Sigortalı depolama hizmeti ile İstanbul’da sigortalı eşya depolama sözleşme garantili güvenlik kameralı eşya depolama alanlarımızda Ev Eşyası Depolama hizmetleri sunuyoruz.

Sigortalı Depolama Şirketi

Sigortalı depolama şirketimiz her türlü çeşit eşyayı depo alanlarında korunaklı bir şekilde depolar. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Bunun yanı sıra aynı şekilde Güvenlik Personeli ve Bekçi mahareti ile de korunmaktadır.

Eşyalarınız kapalı ve kilitli bölmelerde muhafaza edilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi adına her türlü tedbiri alıyoruz. Eşyaların taşımasını ve özenle paketlenerek korunmasını sağlıyoruz. Depolarımıza yerleştirilen eşyaların belirlenen süre zarfında depolarımızda saklanmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman aynı gün eşyalarınızı belirlediğiniz alanda teslim edip kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı depolama İstanbul sigortalı eşya depolama şirketi
Sigortalı depolama İstanbul sigortalı eşya depolama şirketi

İstanbul Sigortalı Eşya Depolama Firması

İstanbul sigortalı eşya depolama firması olarak İstanbul Anadolu Yakası Depo Ofisimizi kuruk. İstanbul Avrupa Yakası Depo Ofisimizi de Avrupa yakasında oturan yurttaşlarımız için faaliyete geçirdik. Profesyonel ve güvenli depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor. Güvenlik kameralı eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız güvende olacaktır. Olağan dışı her türlü gelişmeye anında müdahale ediyoruz. Hijyenik bir ortamda ve kapalı kilitli bölmelerde kişisel özel depo alanları sunuyoruz. Bu depo alanlarının içine sadece eşya sahibi kilidi açarak giriş yapar. Ayrıca hiç kimse bu alana giremediğinden oldukça hijyeniktir. Depo alanlarının ara kısımları koridorlar ise her gün sabah ve akşam iki kez dezenfekte edilir. Çamaşır suyu ve deterjanlar ile rutin olarak giriş ve merdivenler her gün silinir.

Garantili Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Garantili ev eşyası depolama hizmeti almak isteyenlerin tek adresi Depo İstanbul şirketidir. Hacıoğlu Nakliyat Eşya Depolama iştiraki olan Depo İstanbul markası her geçen gün büyümektedir. Alanında uzman personel kadrosu ve sahip olduğu donanımlı altyapı sayesinde Kurumsal ve Profesyonel ev eşyası depolama hizmetleri sunulur.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Sigortalı Depolama Fiyatları

Sigortalı Depolama fiyatları için ek ücret talep edilmez. Depo alanımız Deprem Sel ve Yangın sigortasına sahiptir. Bir çok sigorta poliçesi ile anlaşmalı olan Depo İstanbul firmamızdan Oda Depo kiralamak bir ayrıcalıktır. Uyguladığımız sigorta çeşitleri aşağıda sunulmuştur.

  • Deprem Sigortası
  • Yangın Sigortası
  • Sel Sigortası
  • Kaza Sigortası

Sigortalı Eşya Depolama Ücretleri

Sigortalı eşya depolama ücretleri indirimli olarak sunulur. Yazılı sözleşmeli olarak uygulanır. Depo alanlarımız hem güvenlikli dir. Hem de tedbirden her türlü güvenlik önlemlerini alırız. Sigortalı Depolama şirketimiz aracılığı ile İstanbul’da güvenli depo hizmeti alın.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Sigortalı Eşya Depolama Alanlarında Barınan Eşyalar

Sigortalı Eşya Depolama alanlarında barınan eşyaların listesini aşağıya çıkarıyoruz. İsteğe göre farklı eşyalarınızı da depoluyoruz.

Sigortalı Depo Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Evet, bütün depolama alanlarımızın kendisi ve sunduğumuz hizmet içeriği sigortalıdır.

Sigortalı Eşya Depolama Ne Kadar?

Fiyat olarak herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Sigorta hizmeti zaten uyguladığımız ve olması gereken bir hizmettir.

Sigortalı Depolama Kapsamı Nedir?

Eşyaların paketlenerek korunması, depo alanlarında güvenle korunarak muhafaza edilmesini sağlamak. Bu kapsamda Deprem, Yangın, Sel gibi doğal afetlere karşın sigorta yapmaktayız. Kazalara karşın da ayrıca sigorta yapmaktayız.

Etiketler: , ,
Sigortalı Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al