiz eksper raporu sonrasında ise eşya depolama işlemleriniz ile ilgili olarak tarafınızca firmaya ödenecek olan fiyat belirlenir. Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak sunulan fiyat teklifine onay vermeniz sonrasında taraflar arasından imzalanacak olan hizmet sözleşmesi düzenlenerek hizmet sunulur.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Avrupa Yakası Depo Kiralama Ücretleri

Avrupa yakasında depo kiralama fiyatları yukarıdaki tabloda gördüğünüz üzere ayrıntılı olarak belirlenmiştir. Kısa süreli depolama hizmeti alımında normal fiyatlar geçerlidir. Altı ay ve daha uzun süreli depolama hizmetlerinde ise %20 indirimli fiyatlarla depo kiralama hizmeti sunuyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Avrupa Yakası eşya depolama fiyatları 500 tl den başlar. Depolanacak eşyanın miktarına ve metre küp hacmine bağlıdır. 15-20-30-40 metre küp ölçülerde farklı depolama alanları kiralıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Avrupa yakası eşya depolama firmaları arayanlar için en iyi, en temiz, en güvenli, pratik, hazır, kişiye özel kilitli oda depo bölümleri tahsis ediyoruz.

Avrupa Yakası Kiralık Depo Alanları

Avrupa Yakası kiralık depo alanları Rumeli yakasında olup tüm ilçelere ticari veya şahsi eşya saklama alanları haftalık, aylık, +6 aylık veya yıllık süreli şekilde kiralanır.

Avrupa Yakası Depo Kiralama Alanı Büyüklüğü Ne Kadar?

Koli ve Dolap depolama hizmeti dışında, Oda depo alanları 15 Metre Küp (1+0 Ev Eşyası) alandan başlar. 20 metreküp (1+1 Ev Eşyası), 30 metre küp (2+1 Ev Eşyası), 40 metre küp (3+1 Ev Eşyası) büyüklüğünde Avrupa depolarımız mevcuttur.

Etiketler:
Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al