Eşya depolama hizmetlerinde, eşyaların zarar görmemesi, bütünlüğünün bozulmaması, güvenli şekilde depolanması önemlidir. Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetleri veren bir firma olarak, her türlü güvenlik tedbirini alıyoruz. Müşterilerimize, sigortalı ve 7/24 güvenlik kamera sistemli depo hizmetleri vererek, memnuniyetlerini kazanıyoruz.

Gaziosmanpaşa depo kiralama firmamız ile iletişime geçen, eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimizin, tüm eşyalarını adreslerinden paketleme yaparak alıyor ve depolarımıza taşıyoruz. Depolama sonrasında da yine eşyalarını istedikleri adreslerine güvenli bir şekilde taşıyarak teslim ediyoruz. Tüm hizmetlerimiz, kalite standartları çerçevesinde ve sigortalı olarak yapılmaktadır. Depo İstanbul firması olarak, sektörde her zaman güvenilir hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama Firması

Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetleri veren bir firma olarak, farklı ölçülerden oluşan depo odalarımızda her türlü eşyayı muhafaza ediyoruz. Müşterilerimiz, ev eşyaları, elektronik eşyalar, ofis eşyaları, sanat eserleri, antika eşyalar gibi her türlü ürünlerini, depolarımızda, yapacakları kira sözleşmesi ile istedikleri kadar saklayabilirler. Depolama hizmetlerimizde sınırlama getirmiyor, tüm eşya türleri için özel sigorta yapıyoruz. Depolama hizmetlerimiz sayesinde, çok severek kullandığınız eski eşyalarınızı, yenisini aldığınızda atmak yerine depomuzda saklayabilir ve daha sonra tekrar değerlendirebilirsiniz. Evinizin bodrum katında ya da farklı alanlarda saklayacağınız ürünler, rutubet ya da diğer güvenlik sorunları ile karşı karşıya kalabilecektir. Depolarımız her zaman en güvenli yerdir.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama Şirketi

Ev ya da ofis eşyalarının depolanması hizmetlerimizde, müşterilerimize her türlü güvenlik seçeneklerini sunuyoruz. Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetlerimizde, müşterilerimize, sigortalı hizmet veriyoruz. Eşyaların depolarımıza taşınması ve muhafaza edilmesi aşamasında, her türlü, bozulma, kırılma, çatlama gibi sorunlara karşı en iyi tedbirleri alıyoruz. Eşyaları taşımadan ve depomuza yerleştirmeden önce durumlarını tespit ediyor, hassasiyetlerini belirliyoruz. Buna göre gerekli önlemleri alarak, uzman elemanlarımız ile en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Depolarımız, oda şeklinde hazırlanmış ve tüm odalar, nem sorunu oluşturmayacak şekilde özel havalandırma sistemine sahiptir.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama

Gaziosmanpaşa Ev Eşyası Depolama

İnsanlar, günlük kullandıkları bazı eşyalarını yenileri ile değiştirmek istemektedir. Ancak eski eşyaları ile olan anılarını saklamak istediği için eski eşyalarını atmak istememektedir. Bizler depolama hizmetleri vererek, tüm müşterilerimizin her türlü ev eşyasını, depolarımızda, istedikleri süre kadar en güvenli şekilde saklıyoruz. İstanbul’da daha çok kiracı olanlar eşya deposuna ihtiyaç duyabiliyor. Daha önceden aldıkları bazı eşyalarını, yeni kiraladıkları evlerinde koyacak yer bulamayınca, daha sonra tekrar kullanabilmek için depo hizmetlerimizi tercih ediyorlar. Özel depolarımızda, ev eşyalarını sigortalı olarak saklıyor ve istedikleri zaman geri almalarını sağlıyoruz.

Gaziosmanpaşa Öğrenci Eşyaları Depolama

Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimize, her türlü eşya depolama hizmeti veriyoruz. Öğrenciler, eğitim dönemleri boyunca kullandıkları eşyalarını, yaz aylarında ev kirası vermeden daha uygun fiyatlara depolarımızda saklamayı tercih edebiliyorlar. Öğrenciler için eğitim döneminde kullanılan eşyaların, yaz aylarında satılması, eğitim tekrar başladığında, yeniden satın alınması hem zahmetli hem de masraflı olacaktır. Depolama hizmetleri vererek, kullanılan eşyaların satılmasını önlüyor ve eşyalarını güvenli olarak depolarımızda muhafaza ediyoruz. Öğrenciler için depolama ücretlerimiz her zaman daha uygundur.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama

Gaziosmanpaşa Sanat Eseri Depolama Hizmetleri

Sanat eserlerine meraklı olanlar, büyüklerinden kalan birçok eşyayı ya da satın aldıkları ürünleri, özel olarak saklamak istemektedir. Sanat eseri depolama hizmetleri vererek, tüm müşterilerimizin sanat eseri ve antika eşyalarını her türlü riske karşı koruyarak depoluyoruz. Sanat eseri ürünlerin, sahibi açısından maddi ve manevi değeri çok yüksektir. Herkes, bu tür eşyalarının, hiçbir zarar görmeden saklanmasını ister. Evinizde saklamaya çalıştığınızda, neme karşı koruma sağlayamayabilir, ürünün görüntüsünde bozulmalara neden olabilirsiniz. Depolarımızın tamamı rutubete karşı özel korumalıdır ve havalandırma sistemleri vardır. Ayrıca sanat eseri ve antika eşyalarınızı, özel malzemeler kullanarak, ambalajlıyor, depomuzda, zarar görmeyecek şekilde istifliyoruz. Depolarımız 7/24 güvenli kamera sistemleri ile takip edilmekte ve %100 güvenlik sistemi uygulanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Villa Eşyası Depolama

Villa sahibi olanlar ya da villa kiralayanlar, eşyalarını kullanmadıkları zaman özel olarak muhafaza etmek istemektedir. Depolama hizmetlerimizden faydalananlar, tüm villa eşyalarını, güvenli bir şekilde saklayabilirler. Villalar, geniş ve büyük evlerdir ve normal standart evlere göre yaklaşık 4 ev eşyasına sahiptir. Villa değişikliği yapanlar, fazla gelen eşyalarını depolarımızda saklayabilirler. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, teklif formumuzu doldurarak bizlere ulaştırdıklarında kendilerine hemen dönüş yapıyoruz. Depomuza taşınmasını istedikleri eşyalarını, elemanlarımız ve özel taşıma araçlarımız ile adreslerinden koli yaparak alıyor ve depomuza taşıyoruz.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama

Gaziosmanpaşa Kiralık Depo Alanları

Ev eşyası, ofis, arşiv, villa, sanat eseri gibi tüm eşya depolama hizmetlerini sigortalı olarak veriyoruz. Vermiş olduğumuz tüm depolama hizmetlerinde kendimize güveniyor ve her türlü güvenlik tedbirini olarak güvenli hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz ile kira sözleşmesini hazırlarken, aynı anda sigorta poliçesini de hazırlıyor ve eşyaların depomuzda sigortalı olarak muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Her türlü riske karşı güvenli önlemi alabilmek için müşterilerimizin eşyaları için yaptığımız sigorta türleri, yangın sigortası, sel ve deprem sigortası, kaza sigortası türlerinden oluşuyor. Antika ve sanat eseri ürünler için müşterilerimiz isterlerse kasko yaptırabiliyorlar.

Gaziosmanpaşa’da Güvenli Depolama Hizmetleri

Depo İstanbul firması olarak, tüm depolama hizmetlerimizin en güvenli olmasını sağlıyoruz. Depolarımız 24 saat özel güvenlik görevlileri tarafından korunurken, aynı zamanda, 7/24 güvenlik kamera sistemi ile kesintisiz olarak izlenmektedir. Her türlü güvenlik önlemini alıyor, hizmetlerimizin %100 güvenilir olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızı depolarımızda kilitli bölümlerde tutuyor, özel güvenlik sistemleri ile koruyoruz. Fiziki güvenlik sağlarken, depo odalarına konulan eşyaların rutubet gibi etkenlerden zarar görmemesi için de çeşitli önlemleri alıyoruz. İklimlendirme ve havalandırma sistemlerini kullanarak, nem oluşmasını, eşyalarınızın zarar görmesini önlemiş oluyoruz. Farklı alan ölçüsüne sahip depo odalarının tümü için her türlü güvenlik önlemini, kesintisiz olarak alıyoruz.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama Fiyatları

Gaziosmanpaşa konumunda eşya depolama ücretleri bakımından en uygun fiyat tarifesi ile eşyalarınızı güvenle depoluyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Etiketler: , ,
Gaziosmanpaşa Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al