Şile Eşya depolama hizmeti genellikle birçok insanın günlük hayatta bile ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Bu gibi durumlar da fazla olan eşyalarınızı kolay bir şekilde depolayarak fazlalıklardan kurtulmak mümkün. Özellikle yeni bir eve taşınırken bazı eşyalar taşınacağınız eve sığmaz. Bu eşyaların bir kısmı ya ihtiyacı olan birine verilir yada eşya depolama alanlarına yerleştirilir.

Şile Eşya Depolama Firması

Şile eşya depolama alanında devreye bizler girerek fazla olan eşyalarınızı kolay bir şekilde depolamaktayız. Uzun yıllardır hem nakliye hem de depolama alanında hizmet veren firmamız birçok müşteriye de hizmet vermeye devam eder. Şile eşya depolama firması olarak çok uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Şile eşya depolama diğer firmalara göre daha uygun fiyatlara hizmet veriyoruz. Müşteriler için fiyat bilgisi oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimiz çok uygun fiyata hizmet almak isterlerse bizlerle iletişime geçebilirler. Bu alanda uzman olan ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verir.

Şile Eşya Depolama Firmaları Önemi

Eşya depolama işi birçok insan için oldukça maliyetli bir iştir. Bu nedenle eşya depolama işi yapacağınız zaman eşyaları iyi bir şekilde ayarlamak gerekir. Çünkü depolama hizmeti veren firmalar eşyaya göre sizlere bir fiyat verir. Eğer depolama hizmeti süresi az olacaksa firmayla görüşerek ona göre bir fiyat almak gerekir. İhtiyacınızı doğru bir şekilde belirlemek aynı zamanda maddi açıdan da sizi rahatlatır.

Ev veya ofisinizde fazla olan eşyaları depolama hizmeti veren firmamıza vererek eşyalarınızın azalmasını sağlamak da mümkün. Bu nedenle birçok kişi tarafından eşya depolama önemlidir. İyi ve kaliteli bir firma bulduğunuz zaman eşyalarınızı güvenli bir şekilde burada saklamak mümkün. Aynı zaman da istediğiniz zaman bu eşyaları da buradan alabilirsiniz.

Şile Eşya Depolama
Şile Eşya Depolama

Güvenli Şile Eşya Depolama Şirketi Seçimi

Nakliyat firmalarının bir çoğu eşyaların büyük ve küçüklüğüne bakmadan uzun vadeli olarak hizmet vermeye devam eder. Ürünlerin tek tek kontrol edilmesi, taşınması ve yerleştirilmesi nakliyat alanında oldukça önemlidir. Her bir ürünün sağlıklı bir şekilde korunması ve muhafaza edilmesi her nakliye firmasının yaptığı bir şey değildir. Bu nedenle müşteriler ciddi anlamda sorun yaşayabiliyor. Ancak firmalara giderek yüz yüze görüşme sağlamak daha sağlıklı olacaktır. Eşyalarınızın nasıl bir ortamda muhafaza edildiği ve ne kadar derece de kaldığı önemlidir. İyi bir şekilde hizmetlerini sürdüren firmalar bu konuda sizlere daha iyi bir hizmet verir. Firmamız tüm müşterilere ait olan eşyaları güveniz bir şekilde muhafaza eder. Şile eşya depolama firması olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şile Ev Eşyası Depolamada Sözleşme Yapılması

Sözleşme hemen hemen her işlemde karşımıza çıkar. Yazılı olarak sözleşme yapmak oldukça önemlidir. Depolama yapılan eşyalar mutlaka sözleşmede yazmalıdır. Bazı firmalar daha titiz bir çalışma yapar ve kolileme hizmeti verir. Kolileme hizmetinde listeleme işlemi yapılır ve bu şekilde sözleşmeye yazılır. Sözleşmenin elinizde olması herhangi bir sorun yaşamamanız adına oldukça önemlidir. Bu nedenle eşya depolama alanında hizmet alacağınız zaman mutlaka firmalarla sözleşme yapmak gerekir.

Şile Eşya Depolama Hizmeti
Şile Eşya Depolama Hizmeti

Şile Kiralık Depo Eşya Paketleme İşlemi

Eşya paketleme işlemi eşya depolamı verecek olan her firmada olan bir durumdur. Eşya depolama işlemi yapılmadan önce her firmada olduğu gibi bizim firmamız da eşya paketleme hizmeti verir. Eşya paketleme işlemi adım adım gerçekleşir. Firmamız büyükten küçüğe olarak tüm eşyaları özenli bir şekilde paketler. Tüm eşyaların bilgisi firmamıza verilir. Firmamız da çalışan personeller de buna göre sağlıklı bir şekilde paketleme yapar. Paketleme işleminde kullanılan malzemeler de oldukça önemlidir. Çünkü eşyalara zarar vermeyecek bir şekilde paketlemenin yapılması gerekir. Eşyalara zarar geldiği zaman genellikle ciddi anlamda sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle firmamız bu konuda çok dikkatli bir şekilde davranmaktadır.

Şile Depo Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şile depolama hizmeti her firma tarafından özenli bir şekilde yapılır. Firmamızda uzman ekibiyle birlikte hiçbir zarar vermeden eşyaları dikkatli bir şekilde taşır. Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden önce ekspertiz bakarak eşyaların değeri belirlenir. Daha sonra taşıma işlemi başlatılır. Eşya taşırken personellerimiz bu konuda oldukça dikkatli davranır. Eşyaların taşınmasından önce paketleme işlemi yapılır ve buna uygun bir şekilde taşıma işlemi yapılır. Firmaların bu konuda dikkat etmesi gerektiği gibi müşterilerinde dikkat etmesi gerekir. Çünkü hiçbir müşteri eşyalarına zarar gelmesini istemez. Özellikle büyük eşyalar taşınırken bir çok kişi tarafından taşınır. Bu nedenle firmanın çalışan personelleri de bu konuda gerekli eğitimleri almış olmalıdır.

Şile Eşya Depolama Hizmetleri
Şile Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolamada Kullanılan Araçlar

Eşya depolama hizmeti verileceği zaman firma eşyaları müşteriden kendisi alır. Bunun içinde çeşitli araçlar kullanılır. Genellikle eşyaların büyüklüğüne göre bir araç seçimi yapmak daha doğru olur. Çünkü eşyalar çok fazla ise küçük bir araç eşyaları taşımaya yetmez. Bu nedenle kamyonet tipi olan araçları tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Kamyonet tipi olan araçlarda eşyalar daha rahat bir şekilde taşınır. Araçların büyüklüğüne göre eşyalarda buraya monte edilir. Daha sonra depolama yapılacak olan alana götürülür ve burada eşyalar muhafaza edilir. Nakliye firmalarından hizmet alırken mutlaka hangi araçların kullanıldığını da sormakta fayda var. Böylelikle eşyalar daha hızlı ve kolay bir şekilde taşınmış olur.

Şile Eşya Depolama Süresi

Eşya depolama hizmeti değil her bir müşteri için oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda depolama hizmetini oldukça kaliteli bir şekilde verir. Şile eşya depolama firması olarak hizmet sunan firmamız bu konuda iyi bir şekilde hizmetlerini sürdürür. Bazı müşteriler eşya depolama hizmeti alacağı zaman belli bir süreyle alır. Ancak eşya depolama da firmamız süresiz olarak hizmet vermeye devam eder. Firmamızdan hizmet alacağınız ne kadar süreli olarak hizmet almak istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz. Buna göre sizlere belli bir sözleşme yapılır. Belirlediğiniz süreye kadar eşyalarınız depoda kalmaya devam eder.

Şile Eşya Depolama Fiyatları

Şile bölgesinde eşya depolama fiyatları uygun ücret tarifeleri ile sunulmaktadır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Etiketler: , ,
Şile Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al