Şişli eşya depolama İstanbul Şişli kiralık depo fiyatları ile Şişli ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama hizmetleri sunuyoruz. Şişli sigorta garantili depo kiralama şirketi ile klimalı, güvenlik kameralı ve güvenlikli oda depo alanlarını 1 aylık, 6 aylık veya yıllık kiralayın.

Güvenli Şişli Eşya Depolama Firması

Şişli Eşya Depolama hizmetleri içerisinde birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Eşyaların güvenli ve sorunsuz bir şekilde özel alanlarda depolanabilmesi, ev ya da ofis veya kişisel eşyaların özenle saklanabilmesi tamamıyla profesyonel yaklaşım gerektiren oldukça önemli bir konudur. Bir çok farklı sebebe bağlı olarak eşyaların depolanması gerekebilir. Bu kapsamda gerekçe bazen yeni bir eve taşınma, bazen fazla eşya bulunması, bazen de yeni eşya ile değişim gibi sebeplere dayanabilir. Hangi gerekçe ile olursa olsun depolama ihtiyacı noktasında her zaman ilk tercih olmayı başaran Depo İstanbul kalitesi ile sizlere profesyonel anlamda İstanbul ve Şişli eşya depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Güvenilir Şişli Eşya Depolama Firmaları

Farklı boyut ve ebatlara sahip, bu anlamda her tür eşyanın özenle korunmasına imkan veren Şişli depo alanlarımızda, small, medium, large ve xlarge depo olanaklarını müşterilerimize sağlıyoruz. Depo alanlarımızı kişiye özel olarak hazırlıyor ve ihtiyaca göre şekillendiriyoruz. Kurumsal şirketimizden;

İsteklerinizi güvenle karşılayabiliyorsunuz. Bu depo alanlarını yine sizin gereksinimlerinize göre büyütebiliyor ya da küçültebiliyor ve eksiksiz kalitede hizmet sunuyoruz.

Şişli eşya depolama İstanbul şişli depo kiralama şirketi
Şişli eşya depolama İstanbul şişli depo kiralama şirketi

Kurumsal Şişli Eşya Depolama Şirketi

Her türlü eşyanın güvenle depolanabilmesi adına eşya depolama alanlarımızın özelliklerine çok hassasiyet gösteriyoruz. Bu kapsamda söz konusu depo alanlarının, dış koşullardan tamamen yalıtımını sağlıyoruz. Klimalı ve havalandırmalı bu depo alanlarında eşyalarınız için en ideal saklama şartlarını oluşturuyoruz. Korunaklı depolarımızda mevsim veya iklim koşullarının tüm olumsuz etkilerini sıfıra indirgiyoruz. Özenle hazırlanan depolarımızda, toz, koku, rutubet ve nem tarzı etkenlerden tamamıyla uzak eşya saklama imkanını size sağlıyoruz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depo Kiralama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Depo Durumu:Boş Oda Mevcut

Şişli Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Firma sorumluluğumuz kapsamında ev eşyası depolama hizmeti istediğiniz eşyalarınızın özenle paketlenmesi hizmetlerini de veriyoruz. Depolanacak eşyanın hassasiyet ve önem derecesini de gözeterek, size özel temin edilen birinci sınıf paketleme malzemesi kullanıyor ve eşyanın tüm olumsuz şartlardan tamamıyla izolesini sağlayan paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda maksimum düzeyde koruma ve tam hijyen koşullarını eşyalarınız için sağlıyoruz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Kişiye Özel Şişli Eşya Deposu Oda Depo Alanları

Şişli Eşya Depolama hizmetlerimizde kullandığımız depoları, eşyalarınızın gönül rahatlığı ile saklanması için uygun koşullarda hazır ederken güvenliğe de önem veriyoruz. Depolarımızın güvenliklerini 7/24 aralıksız çalışan ve her noktada kurulu güvenlik kamera sistemi ile sağlıyoruz. Talebiniz halinde kamera görüntülerimizi sizinle paylaşarak, kendi deponuzu mobil cihaz ya da bilgisayarlarınız üzerinden izleme imkanını size de sunuyoruz. Ayrıca depo alanlarımız için ekstra güvenlik önlemlerini de alıyor, güvenlik görevlisi, geçe bekçisi gibi personellerimiz ile kilitli ve korunaklı depolarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Profesyonel Şişli Eşya Depolama Hizmetleri

Şişli eşya depolama hizmetlerimiz konusunda, kurumsal şirket anlayışımız ile hareket ediyor ve her tür ihtiyaca yüksek standartlarda yanıt veriyoruz. Bu bağlamda firma olarak ev eşyalarının depolanması yanında villa tarzı kapsamlı depolama, ofis ya da iş yeri eşya depolama, öğrenci eşyası depolama, oda depolama, koli depolama hizmetlerini de sunuyoruz. Yine firmamızın özel saklama alanlarında antika eşya depolama, sanat eseri depolama, beyaz eşya depolama ve arşiv depolama gibi ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Köklü ve kurumsallaşmış saygın şirket markamızın bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak, kusursuz bir hizmeti siz değerli müşterilerimize özenle veriyoruz.

Şişli Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Güvenli eşya depolanması bizim önceliğimiz olduğundan, tüm güvenlik önlemleri alınmış, ideal saklama koşulları oluşturulmuş, hijyenik açıdan temizlikleri noksansız sağlanmış depo alanlarında sunduğumuz hizmetler yönünden, her tür olasılığı da hesaplıyoruz. Bu kapsamda garantili bir hizmet adına herhangi bir ilave ücret olmaksızın sigortalı eşya depolama olanağını da sunuyoruz. Deprem, Kaza, Yangın, Sel gibi tüm olumsuz durumlara karşı sigortalı eşya depolama gerçekleştiriyor ve bu güvenceler ile çalışıyoruz.

Eşyaların depo alanlarımıza taşınması ve yerleştirilmesi işlemlerinde de, bu konularda profesyonelleşmiş ekiplerimiz ve teknolojik imkanlarımız ile kusursuz düzeyde çalışıyoruz. Talep ettiğiniz süre boyunca, size özel hazırlanmış depo alanlarında özenle, garantili ve sigortalı olarak saklanan eşyalarınızı, istediğiniz zaman size güvenle teslim ediyoruz. Bu teslimlerde kurulum gibi ihtiyaçlarınızı da biz karşılıyoruz.

Şişli Depo Kiralama Hizmetleri Ayrıcalıkları

Şişli Eşya depolama hizmetlerimizi diğer firma hizmetlerinden ayıran bir çok özel avantaj ve ayrıcalığı sizlere sunuyoruz. Bu kapsamda depo alanlarımızın mükemmel koşulları, her boyutta saklama imkanımız, iş güvenliği konusundaki hassasiyetimiz, sigortalı ve garantili depolama hizmetlerimiz, sterilizasyona verdiğimiz önem, uzman personel kadromuz ve ekonomik anlamdaki avantajlarımız ile sektörümüze de öncülük ediyor ve hizmet standartlarını belirliyoruz.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti Şişli ev eşyası depolama şirketi
Şişli Eşya Depolama Hizmeti

Şişli Kiralık Depo Şirketi

Depo İstanbul şirketi olarak, insanın verilen her tür hizmetteki asli öneminin farkındayız. Bu nedenle kusursuz bir hizmetin ancak profesyoneller eliyle sunulabileceğini biliyor ve çalışma sistemimizi bu esas üzerine entegre ediyoruz. Bu nedenle çalışan kadromuzun sizlere daima ve önce güler yüzle yaklaşımını garanti ediyoruz. Yine firmamız çalışanları iş disiplinleri, uzmanlıkları ve özenli çalışmaları ile sizlerin her zaman yanında yer alıyorlar. Güçlü şirket alt yapımız ve profesyonel hizmet kadromuz ile yıllardır sizlerin ilk tercihi olmayı başarıyor ve bu başarının gururunu taşıyoruz.

Uygun Şişli Eşya Depolama Fiyatları

Şişli ev eşyası depolama kiralık depo fiyatlarımız eşyalarınıza göre değişkenlik gösterir. İhtiyacınız kadar alan tahsis edip ihtiyacınız kadar ücret alıyoruz. İhtiyacınız olan alanları ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Ekonomik Şişli Eşya Depolama Ücretleri

Şişli eşya depolama ücretleri ve fiyatlandırması noktasında da son derece özel ve ayrıcalıklı koşulları sizlere sağlıyoruz. Sigortalı ve garantili sunduğumuz mükemmel depolama hizmetlerinin her kesim tarafından rahatlıkla erişilebilir olması adına, eşya hacmine ve sayısına göre belirlenen cazip fiyat olanaklarını size sunuyoruz. Ayrıca ödeme konusunda sağlanan kolaylıklar ile mutluluğunuz için aralıksız bir şekilde çalışıyoruz. Online hizmet sitemiz üzerinden hızlı teklif alabilme imkanı ile maliyet hesaplamalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine sitemiz üzerinden depolama hizmetlerimizin özelliklerini görebiliyor, kurumsal ve kişisel referanslarımızı da inceleyebiliyorsunuz. Gönül rahatlığı ile depolama için İstanbul çapında tercih edebileceğiniz en önemli firma olarak yıllardır sizin hizmetinize koşuyoruz.


Şişli Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Şişli Kiralık Depo Nerede?

Şişli depolama alanı ve ofisi Şişlide bulunur. Eşyalarınızı gelip yerinden alıyoruz. Dilediğiniz zaman tek telefon ile yerinden alıp kurulumu yapıyoruz.

Şişli Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Şişli’de eşya depolama alanları ücret bilgisini yazımız içerisinde tablo halinde ayrıntılı bir şekilde sunduk. Bununla beraber Oda depo fiyatları aylık ortalama 300 tl den başlamaktadır.

Depo Alanları Temiz Midir?

Depolarımız her gün düzenli olarak dezenfekte edilir. Pandemi döneminde Korona Virüse karşı önlemler alıyoruz.

Kiralık Depolar Odalı Kilitli Midir?

Kiralık depo alanlarımız Oda tipi ve kişiye özel anahtar kilitli olup, güvenliklidir.

Şişli Klimalı Eşya Depolama Hizmeti Var Mıdır?

Evet var. Depolarımız havalandırmalıdır. Klimalıdır.

https://www.depoistanbul.com.tr/sisli-esya-depolama/
Etiketler: , ,
Şişli Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al