Esenler eşya depolama firması olarak Türkiye’nin en profesyonel, yüksek standartlı ve kaliteli hizmetini en güvenli şartlarda sunuyoruz.

Esenler Eşya Depolama Firması

Türkiye’nin gerek teknoloji gerekse depo donanımı anlamında en iyisi olan firmamız sektörde ki yenilikleri anında depolarımıza entegre ederek sizlere son derece yenilikçi bir eşya depolama hizmeti sunuyoruz. uygulayarak sizlere yüksek standartlı bir ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz. Eşya depolama hizmeti dünya genelinde oldukça yaygın olsa da ülkemizde artan refah seviyesi el birlikte bu hizmete talebin arttığı görülüyor. İnsanlar ev ve iş ortamlarında değiştirdikleri eşyalarını ve fazla eşyalarını depolarda saklamayı tercih ediyor.

Firmamız Türkiye’de eşya depolama hizmetine artan ilgi anlamında depo çeşitliliği ve büyüklüğü anlamında en iyi karşılığı sunuyoruz. Bu noktada depolarımızda tüm güvenlik, havalandırma ve diğer hususlarda en yeni teknolojilerle hizmet sunuyoruz.

Esenler Eşya Depolama

Esenler Eşya Depolama Şirketi

Ülkemizde eşya depolama hizmetinin kalite anlamında yeterli seviyede olmadığı görülüyor. Ayrıca yüksek eşya depolama fiyatları nedeniyle insanların bu hizmetten uzak durdukları görülüyordu. Bu noktada firmamız sahip olduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hem hizmet kalitesini yukarı çekti hem de uygun fiyatlarla bu hizmetten herkesin faydalanmasını sağladı. Firmamız bu doğrultuda dünya standartlarını yakalamış depo çeşitleri ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmet politikası ile size hayal ettiğiniz hizmeti sunuyoruz. Ortaya koyduğumuz yenilikler ve profesyonellikle eşya depolama sektörünün en öncü ve güvenilir firması olmanın gurur ve sorumluluğunu yaşıyoruz.

Esenler Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Esenler eşya depolama hizmeti sunan firmamız sizlerin talep ettiği her zaman diliminde ve en zorlu şartlarda bile eşya depolama hizmetini sorunsuz ve üst düzeyde sunuyoruz. Firmamız gerek eşyaların depolarımıza nakliyesi, gerek depolarımızın özellikleri ve gerekse güvenliği ile sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önde gelen firmaları arasında yer alıyoruz. Depolarımızın güvenliği, bakımı ve hijyeni her biri kendi alanında marka olmuş firmalarca gerçekleştiriliyor. Ayrıca depolarımız tüm hırsızlık, yangın, doğal afet gibi risklere karşı yüzde yüz oranında sigortalanıyor. Sahip olduğumuz deneyimli personel kadromuz ve özel nakliyat araçlarımız sayesinde en kötü yol şartlarında bile sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Esenler Depo Kiralama Hizmetleri

Firmamız teknolojiyi sunduğu hizmetin her aşamasında son derece aktif ve etkili bir şekilde kullanıyor. Firmamızın sahip olduğu tüm depolar teknolojinin etkin kullanımı ile son derece güvenli ve kaliteli bir ortama dönüşüyor. Depolarımızın tüm ısı ölçümleri bilgisayarlı ortamda yapılmakta olup tüm değişimlere anında müdahale ediyoruz. Ayrıca en son teknoloji ürünü havalandırma sistemlerimiz ile depolarınız periyodik olarak tamamı ile havalandırılmış oluyor. Böylece nem ve toz gibi eşyalarınıza zarar verecek tüm etmenleri ortadan kaldırmış oluyoruz. Size özel kiraladığınız depolarınız için özel şifreli anahtarları sadece sizlere tanımlıyoruz. Bu sayede sizlerin onayı ve izni olmadan depolarınızı kimsenin görme yada kullanma imkanı ortadan kalmış oluyor.

Esenler Eşya Depolama

Esenler Güvenli Depolama İmkânı

Depolarımızın güvenliğini en üst seviyede sağlamak adına tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Bu doğrultuda depo güvenliğimiz 24 saat etkin bir şekilde sağlanıyor. Bunu sağlamak adına depolarımız özle güvenlik görevlileri, en son teknoloji alarm sistemleri ve HD gece görüntü özelliğine sahip güvenlik kameralarımızla korunuyor. Tüm müşterilerimiz size özle olarak verdiğimiz şifre ve kullanıcı adı ile kendi depolarınızı internet üzerinden canlı bir şekilde izleme imkanına sahip oluyorsunuz.

Esenler Evden Eve Nakliyat Depolama

Esenler eşya depolama hizmeti sunan firmamız eşya depolama hizmetinin her aşamasını bir bütün olarak görüyor. Bu sebeple daha eşyalarınızın ev ve iş yerlerinizde ambalajlanması ile başlayan bu süreç eşyaların nakliyesi, depolara yerleştirilmesi ve saklanmasını da kapsıyor. Bu sebeple firmamız her aşamada en iyisini sunmak adına darbeyi emerek eşyaların nakliyat ve yerleştirilmesi sırasında zarar görmesini engelleyen ambalajları hizmetimize kullanıyoruz. Bilindiği gibi eşyaların en çok zarar görme riskini olduğu anlar eşyaların paketlenmesi ve taşınması sırasında oluyor. En son teknoloji ürünü darbeyi emen ambalajlarımız sayesinde ne paketleme ne de nakliyat araçları ile taşınması sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmiyor.

Esenler’de Her İhtiyaca Yönelik Depo Çeşitleri

Ülkemizde sunulan eşya depolama hizmetinin en zayıf noktalarının başında tek düze ve yetersiz büyüklüğe sahip depolarda hizmet sunulması oluyor. Çünkü herkesin kendi eşya büyüklüğü ve sayısı farklı olabiliyor. Kimileri az eşya için çok yüksek bedeller ödemek zorunda kalırken kimi vatandaşlarda eşyaların sığmamasından şikâyetçi oluyor. Bu doğrultuda firmamız Türkiye’nin en geniş ve modern depo çeşitliliğini sizleri hizmetine sunuyoruz. Fraklı fiziki büyüklükte onlarca depo seçeneğimiz sayesinde herkes kendi istek ve ihtiyaçlarına en uygun depo çeşitlerimizden istediğiniz kiralama hakkına sahip oluyor. Dilerseniz sadece parça eşya depolaması amacıyla ortak kullanıma açık depo çeşitlerimizde bulunuyor.

Esenler Eşya Depolama

En İyi Eşya Esenler Eşya Depolama Fiyatları

Esenler eşya depolama firması olarak hizmet bedeli belirlemede hem profesyonel hem de bütçe dostu bir politika izliyoruz. Fiyat belirleme noktasında mesafe, kiralanan depo, kiralama süresi, eşya sayısı gibi hususları göz önüne alarak hakkaniyetli bir bedel belirliyoruz. Bu fiyat belirleme hizmeti bu alanda uzmanlaşmış çalışanlarımıza tarafından gerçekleştiriliyor.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Fiyat belirleme noktasında depo çeşitlerinin büyüklüğü ve kiralama süresi en temel kriter oluyor. Sahip olduğumuz tecrübe, sigortalı hizmet, profesyonellik ve depo kalitesinin göz önüne alındığında fiyatlarımız sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanacak seviyede olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca daha önceden kiraladığınız depoların kiralama sürelerini uzatma istediğinizde sadece size özel indirimler uyguluyoruz. Firmamız tarafından sözleşmelerle belirttiğimiz fiyatlarımız en güncel fiyatlarımız olup ek bir hizmet bedeli tarafımızdan kesinlikle talep edilmiyor.

Etiketler: , ,
Esenler Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al