Sultanbeyli eşya depolama Sultanbeyli ev eşyası depolama şirketi uygun ücretli Sultanbeyli kiralık depo hizmeti sunar. Kişiye özel oda tipi oda depolama sitemleri kiralayın. Fazla eşyalarınıza yer açın. İstanbul’un en güzel ve özel semtlerinden bir tanesi olan Sultanbeyli, pek çok öğrenciye, aileye ve çalışana ev sahipliği yapıyor. Birbirinden farklı sektörlerde aradığınız hizmetleri bulabileceğiniz bu semtte, eşyalarınızı en güvenli şekilde depolamanız için siz müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Sultanbeyli eşya depolama alanında güvenilir ve en özenli şekilde hizmet veren firmamız uzman bir ekibe sahiptir. Müşterilerimiz ile iletişim kurmadan eşyaların depoya getirilmesine kadar süren bu süreçte siz müşterilerimiz ile sağlıklı bir iletişim kurmak bizim için çok önemlidir.

Sultanbeyli Eşya Depolama Firması

Profesyonel olarak yapılan depolama yalnızca depolama alanında değil paketleme ve nakliye işlemleri sırasında da oldukça titiz davranmaktadır. İlk olarak özenle paketlediğimiz eşyalarınızı her türlü dış etkiye karşı korumayı hedefliyoruz. Nakliye esnasında ise yine eşyalarınızın zarar görmeden depolarımıza ulaştırılmasını sağlıyoruz. Eşya depolama hizmetinden faydalanabilecek kişilerin yelpazesi oldukça geniştir. Memurlar, öğrenciler, büro sahipleri, ofis çalışanları ve daha fazlası depolama hizmetlerimizden faydalanabilirler. Eşya depolamak hayatın her döneminde karşılaşabileceğimiz bir problem olabilir. Ama bu problemi çözerken uzman kadromuz ve son teknolojinin kullanıldığı tekniklerimiz ile Sultanbeyli eşya depolama olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmetleri
Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmetleri

Kurumsal Sultanbeyli Eşya Depolama Şirketi

Sultanbeyli semti üniversite yerleşkelerinin olması nedeniyle de fazlasıyla öğrenci nüfusuna sahiptir. Bu da öğrencilerin bu semtte ikamet etmelerinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Özellikle de yaz dönemlerinde kira ödemek istemeyen ya da geçici süre ile okuldan uzaklaşmak zorunda kalan öğrenciler eşyalarını satmak yerine muhafaza etmek isteyebilirler. Bu noktada Sultanbeyli eşya depolama sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız öğrencilere yardımcı olacaktır. Öğrencilerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçerek depolama hakkında detaylı bilgi almaktır. İster ofisimizi ziyaret edebilir isterlerse de telefon aracılığı ile bilgi alabilirler.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depo Kiralama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Depo Durumu:Boş Oda Mevcut

Sultanbeyli Ofis Depolama Hizmeti

Eşya depolama alanında hizmet veren firmamız yalnızca ev eşyası depolama alanında değil ofis eşyalarının depolanması alanında da hizmet veriyor. Ofisinizde fazla yer kaplayan eşyalarınızı atmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek size uygun depolama hizmetlerimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ofisinize sığmayan her türlü eşyayı kurumsal eşya depolama güvencesi ile muhafaza edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile ofisinizden aldığımız eşyaların depolara taşınmasına kadar işin zor kısmını biz üstleniyor ve siz müşterilerimize herhangi bir zorluk bırakmıyoruz.

Sultanbeyli Evrak Depolama Hizmeti

Sultanbeyli Eşya depolama hizmeti özellikle bürolar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Her ne kadar bilgisayarlar evrakların saklanmasında önemli rol oynasa da fiziksel olarak da saklanması gerekebilir. Zamanla bürolarda fazlasıyla yer kaplayan bu evrak ve dosyaların arşivlenerek saklanması gerekir. Eşya depolama bu anlamda da titizlikle hizmet sunmaktadır. Evraklarınızın ilk gün ki kadar sağlıklı depolanması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle depolarımızda herhangi bir rutubet bulunmamaktadır. Bunun için gerekli tüm önlemler düzenli olarak alınmaktadır. Ayrıca düzenli olarak dezenfekte edilen depolarımızda herhangi bir böceklenme söz konusu değildir. Gözünüz arkada kalmadan evraklarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmetleri
Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmetleri

Sultanbeyli Ev Eşyası Depolama Alanı Kirala

Eşya depolama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bu anlamda bir ön bilgiye sahip olmalıdır. Eşyalarınızın hangi koşullarda depolandığı, güvenli olup olmadığı, bütün temizlik koşullarının sağlanmış olması oldukça önemlidir. Eşyalarınızın dış etkenlerden korunarak alındığı gün ki gibi teslim edilmesi gerekir. Eşya depolama hizmeti veren firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Eşyalarınızı paketleme esnasında son teknoloji ekipmanlarımız ile en iyi şekilde ambalajlıyoruz. Bu ambalajlama esnasında eşyaların dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı en az şekilde hasar alması için özen gösterilir. Ambalajlamanın ardından eşyalarınız size tahsis edilen depoya güvenli bir şekilde taşınacaktır.

Profesyonel Sultanbeyli Depo Kiralama

Profesyonel olarak sunduğumuz Sultanbeyli eşya depolama kapsamında müşterilerimize tahsis edilen depolar 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Bunun yanı sıra her depo sigortalanmaktadır. Böylece eşyalarınız güvence altına alınır. Eşya depolarında en önemli nokta depoların temizliğidir. Depoların herhangi bir şekilde rutubet alması ve gerekli hijyen koşullarının sağlanması uzun vadede, içinde bulunan eşyaların zarar görmesine neden olacaktır. Müşterilerimizin dikkat etmesi gereken önemli noktaların başında bu durum gelir. Kaliteli eşya depolama hizmeti veren firmamız güvenlik, sigorta ve güvenlik anlamında müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutar.

Sultanbeyli Eşya Depolama
Sultanbeyli Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetinden faydalanacak müşterilerimizin dikkat etmesi gereken bir başka konu ise personelin işinde tecrübeli ve kıdemli olmasıdır. Eşya depolama kapsamında paketlemeden nakliyeye kadar bütün personelimiz alanında uzun yıllar boyunca çalışan, uzman kişilerdir. Bu anlamda alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Sultanbeyli Kiralık Depo Avantajları

Eşya depolama hizmeti, bu hizmetten faydalanacak olan müşterilere farklı alanlarda pek çok avantaj sağlar. İlk olarak “Eşyalarımı nerede saklayacağım?” derdinden kurtulmuş olacaksınız. Eşyalarınızı tüm güvenlik önemlerinin alındığı bir yerde muhafaza etmek elbette sizin de isteyeceğiniz bir şeydir. Sultanbeyli eşya depolama firması olarak bu alanda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme prensibini benimsiyoruz. Tüm temizlik önlemlerinin alındığı depolarımızda hem fazla eşyalarınızı hem de evraklarınızı depolama noktasında siz müşterilerimize hizmet vermekten keyif alıyoruz. Temizlik önlemlerinin yanı sıra pek çok güvenlik önlemi de alınmıştır. Eşyalarınızın tek tek sigortalanması bu hizmet esnasında karşılaşacağınız avantajların başında geliyor.

Uygun Sultanbeyli Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Eşyanın çokluğu, depolama süresi, depoların büyüklüğü bu faktörlerin başında geliyor. Fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz büyüklükte depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz. Bunun için müşteri ilişkileri temsilcilerimiz size en iyi şekilde hizmet ve bilgi vermeyi amaçlıyor.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Etiketler: , ,
Sultanbeyli Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al