Anadolu yakası eşya depolama şirketi İstanbul Anadolu yakası kiralık depo fiyatları %20 indirimli ev eşyası depolama güvenli, hijyenik oda depo alanları sunar. İstanbul Anadolu yakası kiralık depo alanlarımız konum olarak beş farklı ilçede yer alır. Size en yakın konumda bulunan depo alanını sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Firması

Eşya depolama hizmeti son yıllarda en çok tercih edilen işlemler arasında yer alıyor. İkame adresinde yapılan değişimlerde yeni yerleşim yerinin henüz hazır olmaması, ev ya da iş yerine alınan yeni eşyalar sonrasında eski eşyaların bir süreliğine saklanması ya da iş yerinizde kullanılmayan malzemelerin korunaklı bir alanda muhafaza edilmesi gibi farklı sebeplere bağlı olarak depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Anadolu yakası eşya depolama hizmeti alımına bu ve buna benzer işlemlerde yer açarak avantajları da elde etmeniz mümkün olur. Sizin için maddi ya da manevi olarak değerli olan eşyaların depo alanında muhafaza edilmesini sağlayarak ekonomik bir seçime de yer açmanız mümkün olur.

Anadolu yakası eşya depolama şirketi
Anadolu yakası eşya depolama şirketi

Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi

Anadolu yakası eşya depolama hizmetinin alımında konusunda uzman ve deneyimli bir firma ile işlem yapmak için öncelikle firmaya başvuru yapmanız gerekir. Yapılacak olan başvuru sonrasında yetkili personel eşya depolama hizmeti ile ilgili olarak eksper hizmeti sunmak için adresinize ulaşır. Depolanacak olan eşya ve depolama süresi gibi birçok detaya yer açarak eksper raporunun uzman personel tarafından ücretsiz olarak sunulması akabinde fiyat teklifi alınır. Fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise firma ile karşılıklı olarak hizmet sözleşmesi imzalanır. Hizmet sözleşmesi depolama süresinin bitiminde sona erer. Bu süre içinde dilerseniz eşyanızı teslim alabilirsiniz. Süre dolmadan teslim almak için firmaya önceden bildirmeniz gerekir. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesi bitiminde yeni yerinizin hazır olmaması durumunda tekrar hizmet sözleşmesi yaparak yeni süre de belirleyebilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depo Kiralama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Anadolu Yakası Eşya Depolama Hizmet Bölgeleri

Anadolu Yakası Kiralık Depo Hizmet Süresi

Anadolu yakası eşya depolama hizmet alımında en önemli kriterler arasında süre gelmektedir. Acil durumlarda ve kentsel dönüşümde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya depolama işlemlerinizde ev ya da iş yeri eşyanızın hangi süre ile depo alanında muhafaza edileceğine dair net bilgi sunmanız sunulacak olan fiyat teklifi içinde önem taşımaktadır.

İstanbul eşya depolama hizmetlerinde gün bazında yapılabilecek olan depo işlemlerinin yanı sıra haftalık olarak, aylık ya da senelik olarak de depo hizmeti alınabilir. Depo hizmet alımınızda süre dolmadan eşyanızı teslim almak istemeniz durumunda firmaya konu ile ilgili detaylı bilgi vererek eşyanızı süre dolmadan da teslim alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşyanızın belli süreliğine depo alanında muhafazasından sürenin dolmasına karşın depo hizmetine devam etmek istemeniz durumunda da firmadan gerekli desteği talep ederek hizmet sözleşmesini belirlediğiniz ek süreye göre yeniletebilirsiniz. Bu işlem ile ilgili olarak da firma yetkilerini bilgi vererek ek sözleşmenin yapılması gerekir.

Anadolu yakası depolama firması Anadolu yakası depo kiralama fiyatları
Anadolu yakası depolama firması Anadolu yakası depo kiralama fiyatları

Anadolu Yakası Depolama Alanlarında Güvenlik

Eşya depolama hizmetlerinde en önemli detay olan güvenlik sizin için maddi ya da manevi değeri olan eşyanızın korunmasındaki kriterdir. Haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati boyunca korunması sağlanan eşyalarınızın sadece çalınmaya karşı değil aynı zamanda dış hava şartlarına karşı, haşere ve böceklere karşı ya da küf, mantar, rutubet gibi iç alan şartlarına karşı da güvenli olması önem taşır. Böylelikle eşyalarınız güvenli bir alan içinde dış ve iç etkenlerden herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilerek korunmuş olur. Bu detaylara önem vermekte olan firmamız özel depo alanlarını sunarken aynı zamanda dış ve iç alan güvenliğinde de profesyonel destek vermektedir.

Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Hizmet Sözleşmesi

Eşya depolama işlemlerinde bu konu ile ilgili olarak hizmet sunan firma ile yapacağınız anlaşma sonrasında eşyanızın hangi şartlarda, ne kadar süre zarfında ve de hangi fiyat ile muhafaza edileceği ile ilgili tüm detaylar hizmet sözleşmesi ile belirlenir. Böylelikle firma sunacağı hizmeti ve alacağı ücreti belirleyerek kendini güvence altına alırken sizde firmanın taahhüt ettiği hizmeti vermesi ve bunun sonucunda ödeyeceğiniz fiyat ile ilgili detayları bilmeniz mümkün olur.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Anadolu yakası eşya depolama firması hizmet alım işlemi ile ilgili konusunda uzman ve deneyimli bir firmadan işlem yapmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirmenin sonrasında ücretsiz eksper hizmeti firmamız tarafından sunularak eşya depolama işlemleri ile ilgili yapılacak olan hizmet için ödenecek olan depolama fiyatı tarafınıza bildirilir. Sizde eşyanızın güvenli ve profesyonel destek sunan bir depolama firmasında muhafaza edilmesini arzu ediyorsanız hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Etiketler:
Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al