Çatalca Eşya Depolama İstanbul Çatalca Depo Kiralama şirketi güvenlikli depo alanları sunar. Çatalca’da klimalı depo kiralama şirketi ev ofis eşyası depolar. İstanbul eşya depolama şirketi olarak Her iki yakada İstanbul’un tüm ilçelerinde depolarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ev eşyalarının depolanması konusunda verilen hizmet oldukça önemlidir. Bu hizmeti veren firmanın kurumsal kimliği kadar, depoların fiziki yapısı ve güvenliği de son derece önemlidir. Müşteriler, bazen zorunlu sebeplerden dolayı evlerini boşaltmak durumunda kalabilirler. Yeni eve geçene kadar uzunca bir süre olabilir. Bu durumda eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmeleri çok önemlidir. Bu noktada firmamız, çatalca eşya depolama konusunda sunduğumuz kaliteli hizmet sebebiyle öne çıkıyor. Müşterilerimizin eşyaları, yüksek güvenlikli depolarda muhafaza ediliyor. 7/24 güvenlik kamerası ile takip edilen depolar ayrıca bekçiler tarafından korunuyor. Bunlara ek olarak, sigortalı olarak verdiğimiz hizmet müşterilerin eşyaları için endişelenmesinin önüne geçiyor.

Çatalca Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Bizler, ev eşyası depolama hizmeti verdiğimiz gibi, farklı alanların eşyaları için de depolama hizmeti sunuyoruz.

Görüldüğü gibi, firmamız ev eşyası depolamanın yanı sıra geniş kapsamlı bir hizmet sunuyor. İnsanlar, ofis eşyalarını ya da değerli antika eşyalarını muhafaza etmek için depolarımızdan faydalanıyorlar.

Depolama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Uzun yılların deneyimine sahip olan firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün geliştiriyor. Bu kapsamda hizmet çeşitliliğimiz gibi, hizmet alanımızı da geliştiriyoruz.

Çatalca eşya depolama şirketi
Çatalca eşya depolama şirketi

Firmamız, bu ilçeler dahil olmak üzere İstanbul’un birçok noktasındaki müşterilerin taleplerine karşılık veriyor.

Güvenli Çatalca Eşya Depolama Hizmeti

Firmamız, müşterilerimizin eşyaları konusunda hassasiyetlerini paylaşıyor. Bu sebeple, müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Depolarımızın, hijyenik ve havadar olmasına özen gösteriyor ve düzenli olarak temizliğini yapıyoruz. Bunun yanı sıra, müşterilerimizin eşyaları ayrı ayrı kilitli bölmelerde tutuluyor. Bu sayede, müşterimizin eşyalarını bizlere güven içinde teslim edebilmesini sağlıyoruz.

Çatalca Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamız çatalca eşya depolama için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bunda sunduğumuz güvenliğin payı büyüktür. Tüm müşterilerimize özel alanlar tahsis ediyoruz. Bu kilitli bölmelerde eşyalar bir zarar görmeden tutuluyor. Ayrıca, depolarımız 7/24 kameralar tarafından tarafından takip ediliyor. Bir başka güvenlik önlemimiz ise güvenlik görevlilerimizdir.

Çatalca eşya depolama hizmetleri
Çatalca eşya depolama hizmetleri

Bunlar ek olarak, firmamız sigortalı depolama hizmeti sunuyor. Sağladığımız güvenlik tedbirlerine ilaveten sigortalı hizmet, birçok müşterinin bizden hizmet almasında önemli bir etkendir.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmetinin Kapsamı

Müşterimize sunduğumuz sigorta hizmetinin kapsamı farklılık göstermektedir.

  • Sel Sigortası
  • Yangın Sigortası
  • Deprem Sigortası

Depolarımız, sel, deprem ve yangın sigortasına sahip alanlardır. Buna ek olarak, müşterimizle anlaşarak, farklı sigorta poliçeleri üzerinden de hizmet sunabilmekteyiz. Müşterimizle sigortalı depolama konusunda anlaştığımızda başka ek bir ücret talep edilmez. Firmamız, müşterimizin eşyalarının zarar görmemesi ve dahası müşterimizin eşyalarını düşünerek, endişeye kapılmaması adına her ayrıntıyı düşünüyor.

Ev Depolama Hizmetimiz

İstanbul’da nüfus hareketliliği çok fazladır. Bir memurun aniden tayini çıkabilir. Bir ev, kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılabilir. Bunlara benzer çok sayıda sebep yüzünden insanlar evlerini acilen boşaltmak zorunda kalabilirler. Ancak, eşyalarını taşıyacakları yeni adresleri yoktur. Bu durumda ne yapacağız, diye endişelenmek anlamsızdır.

Çünkü, bizler İstanbul’da profesyonel depolama hizmeti sunuyoruz. Üstelik, titiz insanların eşyalarımız kirlenecek mi? Şeklinde bir düşünceye kapılmasına da gerek yoktur. Bunun sebebi ise, depolarımızda hijyeni ön planda tutuyor olmamızdandır. Müşterimize, kendisine ait, özel bir alan veriyoruz. Bu alan kilitli oluyor ve burada sadece, o müşterimizin eşyaları buluyor. Eşyalar tamamen kapalı ve korunaklı bir halde tutuluyor. Bu nedenle en titiz müşterimiz bile, hijyen anlayışımızdan memnundur.

Çatalca eşya depolama hizmeti
Çatalca eşya depolama hizmeti

Ayrıca, kilitli alanlar, 7/24 kamera denetimi ve güvenlik personelinin varlığı eşyalarının güvenliği konusunda endişe eden müşterilerimizi de rahatlatmaktadır. Bu sebeplerden dolayı, çatalca eşya depolama ve İstanbul’un diğer lokasyonları için yoğun olarak talep görüyoruz.

Ofis ve Koli Depolama Hizmeti

Ev depolama alanında müşterilerimizden gördüğümüz teveccühü, ofis ve koli depolama hizmetleri için de görüyoruz. Bilindiği gibi, ofisler bir yerden bir başka yere taşınacağı süre boyunca hazırlıklar uzun sürmektedir. Yeni yerdeki hazırlıklar tamamlanıncaya dek, ofis eşyalarının tutulacağı bir yer gereklidir. İşte, bu noktada yine biz devreye giriyoruz. Ofiste birbirinden değerli ve hassas eşyaların varlığına rağmen, eşyalara hiçbir zarar gelmeden anlaşılan süre boyunca koruyoruz. Ofis makineleri, bilgisayarlar, ekranlar, telefonlar, klimalar vb. bizler tarafından güvenle muhafaza ediliyor.

Müşterimiz, yeni adresi hazır olduğunda, gelip eşyalarını bizden teslim alıyor. Bir diğer hizmetimiz ise, koli depolamadır. Müşterimiz, içinde çeşitli nesneler olan çok sayıda koliyi nereye koyacağını bilemez. Müşterimiz, bu kolileri depolarımızda kendisine ait kilitli bölmede tutabilir. İhtiyacı hangi gün ise, o gün gelip depodan alabilir. Bunların dışında, villa eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimize de çözüm sunuyoruz. Antika eşyalarını güveneceği bir yerde tutmak için bize gelen çok sayıda müşterimiz de mevcuttur .

Çatalca Eşya Depolama Hizmeti Al

Firmamız, en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir. Ancak, hizmetimizi online alana taşıyarak, daha kolay ulaşılır olmayı amaçlıyoruz. Müşterimiz, internet sitemiz üzerinden talep oluşturarak hemen fiyat alabiliyor. Bunun üzerine müşterimizle iletişime geçerek, anlaşma sağlıyor ve depolama hizmeti veriyoruz. Firmamıza internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir olmasının yanı sıra, fiyat politikamızı da müşteri beklentisine uygun olarak belirledik. 6 ay süreyle eşya depolama hizmetimiz 200 TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor. Güvenilir, garantili, kolay ulaşılır, sigortalı ve aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet sunan çatalca eşya depolama bu sebeple sektörde öne çıkmayı başarıyor. Bizler, usun yıllardan bu yana elde ettiğimiz birikimi hep daha iyisini yapabilmek adına kullanıyoruz. İnsanlar, eşyalarını güven içinde bizlere teslim ediyorlar.

Çatalca Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Çatalca eşya depolama fiyatları depo kiralama ücretleri aşağıda ayrıntılı bir şekilde sunulmuşrur.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Çatalca Eşya Depolama Hakkında

Çatalca’da eşya depolama hizmeti ve depo kiralama hizmetleri hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için aşağıda cevaplardık.

Çatalca Depo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Çatalca’da depolama fiyatları aylık bazda olup, 100 tl den başlayan fiyatlarla eşyalarınızı dilediğiniz kadar saklaya bilirsiniz.

Depo Alan Hacmi Ölçüleri Ne Kadar?

Depolarımızın bazı bölümleri önceden standart olarak eşyalarınıza göre 3-5-8-12-15-20 Metre küp olarak bölümlere ayrılmıştır. Parça eşya depolama ve Oda tipi eşya depolama olmak üzere ihtiyacınızı göre dilediğinizi seçe bilirsiniz.

Depolama Süre Kısıtlaması Var Mıdır?

Hayır herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor. İsteyen uzun süreli dileyen de kısa süreli eşya depolama hizmet talebinde buluna bilir. Uzun süreli depolama hizmet ücreti daha avantajlıdır.

Etiketler:
Çatalca Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al