Ev taşıyanların, uzun süreliğine yaşadıkları şehri ya da ülkeyi terke edenlerin ya da fazla eşyası olanların sıklıkla yaşadıkları sorunların başında eşya depolama problemi gelmektedir. Güvenilir ve uygun şartları sağlayan bir eşya depolama alanı bulmak zordur.

Sarıyer Eşya Depolama Firması

Sektördeki bu ihtiyacın farkında olan firmamız güvenilir depolama deyince ilk akla gelen firmalardan biri olmuştur. Konut sayısının oldukça yüksek olduğu yerlerde hizmet veren firmamız Sarıyer eşya depolama alanı denilince ilk akla gelen firmalardan biridir. Az ya da çok fark etmez her tülü eşyayı Sarıyer eşya depolama bölgemizde sizler için saklayabiliriz. Eşyalarınız ilk gün teslim ettiğiniz gibi uzun süre bekleyebilir. Depolarımızın hepsinde uygun ısı ve nem ortamı sağlanmış ayrıca havalandırma sistemleri kurulmuştur.

Sarıyer Eşya Depolama Şirketi

Her türlü eşyanın bulunduğu depolarımızda en fazla ev eşyası bulunmaktadır. Her depo alanlarımızda olduğu gibi Sarıyer eşya depolama alanımızda da ev eşyaları fazlalıktadır. Yaşadıkları şehri değiştirip eşyalarını satmak istemeyenler, hatırası olan eşyalarını elden çıkaramayanlar ya da uzun süreli tadilat sonucu eşyasının zarar görmesini istemeyenler Sarıyer eşya depolama alanlarımızı kullanabilir. Eşyalarda her hangi bir bozulma, küflenme ya da güve yemesi gibi istenmeyen durumlar oluşmaz. Depolarımızın havalandırma sistemleri ve ortam ısıları uygun şartları sağlamaktadır. Bize emanet edilen her eşya geri teslim edilirken ilk gün ki gibi verilir. Onlarca müşterimizin eşyasına kendi eşyamız gibi bakmakta ve her müşterimizi ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti
Sarıyer Eşya Depolama Hizmeti

Sarıyer Ev Eşyası Depolama Firması

Alan olarak oldukça fazla yer kaplayan villa eşyaları geniş depolama alanlarımızda rahatlıkla depolanabilir. Villanızı boşaltıp kiraya mı vereceksiniz ya da aylarca süren büyük bir tadilata mı gidiyorsunuz öyleyse biz şirket olarak hizmetinizdeyiz. Bozulmasını ya da tozlanmasını istemediğiniz ve kimseye emanet edemediğiniz eşyalarınızı depolarımıza getirebilirsiniz. Depolarımızı evinizin bir odası olarak düşünün. Aynı evinizin odasına yerleştiriyormuş gibi eşyalarınızı güvenle depolarımıza yerleştirebilirsiniz. Üstelik depolarımıza koyduğunuz her eşya bıraktığınız gün ki gibi sizlere geri teslim edilir.

Sarıyer Ofis Eşyaları Depolama

Ofisini kapatanların ya da çalışmaya ara verenlerin en çok şikayetçi oldukları noktalardan biri ofis eşyalarını koyacak yer bulma sıkıntısıdır. Özenerek seçtiğiniz ve bir dünya para verdiğiniz ofis eşyalarınızın kısa bir süre için satılmasını ya da atılmasını istemiyorsanız sizlerde ofis eşyalarınızı depolarımıza getirebilirsiniz. Depo alanlarımız kişiye özel olarak tahsis edilmekte olup sizlerin eşyalarının arasına başka hiç kimsenin eşyası koyulmaz. Depo alanlarımızı kendinize ait bir oda olarak düşünebilirsiniz. istediğiniz zaman eşyalarınızı geri alabilir ve yeni bir ofis açabilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolama
Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer Antika Eşyalar Depolama

Hiç kimseye emanet edilemeyen herkesin gözü gibi baktığı antika değeri olan kıymetli eşyaların depolanması en zor süreçlerden biridir. Burada eşya sahiplerini maddi ve manevi değeri olan bu tip eşyalarını teslim ederken her zaman bir tereddüt yaşamaktadırlar. Korku dolu duygularla teslim edilen bu eşyalara kendi eşyamız gibi baktığımızdan emin olabilirisiniz. Gerek maddi değeri olsun gerek aile yadigarı manevi değeri yüksek eşyalarınız olsun hiç tereddüt etmeden depolarımıza bırakabilirsiniz. Kıymeti yüksek olan bu eşyalarınızı ısı ve nem dengesi kurulmuş, havalandırma sistemleri çalışan depolarımızda muhafaza etmek bizler için bir gurur kaynağıdır.

Depolarımızda herhangi bir küf, rutubet ya da olumsuz bir hava bulunmamaktadır. Bu eşyaların ne kadar özen istediğini bilmekteyiz. Özen gösterdikçe ömrü uzun olan bu eşyalarınızı depolarımıza getirin ve aklınız arkada da kalmasın. Antika ve kıymet değeri yüksek olan eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda bırakabilirsiniz. Zaman kısıtlaması olmadan bıraktığınız bu eşyalarınızı bıraktığınız gün ki gibi teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve huzuru için çalışmaktadır.

Sarıyer Sigortalı Depolama

Her zaman garanti iş yapmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için sigortalı depo alanlarımız mevcuttur. Birçok müşterimizin kendini daha fazla güvende hissettiği sigortalı depo alanlarımızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Ev eşyası, ofis eşyası, antika eşya ya da önemli evrak ve dosyalarınızı sigortalı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Sigortalı depo ayrıcalığı siz değerli müşterilerimize şirketimiz tarafından sunulan bir ayrıcalıktır. Hedefimiz aklınızın arkada kalmaması ve güvenle eşyalarınızı teslim etmenizdir. Müşteri profilimizin huzur ve mutluluğu bizi yakından ilgilendiren bir konudur.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri
Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri

Sarıyer’de Kolileyerek Depolama Hizmeti

Birçok kişinin tercih ettiği depolama stillerinden biri de kolileyerek depolamadır. Kolileyerek depolama hem depo alanınızın daha düzenli olmasını sağlar hem de küçük eşyaları güvenle depolamanıza olanak vermektedir. Kırılacak ve küçük eşyaları depolamanın en kolay yollarından biri koli yaparak depolamaktır. Ayrıca koli yaparak depolama aynı alana daha fazla eşya sığdırabilmek demektir. Küçük eşyası olanlar, yerden daha fazla istifade etmek isteyenler ve düzen takıntısı olanlar kolileyerek depolama alanlarımızı kullanabilirler. Bu alanlarda diğer alanlara da olduğu gibi özenle korunmaktadır. Hava şartları, havalandırma sistemi eşyalarınızı koruyacak boyutta ayarlanmıştır. Eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmez. İlk gün nasıl teslim ettiyseniz zamanı geldiğinde aynı şekilde teslim alırsınız.

Sarıyer Arşiv Evrakları Depolama

Arşiv evrakları ister devlet işleri olsun ister özel sektör işi olsun her zaman için resmi ve önemli evraklardır. Arşiv evraklarında birçok bilgi bulunabilir ve bunlarda gizlilik esastır. Bu durumun farkında olan firmamız arşiv evrak depolarına ayrı bir önem göstermekte ve depoladığınız arşiv evraklarının gizliliğini tam sağlamaktadır. Diğer tüm eşyalarda olduğu gibi bu depo alanına da depolayan kişiden başka hiç kimse ulaşamaz. İş yerinizde yer kaplayan ve arşivinize sığmayan tüm dosyalarınız güvenle arşiv depolarımızda saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman gerekli tüm hallerde depo alanlarımıza gelip arşiv evraklarınıza ulaşabilirsiniz. Arşiv depo alanlarımızı kendinize ait özel bir arşiv olarak düşünün. Sadece size ait ve sizin hizmetinizdedir.

Sarıyer Eşya Depolama Fiyatları

En uygun Sarıyer eşya depolama fiyatları ile Sarıyer’de depo kiralama hizmeti veriyoruz. Sarıyer depo kiralama süresi aylık olup, uzun süreli +6 ay ve yıllık depo kiralama ücretlerinde %20 ye varan indirimler uyguluyoruz. Net ücret bilgisi için lütfen ücretsiz teklif isteyiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Etiketler: , ,
Sarıyer Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al