Tuzla eşya depolama şirketi indirimli fiyatlarla Tuzla depo kiralama, ev eşyası depolama, güvenlik kameralı, klimalı, hijyenik kiralık oda depo hizmeti sunar. İstanbul Tuzla’da kiralık depo alanlarımız kilitli oda tipi depolama olarak hizmet sunar. Güvenli ve sigortalı eşya depolama hizmeti için sunduğumuz diğer hizmetler hakkında bilgi alınız.

Tuzla Eşya Depolama Şirketi

Ev, iş yeri eşyanızın tamamını ya da bir kısmını belli süreliğine depo alanlarında muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden istediğiniz kadar bu alanlar içinde saklanır. Sadece ev ya da iş yeri eşyanız değil sizin için değerli olan parçalar ya da herhangi bir üründe depo alanlarında saklanabilir.

Sigorta Garantili Tuzla Eşya Depolama Hizmeti

Tuzla eşya depolama hizmetini alarak sunulan hizmet avantajlarına sahip olmanız mümkün olur. Ev ya da iş yeri eşyanızın tamamının yanı sıra sadece belli bir oda ya da belli eşyaların depo alanlarında muhafazası da mümkündür. Eşyanızın saklanmasında özel odalar tarafınıza tahsis edilerek bu odalar ise rutubet, nem, küf ya da bakteri gibi birçok etkenden de arındırılmıştır. Aynı zamanda sunulan hizmetlerde depo alanlarının ısı dengesi de dış hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde ayarlanarak eşyanın zarar görmesinin önüne geçen özelliklere sahiptir.

Tuzla eşya depolama İstanbul tuzla ev eşyası depolama kiralık depo şirketi
Tuzla eşya depolama İstanbul tuzla ev eşyası depolama kiralık depo şirketi

Sigortalı Eşya depolama hizmetlerinde istediğiniz süre zarfı kadar faydalanmanız mümkün. Günlük olarak yapabileceğiniz depo kiralama hizmetinin yanı sıra haftalık, aylık ya da daha uzun süre olan yıllık olan tercihlere de yer açabilirsiniz. Tuzla eşya depolama hizmetlerimizden yararlanarak sizde bu avantajlara yer açmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Konusunda uzman olan personelimiz tarafından sunulan hizmetlerimizde tüm eşyanız belli depo alanlarda muhafaza edilerek her türlü dış etkenlere karşı da korunur. Belirlenen süre zarfının sona ermesine karşın depo ihtiyacınızın devam etmesi durumunda ise tekrardan sözleşme uzatmaya yer vererek eşyanızı bir süre daha depomuzda muhafaza etmeyi sürdürebilirsiniz.

Tuzla Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Depo alanının eşyanın muhafazası için yeterli genişliğe sahip olmasının yanı sıra depo alanının eşyanın korunması içinde uygun özellikleri sunması gerekir. Depo alanının belli ısı dengesini dört mevsim koruması içinde bulunan eşyaların da olumsuz etkilenmemesine destek olur. Nem ve rutubet gibi olumsuzluklar sebebi ile yaşanabilecek eşya hasarlarının da yer almaması için ise bu konuda da gerekli olan çalışmanın depo alanında yapılmış olması gerekir. Tüm bunların yanında haşerelere karşı da korunaklı olan alanlarında depo alanında kullanıcılara sunulmalıdır.

İstanbul Eşya depolama hizmet alımında tüm bu detaylara yer açmanız önem taşımak ile beraber firma ile yapılacak olan hizmet sözleşmesi maddelerine dikkat ederek depo alanında yer alan tüm eşyanızın da sigorta kapsamında korunduğundan emin olmanız tavsiye edilir. Depo alanının güvenlik açsından da korunması eşyanızın hırsızlık sebebi ile çalınmasının yanı sıra zarar görmesinin de engellenmesi açısından önem taşımaktadır.

Tuzla Kiralık Depo Firması Seçimi

Tuzla eşya depolama hizmet alımınızda konusunda uzman olup depolama çözümlerinde kaliteli ve profesyonel destek sunan firma seçimine yer açmanız son derece önemlidir. Aynı zamanda sunulan tüm hizmet detaylarını da inceleyerek sizin için en uygun olan tercihe yer açabilirsiniz.

Tuzla eşya depolama hizmetini sunan firmamız uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere destek oluyoruz. Güvenli depo alanlarımızda gerçekleştirilen hizmetlerimizde dış hava koşullarından eşyalarınızın etkilenmesinin de önüne geçilir. Bunun yanı sıra küf, nem, rutubet gibi olumsuz etkenlerin yanı sıra her tülü haşerelerden de arındırılmış alanlarda eşyanız korunur. Sizde bu avantajlara sahip olmak için firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği edinebilirsiniz.

Tuzla Depo Kiralama Bedeli

Tuzla eşya depolama hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli firma tarafında edinerek gerekli olan tüm hizmetlere sahip olmanın ayrıcalığını elde ederken avantajları da edinebilirsiniz. Profesyonel depo hizmetleri alımınızda talep ettiğiniz eşya yükünüz özel oda alanlarında tesliminize kadar bekletilir. Depolama işlemlerinizde günlük olarak alınabilecek olan işlemlerin yanı sıra haftalık, aylık ya da senelik olarak da işlemlere yer açmanız mümkün. Depolama işlemlerinde hizmet bedeli depo alanında faydalanacağınız süreye göre değişim gösterirken aynı zamanda eşya yükünüzü göre de değişebilmektedir. Bu sebep ile depolama hizmetleri ile ilgili olarak alacağınız hizmetleri ve hizmet sürenizi önceden belirleyerek firmamıza iletmeniz sonrasında alacağınız fiyat teklifine göre seçim yapmanız tavsiye edilir.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulan ücretsiz eksper raporuna göre depolama hizmet bedeli belirlenerek tarafınıza sunulur. Onayınız durumunda hizmetten yararlanmanız için sözleşme yapılır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Tuzla Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Tuzla eşya depolama İstanbul tuzla ev eşyası depolama kiralık depo şirketi

Tuzla’da eşya depolama fiyatları 300 tl den başlamaktadır. Depolanacak eşyalarınıza göre fiyatlarımız artabilir ve azalabilir. Uzun süreli depolama hizmetinde %20 ye kadar indirimli depo kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Tuzla Depolama Alanı Ölçüleri Nedir?

Depolama alanımızın ölçüleri isteğe bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ortalama oda tipi depo ölçülerimiz 8-12-16-20 metre küp alanlara bölünmüştür. Her alan kilitli ve kapalı bölümlerden oluşur. Kilit anahtarı depo kiralayan müşterimizde bulunur.

Eşya Depolama Alanı Hijyenik Midir?

Evet, depo alanımız temiz ve hijyeniktir. Her gün rutin olarak temizlenir. Steril olması açısından ilaçlama ve dezenfekte etme işlemleri uygulanır. Korona virüs sürecinde tüm İstanbul depolarımızda ve Tuzla’da depo alanlarının temizliği tedbirlerine uyuyoruz.

Tuzla Kiralık Depo Alanları Güvenli Midir?

Evet, 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenen depo alanlarımız ayrıca Bekçi ve güvenlik personeli nezaretinde güvenlik tedbirleri alınmaktadır. İlaveten hali hazırda depo alanları oda tipi ve kilitli bölmeler olduğundan her kişi sadece kendi depo bölümüne girer. Dolayısıyla daha temiz bir ortam sunulur.

Etiketler:
Tuzla Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al