Ataşehir eşya depolama şirketi sigortalı Ataşehir ev eşyası depolama, güvenli depo kiralama ve kiralık oda depo hizmetlerini uygun fiyatlarla sunar. Ataşehir eşya depolama firması Ataşehir ‘de güvenli klimalı ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve depo kiralama hizmetlerini sigorta garantili şekilde ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama, günümüz dünyasında sıkılık ile başvurulan ev, ofis ya da kişisel eşyaların güvenli ortamlarda saklanması işlemidir. Yeni bir adrese taşınma, bazı eşyaların fazlalık durumuna gelmesi, saklanması gerekli olan eşyaların bulunması gibi çok sayıda farklı gerekçe ile eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulur. Depo İstanbul olarak Ataşehir eşya depolama hizmetlerini de firmamız güvencesi, özeni ve kalitesi ile kusursuz biçimde tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Ataşehir Eşya Depolama Firması

Kiralık depo imkanlarını noksansız şekilde karşılayan farklı eşyaların depolanması hizmetlerini titizlikle sunuyoruz. Bu kapsamda kişiye özel depo olanaklarımız yanında ev eşyası depolama, ofis depolama, kilitli depo, oda depo, konteyner depolama, koli depo, dolap ya da çekmece depo gibi çeşitli ölçü ve hacimlerde depo alanlarını müşterilerimize sağlıyoruz. İhtiyaca ve isteğe göre depolama alanlarını büyütme ve küçültme imkanlarımız da bulunuyor.

Ataşehir depolama şirketi ev eşyası depolama hizmeti
Ataşehir depolama şirketi ev eşyası depolama hizmeti

Ataşehir Ev Eşyası Depolama Şirketi

Her türden eşya depomuzda, dış şartlar ve koşullardan mükemmel olarak yalıtılmış depolarda hizmet sunuyoruz. Bu sayede hiçbir iklim ya da mevsim koşulundan olumsuz etkilenmeyecek şekilde depolama imkanı sağlıyoruz. Ataşehir ev eşyası depolama hizmetlerinde kullandığımız depo alanlarımızda dahil tüm depolarımızın özellikle rutubet, koku, nem tarzı etkenlerden uzak olmasına çok önem veriyor ve klimalı depolar ile çalışıyoruz.

Ataşehir Eşya Depolama Alanları Güvenlik Kameralıdır

Firma olarak, depo alanlarımızın 7 gün 24 saat esası kapsamında kamera ile izlenmesiyle üst derecede güvenlik önlemlerini alıyoruz. Müşterilerimiz isterlerse kendi akıllı telefonları, mobil cihazları ve bilgisayarları üzerinden bu alanları izleme imkanına da sahip oluyorlar. Aynı zamanda güvenlik kamerası ile beraber bekçi ve güvenlik görevlisi gibi ekstra güvenlik önlemlerini de firma olarak sağlıyoruz.

Ataşehir Depolama Alanında Verdiğimiz Hizmetler

Tüm İstanbul çapında olduğu gibi Ataşehir eşya depolama çalışmalarımız kapsamında da farklı türden eşya depolama ihtiyaç ve gereksinimlerine cevap veriyoruz. Bu kapsamda;

 • Ev eşyası depolama,
 • Oda depolama,
 • Koli depolama,
 • Villa eşyası depolama,
 • Antika eşya depolama,
 • Sanat eseri depolama,
 • Öğrenci eşyası depolama,
 • Ofis depolama,
 • Arşiv depolama,
 • Beyaz eşya depolama
Ataşehir eşya depolama şirketi ile güvenli depolama alanları kiralayın
Ataşehir eşya depolama şirketi ile güvenli depolama alanları kiralayın

Gibi hizmetlerin tümünü birden kusursuz bir çalışma sistemi içerisinde, profesyonel yaklaşım ile yerine getiriyoruz. Kurumsal ve aynı ölçüde köklü şirket yapımız dahilinde, her zaman müşteri odaklı bir anlayış ile çalışıyor, onların memnuniyet ve mutluluğunu ise her şeyin üzerinde tutuyoruz. Saygın firma markamız ile sektörümüze öncülük ederken, her anlamda müşteri dostu bir çalışma sergiliyoruz.

Ataşehir Sigortalı Eşya Depolama

Güvenlik kameraları ile 7/24 takip edilen korunaklı sigortalı depo alanlarında, kapalı ve kilitli özel bölmelerde muhafaza edilen eşyaların zarardan uzak kalması adına her türlü tedbiri de alıyoruz. Hijyenik ve güvenli ortamlarda kişisel özel depolama alanlarına ulaşabildiğiniz hizmetimiz kapsamında, depo alanları ara kısımları ile koridorları, merdivenleri ve girişleri günde iki kez dezenfekte ediyoruz. Garantili bir şekilde sunduğumuz Ataşehir Eşya Depolama hizmetlerimiz kapsamında ek ücret talep etmeksizin sigortalı depolama imkanını sağlıyoruz. Bu bağlamda deprem sigortası, yangın sigortası, sel sigortası ve kaza sigortası kapsamında depolama hizmeti veriyoruz.

Taşıma, Paketleme ve Teslim

Eşyalarınızın taşınması ve paketlenmesi aşamalarında özenle çalışıyoruz. Bu anlamda depolanacak eşyaların özel bir şekilde paketlenmesini ve sonrasında da araçlarımız ile depolanacak olan alanlara nakil işlemlerini yerine getiriyoruz. Eşyaların paketlenmesi sırasında, azami şekilde eşyaların korunmasını ve yalıtımını sağlayan kaliteli ambalaj malzemesi, balonlu naylon, streç ve karton gibi materyaller ile çalışıyoruz. Eşyanıza özel temin edilen tek kullanımlık paketleme malzemeleri ile hem maksimum koruma hem de son derece hijyenik hizmeti bir arada sunuyoruz. Eşya taşımada profesyonel geçmişe sahip personelimiz ile eşyaların nakil ve taşınmasını sağlıyoruz.

Belirlenen süreler boyunca eşyalarınızı özel Ataşehir Eşya Depolama alanlarımızda tamamen güvenli ortamlarda sigortalı ve garantili olarak saklıyoruz. Dilediğinizde ise vakit geçirmeksizin aynı gün içinde, belirlediğiniz adreslerde eşyaların teslimini gerçekleştiriyoruz. Ve ihtiyacınız olması durumunda aynı gün eşyaların kurulumlarını da yapıyoruz.

Uzman Ekip ve Çalışan Kadrosu

Ataşehir'de eşya depolama hizmeti ekonomik depo fiyatları
Ataşehir’de eşya depolama hizmeti ekonomik depo fiyatları

Depo İstanbul olarak bizi sektörümüzün öncü firması konumuna getiren hususların arasında ayrıca çalışan kadromuzun profesyonel iş disiplini ve sahip oldukları uzmanlıklar geliyor. Bu kapsamda, depolama firması olarak her zaman güler bir yüz ve sorunsuz hizmet ilkeleri ile çalışıyoruz. Sahip olduğumuz alt yapı ve personel kalitemiz ile depolama hizmetlerinin kurumsal ve profesyonel adresi olmayı yıllardır sürdürüyoruz.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmetimizin Ayrıcalıkları

Depolama hizmetlerinde firmamızın farkını ortaya koyan ana unsurları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Profesyonel dizayn edilmiş depo alanlarında kişiye özel depolama hizmeti sunabiliyor uz.
 • Kiralık depo alanlarında kilitli oda depo bölümleri bulunduruyoruz.
 • Steril ambar bölümleri ve tüm alanlarımızda güvenlik ve sağlık tedbirleri öncelikli bir sisteme yer veriyoruz.
 • Sigortalı olarak sunduğumuz depolama hizmetlerinde ayrıca iş güvenliği noktasında da tüm tedbirleri noksansız biçimde alıyoruz.
 • Klimalı ve havalandırmalı özel depo alanlarında rutubet tarzı dış etkenlerden tam korunaklı bir hizmet sağlıyoruz.

Bu ve diğer tüm avantajlarımız kapsamında, gönül rahatlığı içerisinde sizin için özel hazırlanmış depo alanlarımızda, eşyalarınızı muhafaza edilmek üzere bıraka bilirsiniz. Depo alanlarımızda güvenlik tedbirleri en üst seviyede alınmaktadır. 7/24 Güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Depo alanları sadece güvenlik değil hastalık ve virüslere karşı da ilaçlan maktadır. Korona Virüs Dezenfekte edilen depolarımızda güven içerisinde eşyalarınızı bıraka bilirsiniz.

Uygun Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Firma olarak, sunduğumuz İstanbul eşya depolama ve Ataşehir eşya depolama hizmetleri kapsamında online sitemiz üzerinden yaptığımız tüm çalışmaları sizlerin incelemesine açık bulunduruyoruz. Yine bizden hızlı teklif iste olanağı ile maliyet hesaplamalarınızı size çok hızlı bir şekilde sunuyoruz. Sigortalı depolama hizmetlerimizi herhangi bir ek ücret talebi olmaksızın sizlere sağlıyoruz. Kasko sigortalı bu özel depolama hizmetlerimizde ayrıca oldukça makul ve ekonomik fiyatlandırmalar ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin tam memnuniyeti adına gerek fiyatlandırma gerekse de ödeme aşamalarında bütçe dostu cazip seçenekler sağlıyoruz. Unutmayın ki firmamızdan depolama hizmeti almak bir ayrıcalıktır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Ataşehir Depolama Alanı Hakkında Merak Edilenler

Ataşehir Eşya Depolama Nerede?

Ataşehir eşya depolama Ataşehir depo kiralama şirketi

Eşya depolama alanımız İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde toplam 8 noktada sizlere depo kiralama alanında hizmet sunar.

Ataşehir Depo Kiralama Ne Kadar?

Kiralık depo ücretleri 100 tl den başlamaktadır. Small, Medium, Larce ve XLarce gibi farklı boyutlarda depolama alanları için farklı fiyatlar talep ediyoruz.

Ataşehir Depo Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Depolama fiyatlarını eşyanın kapladığı alan hacmine ve eşya sayısına göre belirliyoruz. Belirlenen alanlar Küçük, Orta ve Büyük depo alanlarına konur. Fiyatları depoların büyüklüğüne göre değişir.

Depo Alanlarında Hangi Malzemeler Konur?

Depo bölümleri kişiye özel alanlar olduğundan kişi kendi kilitli alanına dilediği malzemesini koyabilir. Genellikle beyaz eşya, çeyiz eşyaları, evde kullanılmayan eşyalar, fazla eşyalar gibi malzemeler depo alanlarına bırakılmaktadır.

Etiketler: , , ,
Ataşehir Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al