Villa Eşyası Depolama İstanbul villa eşyası depolama fiyatları indirimli ücretlerle İstanbul’da villadaki fazla eşyaların konulduğu depo sigorta garantili depo kirala. Depo alanlarımız güvenli ve temiz ortamlardan oluşur. Ev Eşyası Depolama şirketimiz ile her türlü eşyanızı depolarımızda güvenle dilediğiniz süre kadar saklıyoruz.

İstanbul Villa Eşyası Depolama

Eşyanızın belli süreliğine depolanmasında profesyonel destek alarak eşyanızın korunmasının avantajını elde edebilirsiniz. Villa eşya depolama hizmetinizde eşya yükünüzün tamamını ya da belli eşyalarında da depolanmasında hizmet alırken ise konusunda uzman ve deneyimli bir firma ile çalışmanız son derece önemlidir.

Villa eşyası depolama İstanbul villa eşya depolama şirketi
Villa eşyası depolama İstanbul villa eşya depolama şirketi

Villa Eşyası Depolama Hizmetleri

Villa eşyası depolama hizmetine sahip olarak eşyanızın belirlenen alanda muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık olarak yapılabilecek olan depolama hizmet sürelerinin yanı sıra yıllık olarak da depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Villa eşyanızın depolanması hizmetinden belirlenen alanlarda eşyanız korunurken aynı zamanda kilitli olarak sunulan bu odalar ise güvenli bir koruma sağlar. Depo hizmetini alırken ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteği için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ev eşyalarının tümü veya sadece bir bölümü için ( Beyaz Eşya Depolama vb. ) depolama talep edebilirsiniz.

Villa Eşyası Depolama Hizmetinde Uzman Desteği

Villa eşya depolama hizmetinden yararlanarak eşyanızın güvenli bir alanda muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Villa eşyanızın tamamının yanı sıra sadece belli kısmının depolanmasında da bu hizmetten destek alabilirsiniz. Villa eşyalarının depolanması hizmetinden yararlanırken sadece eşyanın belli alanda muhafaza edilmesinde yardımcı olmanın yanı sıra sigorta avantajından yararlanarak olarak hasar ya da zarara karşı da eşya bedelinin geri alınabilmesi de son derece önemlidir.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Villa eşyanızın belli alanda depolanmasında kişilere özel olarak sunulan depo alanlarında aynı zamanda yirmi dört saat güvenliğin yanı sıra her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı yerde muhafazanın edilmesi de önem taşır. Belli sıcaklık Oda depo alanlarında eşyaların muhafaza edilmesi, her türlü haşerelere, küfe ve bakterilere karşı da korunmasında destek sunan depo hizmetini firmamızdan talep edebilirsiniz.

Villa Eşya Depolama Kiralamak

Villanızın eşyasının depolanmasında aradığınız tüm avantajlar firmamız tarafından sizlere sunulur. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile tüm eşya yükünüz özen ile kolileyerek önceden belirlenen depo alanlarına aktarılır. Dilerseniz koli depolama bölümünde sadece kolilerin izi de bıraka bilirsiniz. Villa eşyasının depolara aktarılması hizmetinden yararlanarak depolama hizmetinin tüm avantajlarına sahip olmak için hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kısa süre içinde adresinize ulaşım sağlayan personelimiz ücretsiz eksper hizmetini sunarak depo hizmetinin belirlenmesini sağlar. Onayınız sonrasında ise hizmet sözleşmesinde belirlenen zamanda hizmet sunulur.

Villa Eşyası Depolama Fiyatları

Villa Eşya Depolama Fiyarları eşyanızın hacmine göre belirlenir. 10 Metre Küp alan kaplayan eşya mı yoksa 20-30 Metre küp alan kaplayan eşya mı buna göre ücretlendirme yapılır. Depolama alanı hacim hesaplama sayfasından ortalama eşyalarınızın hacimlerini hesaplaya bilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Villa Eşyası Depolama Ne Kadar?

Ortalama ücretler oda tipi depolama hacmine göre aylık olacak şekilde 300 tl den başlamaktadır. Eşyanızın miktarı ve hacmine göre fiyatlar değişebilir.

Villa Eşyası Depolama Süresi Ne Kadar?

Depolanacak eşyaların kişiye özel depo alanında kalma süresi müşterimize bağlıdır. Dilerse 1-2 ay dilerse 1-2 yıl eşyalarını emanete bıraka bilir.

Villa Eşyası Depolama Alanı Klimalı Mıdır?

Evet, bütün depo alanlarımız kapalı alandan oluşmaktadır. Bu alanlarımız hem havalandırmalıdır hem de klima mevcuttur. Bütün alanlar ayrı ayrı bölümlerden oluşur.

Klimalarda Özel Filtre Var Mıdır?

Evet, virüs ve zararlı hava partiküllerine karşın özel filtreli klimalarımız güven içerisinde çalışır.

Depolar Hijyenik Midir?

Korona Virüsü pandemi dönemi öncesi haftada bir ilaçlama ve yıkama yaptığınız depolarda şimdilerde her gün dezenfekte işlemi uyguluyoruz.

Villa Depo Alanı Kaç Metre Karedir?

Depo alanları 3 metre kare, 5 Metre kare, 10 Metre kare, 15 Metre kare gibi farklı ölçülerden ve özel ayrı alanlardan oluşur.

Depolar Kişiye Özel Midir?

Evet, her bir depo bölümü kişiseldir. Kişiye özel oluşturulan depo alanları kilitlidir. Kildi sadece müşterimizde bulunur. Başka biri giremez. Bu uygulamamız hem güvenliği sağlıyor hem de hijyeniği oluşturuyor.

Etiketler: , ,
Villa Eşyası Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al