Sanat Eseri Depolama İstanbul sanat eseri deposu şirketi sanat eşyaları depolama hizmeti sunar. Güvenli sanat eseri taşıma, sanat eşyası depo kiralama hizmeti alın. Güvenle eşyalarınızı depolama alanına bırakın.

Sanat Eseri Depolama Hizmeti

Sanat eseri depolama İstanbul sanat eşyası depo kiralama şirketi
Sanat eseri deposu İstanbul sanat eşyası depo kiralama şirketi

Sanat eserleri son derece değerli olmak ile beraber korunmasında da önemli detaylara yer açılması gereken eşyalardır. Sanat eseri depolama hizmetini edinerek bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Güvenli bir depo alanında sanat eserleri depolama hizmetini alarak maddi ve manevi değeri yüksek olan ürünlerinizi muhafaza etmenin de avantajını elde edebilirsiniz.

İstanbul Sanat Eseri Depolama Şirketi

Sanat eseri depolama hizmeti olarak ifade edilmekte olan işlemlerde mutlaka uzmanlığı ve deneyimi olan firma seçimine yer açmanız gerekir. Firmanın sunduğu hizmetlerde sanat eserinin değeri ile orantılı sigorta hizmetinin yanı sıra depo alanın ise mutlaka sanat eserinin korunması için uygun olan hava şartlarına sahip olması gerekir. Bizler de Sanat eşyası depolama alanlarının havalandırması, ilaçlanması ve steril olması için çabalıyoruz.

Sanat eserlerinin depolanmasında günlük, haftalık, aylık tercihlerin yanı sıra yıllık olarak da depo alanlarında muhafaza edilmesi sağlanabilmektedir. Alınacak olan hizmette ilk hedef öngörülen zamanlama dilimine göre yapılmak ile beraber süre aşımının gerekli olduğu durumlarda ise hizmet sözleşmesi yenilenerek tekrardan belirlenecek olan süre bazında işleme yer açılması gerekir. Bunların dışında ek olarak Ev eşyası depolama ihtiyaçlarınız için, evde kendinize yaşam alanları açmanız adına eşyalarınızı getirebilirsiniz.

Sanat Eseri Depolama da Profesyonel Ekip Desteğinin Önemi

Sanat eseri depolama hizmetlerinden yararlanarak değeri yüksek olan bu eşyanın güvenli bir alanda muhafaza edilmesinin avantajını elde edebilirsiniz. Bu depolama hizmet alım işleminde ise eşyanızın aradığı ve gerekli olan depo sıcaklığının sunulmasından güvenliğin ise yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak sunulmasında kadar birçok detaya dikkat edilmelidir. Tarihi Eser Sanat eşyaları depolama hizmetlerini sunan firmamız konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz ile sanat değeri taşımakta olan eserin ideal depo alanının da istenen hava koşullarında ve belirlenen uygulama detaylarında saklamasına yer veriyoruz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Sanat Eşyası Depolama Servisi

Sanat eserinin depolanması hizmetini firmamızdan almak için ise öncelikle müşteri temsilcimize başvurunuzu iletmeniz gerekir. Başvurunuzun yapılmasının sonrasında uzman ekibimiz sanat eseri depolama hizmet detaylarımız hakkında detaylı bilgileri tarafınıza sunmanın yanı sıra fiyat teklifi için ücretsiz eksper hizmeti vermek için adresinize ulaşım sağlar. Yapılacak olan bilgilendirme ve fiyat teklifi akabinde onay vermeniz durumunda sanat eseri depolama hizmeti ile ilgili sözleşme imzalanarak belirtilen süre içinde eşyanın muhafaza edilmesi sağlanır.

Sanat Eşyası Depo Kiralama

Eşya Depolama şirketi olarak İstanbul’da eşya deposu hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz için her çeşit eşyanın güvenle korunması adına gerekli alanları sağlıyoruz. Bunların başında değerli eşyaların belli süre zarfında kapalı alanlarda muhafaza edilmesini sağlamaktır. Sanat Eseri taşıma ve depolama hizmetlerini ihtiyaçlarınıza en ideal şekilde karşılamak adına geliştirdik.

Sanat Eseri Depolama Fiyatları

Sanat eseri depolama ücretleri depboy alanı hacim ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Küçük eşyalarınız için çekmece depolama, Dolap depolama, Koli depolama gibi bölümlerimiz mevcuttur. küçük eşyalar için küçük alanlar tahsis ediyoruz. Hem ekonomik hem güvenli bölümlerdir. Bunun dışında büyük eşyalarınız için daha büyük metre kare alanları ayırıyoruz. Depo alanı 1 Aylık normal fiyatlar geçerli iken +6 Ay ve uzun süreli depolama çalışmalarında indirimli fiyatlar geçerlidir. Aşağıda depo alanlarının örnek fiyatlandırma ve süreleri çıkarılmıştır. Ayrıca ücretler tahminen çıkarılmış olup eşyalarınızı gördükten sonra daha sağlıklı depo alanı ve fiyatlandırması yapılacaktır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Sanat Eserlerinin Depolanması Hakkında Merak Edilenler

Sanat Eseri Depolama Ne Kadar?

Sanat eseri depolama ücretleri Aylık olup minimum 100 tl den başlayan fiyatlarla çalışıyoruz.

Depo Alanları Ölçüleri Nasıldır?

Depolama alanı küçük eşyalar için Çekmece, Dolap gibi küçük depolarımız mevcuttur. Ev eşyaları için Orta ve Büyük depo alanlarımızı sunuyoruz. Bu alanlarımız da 8-10-15-20 metre küp alanlarımız mevcuttur.

Kilitli Kişisel Depo Alanı Var Mıdır?

Kilitli oda tipi depo alanımız vardır. Bütün depo alınanlarımız kilitlidir ve kişiye özeldir. Anahtarı da müşterimizde bulunur. Başka kimse bu alana giremez.

Depolama Süresi Var Mıdır?

Herhangi bir süre kısıtlamamız yoktur. Bununla beraber günlük, haftalık, aylık depolama süreleri mevcuttur. +6 Ay süreli depolama ücretleri %20 ye varan indirimler uygulanır.

Etiketler: ,
Sanat Eseri Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al