Güngören Eşya Depolama İstanbul Güngören ev eşyası depolama ev ofis depo kiralama şirketi Güngören’de güvenlikli klimalı kilitli kiralık depo hizmetleri sunar. Eşya depolama deninde akla gelen tek marka Depo İstanbul şirketimiz güvenli ve garantili depo alanları sunar.

Güngören Eşya Depolama Firması

İnsanların sahip olduğu eşyalar kişilere zaman zaman sıkıntılar yaşatır. Bu sıkıntılar arasında en önemlisi sahip olunan eşyanın yaşanan alana sığmaması durumudur. Buna rağmen sahip olduğu eşyalara kıyamayan insanlar eşyalarını güvenli depolarda tutarlar. Bunun içinde nakliye firmaları tarafından verilen eşya depolama hizmetlerinden yararlanırlar. Bizlerde bu durumlarda yararlanılan nakliye firmaları arasındayız. Ancak Güngören eşya depolama hizmeti sunan firma olarak sadece fazla eşya sıkıntısı yaşayan kişiler için değil taşınma sorunu yaşayan kişiler içinde hizmet veriyoruz.

Güngören Eşya Depolama Şirketi

Taşınma sorunu genellikle evlerini boşaltmak zorunda olan ancak yeni bir adres bulamayan kişiler tarafından yaşanıyor. Bizler verdiğimiz Güngören Eşya Depolama hizmeti sayesinde kişilerin yaşayabilecekleri yeni bir adres bulana kadar geçen zamanda eşyalarının güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Güngören Eşya Depolama Firmaları Hizmet Çeşitleri

Depo İstanbul eşya depolama şirketi farkıyla sunduğumuz eşya depolama hizmeti tek tip verilen hizmet olmuyor. Aksine eşyaların işlevine bağlı olarak farklı eşya depolama hizmetlerimizde bulunuyor. Depo İstanbul farkıyla eşya depolama alanında verdiğimiz hizmet türleri şunlardır;

 • Antika eşya depolama hizmeti
 • Ofis eşyası depolama hizmeti
 • Ev eşyası depolama hizmeti
 • Sanat eseri depolama hizmeti
 • Öğrenci eşyası depolama hizmeti
 • Koli depolama hizmeti
 • Arşiv depolama hizmeti
 • Oda depolama hizmeti
 • Villa eşyası depolama hizmeti

Bu depolama hizmetlerinin tamamını profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz ve müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını sağlıyoruz. Güngören eşya depolama ihtiyacınız için eşyaların hazırlanmasından depolama süresinin bitimine kadar en ince ayrıntısına kadar kaliteli hizmet veriyoruz.

Güngören Eşya Depolama Hizmeti
Güngören Eşya Depolama Hizmeti

Güngören Depo Kiralama Hizmetlerimizin Avantajları

Güngören eşya depolama ihtiyaçlarında tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda bulunuyoruz. Bunun da müşterilerimize sağladığımız eşya depolama avantajlarından kaynaklandığına inanıyoruz. Eşya depolama hizmetlerimizin müşterilerimize sağladığı avantajlar şunlardır;

 • Eşyalar 24 saat kamerayla korunan depolarımız da tutulur.
 • Depolarımızda tüm eşyalar güvenlik ve sağlık şartlarına uygun bir şekilde tutulur.
 • Eşyaların güvenliği için güvenlik kamerası dışında bekçi ve güvenlik görevlisi depolarımızda hazır bulunur.
 • Klimalı depolar eşyaların ihtiyaç duydukları havayı almalarını sağlar.
 • Eşyalar sigortası yapılmış olan depolarda sigortalı bir şekilde tutulur. Bu sayede müşterilerimiz eşyalarını güvenle bizlere emanet edebilirler.
 • Depolama ihtiyacı duyulan eşyalar depoda tutulma özelliğine göre paketlenir ve depoya düzenli bir şekilde yerleştirilir.
 • Depo seçimini eşyaların miktarına ve özelliğine bağlı olarak gerçekleştiriyoruz. Bu seçimlerde müşterilerimizin fikirlerini de göz önünde bulunduruyoruz.

Hacıoğlu Nakliyat Depolama şirketi Depo İstanbul firmamızı tercih ederek kazanabileceğiniz daha fazla avantajı ise web sitemizi girerek veya firmamızla iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Güngören Sigortalı Eşya Depolama Hizmetleri

Güngören ev eşyası depolama hizmetlerine ihtiyaç duyan kişiler için sigortalı depolama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyaların herhangi bir olumsuzluğa karşılık güvende olmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin ve eşyalarını sigorta güvencesi altına alıyoruz. Bizlere tercih eden müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler sonrasında anlaşma sağladığımızda sigorta işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede depolama anından itibaren eşyaların güvence altında olmasını sağlıyoruz.

Güngören Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Firmamızın vermekte olduğu Güngören eşya depolama hizmetleri arasında ev eşyası depolama hizmeti diğer depolama türlerine göre daha yaygın kullanılmaktadır. Firmamızın verdiği ev eşyası depolama hizmeti evlerde kullanılan her türlü eşyanın depolanmasını kapsar. Bu hizmeti firma olarak genellikle kalabalık eşyalarından kurtulmak isteyen kişiler için veriyoruz. Kişiler özellikle ev değiştirdiklerinde önceki eve sığan eşyaları yeni evi almayabiliyor. Tüm İstanbul geneli depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca depo hizmeti sunduğumuz Güngören’deki semtlerimizi aşağıda listeledik.

 • Güngören Merkez
 • Abdurrahmannafızgürman
 • Akıncılar
 • Gençosman
 • Güneştepe
 • Güven
 • Haznedar
 • Mareşal Çakmak
 • Mehmetnezihiözmen
 • Merter
 • Sanayi
 • Tozkoparan

Bu durumda eşyalarını atmak istemeyenler bizleri tercih ederek kiralık olan depolarımızı kullanabiliyorlar. İsterlerse parça eşyaları için isterlerse tüm ev eşyaları için firmamızdan yararlanabiliyorlar. Tüm ev eşyalarının depolanması hizmetini ise genellikle henüz kalacak ev bulamamış olan kişiler tercih ediyorlar. İmzalanan depolama anlaşması süresince eşyalar 24 saat güven içinde tutuluyor. Anlaşma sonunda ise müşterilerimizin eşyaların teslimini ya da kiralama süresinin uzatılması isteklerini yerine getiriyoruz.

Güngören eşya depolama şirketi İstanbul Güngören'de ev eşyası depolama hizmeti sunar
Güngören eşya depolama şirketi İstanbul Güngören’de ev eşyası depolama hizmeti sunar

Güngören Ofis Depolama Hizmeti Nedir?

Ofis depolama hizmeti iş yerlerini taşımak veya kapatmak zorunda kalan kişiler için verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında ofislerde kullanılan sandalye, dolap, bilgisayar, masa, oturma grubu veya iş yerinin türüne bağlı olarak ihtiyaç duyulan eşyaların depolarımızda tutulmasını sağlıyoruz. Ofis sahiplerinin açacakları yeni bir ofis adresi bulmalarına veya eşyalarını ne yapacaklarına karar vermelerine kadar süre içinde ofis eşyalarının güvende kalmasını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde onların geçici ofis alanları için yüksek ücret ödemelerinin önüne geçiyoruz.

Güngören Arşiv Depolama Hizmeti Nedir?

Arşiv depolama hizmeti firmaların ve kurumların arşiv bölümü ihtiyaçlarını karşılamak için verdiğimiz hizmettir. Bu hizmet kapsamında firma ve kurumlara ait dosya, belge veya diğer dokümanların kiralık depolarımızda saklanmasını sağlıyoruz. Kurumların ya da firmaların arşivlemeye ihtiyacı oluyor. Bu ihtiyaçlarını bir çok firma kendi bünyelerinde açtıkları arşiv bölümleri sayesinde giderirken bazı firmalar arşiv açma maliyetinden kurtulmak için arşiv depolama hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar. Arşivleri için bizleri seçen müşterilerimizin dosya ve belgelerini güvenlik kamerasıyla korunan depolarımızda saklıyoruz. Belgelerin gizliliğine önem vererek hiçbir şekilde başkası tarafından öğrenilmesi ve görülmesini engelliyoruz.

Güngören Villa Eşyası Depolama Hizmeti Nedir?

Güngören semtinde yaşayanlar için verdiğimiz Güngören eşya depolama hizmetleri arasında villa eşyası depolama hizmeti de bulunur. Bu hizmetimizi villa sahipleri için vererek onların villalarındaki eşyaların güvenlik kamerasına sahip olan depolarımız içerisinde kalmasını sağlıyoruz.

Güngören eşya depolama hizmetleri Güngören Kiralık Depo Şirketi
Güngören eşya depolama hizmetleri Güngören Kiralık Depo Şirketi

Böylelikle villayı boşaltmak ya da uzun süre villalarında yaşamayacak olan kişilerin zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Onların verdikleri adrese giderek eşyalarını depolama şartlarına uygun bir şekilde paketleyerek kiraladıkları depolarımıza taşıyoruz.

Güngören Öğrenci Eşyası Depolama Hizmeti Nedir?

Güngören Eşya depolama alanında verdiğimiz hizmetler arasında öğrenciler için sunduğumuz depolama hizmeti de vardır. Bu hizmet öğrenci eşyası depolama hizmetidir. Ailelerinden uzakta eğitim alan öğrenciler okulların tatil dönemlerinde ailelerinin yanına döndükleri için tatil süresince kaldıkları eve kira ödemek istemiyorlar. Bu durumda eşyalarını bizim depolarımızda tutarak 3 aylık sürede milyarları bulan kira ödemeleri yerine daha az bir kira ödemesi yapıyorlar. Bu hizmetimiz sayesinde onların yaz aylarında maddi sıkıntı yaşamalarını önlüyor ve eşyalarını temiz aynı zamanda güvenlikli depolarımızda tutuyoruz.

Güngören Eşya Depolama Süreleri

Güngören eşya depolama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen kişilere istedikleri sürelerde eşyalarını depolarımızda muhafaza etme imkanı veriyoruz. Eşya depolama sürelerimiz 0-6 ay aralığında veya 6 aydan daha uzun zaman dilimlerinde oluyor. Bu sürelerde gerçekleştirdiğimiz depo kiralama hizmetlerinde ise fiyatlarımız kiralama süresine göre ve eşyaların fazlalığına bağlı olarak belirleniyor.


Güngören Eşya Depolama Fiyatları

Güngören eşya depolama fiyatları eşyalarınıza göre en uygun depo alanının kiralanması na bağlı olarak değişir. 1+1 ev eşyası için küçük depo, oda depo alanı tahsis ediyoruz. 3+1 ev eşyası için Büyük depo, L large Depo alanı tahsis ediyoruz. Depo ücretleri kiralanan alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Aşağıda ortalama ücret bilgisi sunduk. Ayrıca net bir fiyat bilgisi için bizden fiyat teklifi alınız.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Depo eşyalarınızı güvenle barındıracağınız depo alanlarımızın bulunduğu diğer ilçelerimiz;

Güngören Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Güngören eşya depolama hizmeti sadece Güngören’de değil bütün İstanbul geneli bütün ilçelerde sunduğumuz depo kiralama hizmetidir. Eşyalarınızı istediğiniz ilçeden alıp depolarımıza getiriyoruz. Dilediğiniz zaman da nakliyat depolama araçlarımız ile eşyalarınızı dilediğiniz yere kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Güngören Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

eşya depolama fiyatları eşyalarınıza bağlı olarak değişir. Eşyalarınıza göre küçük depo, büyük depo veya orta depo tahsis ederek kiralama işlemi yapıyoruz. Bununla birlikte depo ücretlerimiz aylıktır. Ortalama eşya depolama fiyatları 300 tl den başlamaktadır.

Eşya Depolama Alanları Hijyenik Midir?

Evet, bütün depo alanları ayrı bölümlerden meydana geldiğinden hijyeniktir. Ayrıca günlük rutin olarak depo koridorları ve ortak alanlar ilaçlanarak dezenfekte işlemleri yapılır.

Depo Kiralama Süresi Ne Kadar?

Depo kiralama süresi ihtiyaca göre belirlenir. Dilediğiniz süre zarfında eşyalarınızı güvenlikli depolarımızda saklaya bilirsiniz. Aylık depolama, 6 aylık depolama veya 1 yıllık depolama süreleri ile %20 ye varan indirimli ücret seçenekleri sunuyoruz.

Etiketler: , ,
Güngören Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al