Bahçelievler Eşya Depolama İstanbul Bahçelievler kiralık depo şirketi güvenlik kameralı sigortalı ev eşyası depolama, ofis depolama, kiralık depo hizmeti sunar. İstanbul Bahçelievler’de eşya depolama alanlarına ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için ekonomik fiyatlarla profesyonel depo alanları sunuyoruz.

Bahçelievler Eşya Depolama Şirketi

Bahçelievler Eşya Depolama Ailesi olarak günümüzde insanlar bazı eşyalarını güvene almak için bizim gibi kurumlara belli bir ücret karşılığında kendi değerli eşyalarını bizlere veriyorlar. Sizlere şöyle bir örnek vermek istiyorum. Bizleri hava limanlarında bulunan bagaj emanet ettiğiniz yerlere benzetebilirsiniz. Bizlerde bu düşünceden doğarak sizlere böyle bir hizmet vermeye karar verdik.

Sizlere en uygun fiyatlarla Bahçelievler eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Her zaman şirket ve profesyonel işler gösteriyoruz. Ev eşyalarınız depomuzda güvenlidir. Depomuza koyduğunuz bütün ev eşyaları sigortalıdır.

Bahçelievler Eşya Depolama Firması

Bahçelievler eşya depolama şirketi, beyaz eşya, mobilya, elektronik eşyalar ve dolap gibi evinizde saklamak istemediğiniz her şeyi depolar. Sağladığı hizmetler size makul fiyatlar altında ve eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilir. Günümüzde, artan kentleşme süreci ve daralan yaşam alanı nedeniyle, çok sayıda emtia sadece seyahat alanımızı sınırlamakla kalmıyor, aynı zamanda bizi bitkin kılıyor. Buna ek olarak, yeni ev eşyaları satın aldığımızda, mülkümüzü atmak doğru değildir. Onları korumak istiyoruz, ancak “Bu eşyalarımı nerede tutmalıyım?” Burada, şirketimiz oyuna giriyor ve sahip olduğunuz eşyaları saklamayı sizlere vaat ediyor. Tabii ki, neden bir depolama şirketinin ev eşyalarımı bir depolama alanında sakladığını düşünüyorsunuz? Evimin bodrum katı, kardeşimin garajı veya komşularım müsait bir alanları varken neden böyle bir şey yapayım gibi aklımıza sorular gelebilir.

Bahçelievler Eşya Depolama
Bahçelievler Eşya Depolama

Kurumsal Bahçelievler Depo Kiralama Hizmeti Alın

Kırılma,bozulma ya da çatlama durumları insanların günlük yaşamda yaşadığı önemli sorunlardan birileridir. Bahçelievler eşya depolama  ailesi olarak depolama şirketimizin çalışmasıyla bu gibi durumlar ortadan kalkar. Firmamız tüm çalışanlarıyla en iyi depolama fırsatlarını hazırlamaktadır. Bahçelievler depolama servisimiz sırasında olağanüstü yüksek performans sağlayacağız. Eşya Depolama hizmeti sırasında oluşacak tüm sorunları belirler ve onlara çözüm sağlamayı taahhüt ederiz. Firmamız tarafından sağlanan fırsatlar nedeniyle, her zaman tatmin edici hizmetler sunmayı sizlere vaat ediyoruz. Profesyonel destek hizmetleri sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızdan adınız kadar emin olabilirsiniz. Özellikle bu alanda ihtiyaç duyanlar için hizmette birçok fayda sağladık. Günlük ihtiyaçlarınızı sizin için özel olarak hazırlanmış özel güvenlik depomuzda saklıyoruz. Eşyalarınızın özelliklerine göre, depomuz birden fazla parçaya ayrılmıştır. Öğelerinizi nemden korumak için büyük ve havalandırılmış mekanlarda muhafaza ediyoruz.

Bahçelievler Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınızı böcek vb. gibi zarar verici şeylerden korumak için Bahçelievler eşya depolama  ailesi olarak alanımıza anlaşmalı bir şirket aracılığıyla düzenli olarak gerekli bakımlarını yapıyoruz. Eğer eşyalarınızın en ufak bir şey olması dahilinde yenisi almaya sizlere vaat ediyoruz. Yüksek standartlı güvenlik şirketlerinde çalışan güvenlik personelimizin sıkı çalışması ve depolama alanlarımız en son geliştirilmiş kameralarla 7/24 durmadan gözlemlenmektedir. Güvenlik personelimiz depomuzdaki kameraları öğelerini sürekli olarak izlemekte ve onlara zarar verebilecek her türlü duruma doğrudan müdahale etmek için hazır halde beklemektedirler.

Bahçelievler Hijyenik Kiralık Depo

Şirketimiz tarafından sağlanan fırsatlarda birçok detay dikkate alınmıştır. Bu aşamada, eşyalara zarar verebilecek birçok sorun ortadan kaldırılır. Bu durumun bizlere verdiği en büyük avantaj ise, aldığımız eşyalar üzerinde pek fazla bir sorun teşkil etmemesidir. Bu konuda pürdikkat bir şekilde arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Bahçelievler eşya depolama  ailesi olarak sizlere hizmet ederken , bu alanları her gün düzenli olarak kontrol ediyoruz. Depoladığımız yerlerin hijyeni çok yüksek seviyede tutulmaktadır. Bununla birlikte, sizlere sunduğumuz hizmetlerden dolayı , en iyi fırsatlardan faydalanmak adına sizler adına büyük bir şans. İstenmeyen faktörler ortaya çıktığında, bu durumu hemen müdahale etmekteyiz.

Bahçelievler Depolama
Bahçelievler Depolama

bahçelievler eşya depolama  şirketindeki en iyi şirketlerden biriyiz. Şirketimiz İstanbul’un eşya, malzeme depolama bölümünde her zaman profesyonel ve kaliteli işler sergilemektedir. Size en iyi şartları sunarak, problem oluşmamasını sağlıyoruz. Bu vereceğiniz eşyalarınızı çöpe atılmasını istemeyebilirsiniz. Ayrıca bunları şirketimiz tarafından sağlanan güvenlikli depo alanlarımıza teslim edebilirsiniz. Paketleme yöntemi, öğelerin güvenli bir şekilde saklanması kadar önemlidir. Eşyalarınızı evinizden aldığımızda, eşyalarınızın kırılganlığı, yapılan malzemelerin türü ve kullanılabilirlik seviyesi gibi paketleme koşullarını dikkatle ele alacağız.

Eşyalarınızı depoya dikkatlice taşımak için geniş ve iyi donanımlı bir nakliye araçlarımız vardır. Sizler verdiğiniz emanet eşyalarınızı almak istediğiniz güne kadar güvenlikli ve temiz bir şekilde muhafaza ediyoruz. Bahçelievler ürünlerinin depolama fiyatı nedeniyle, size en iyi fırsatı sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz ürünleri tam bir güvenceyle sizlere vermek istiyoruz. Ev eşyası depolama şirketimiz, bir sigorta şirketi aracılığıyla eşyalarınız için sigorta temin eder. Sigorta şirketi, teslim ettiğiniz ev eşyalarını ya da şahsi eşyalarınızı garanti etmeyi göze almıştır.

Bahçelievler Emanet Depo Ücretleri

Bahçelievler eşya depolama  fiyatlarında sabit seçenekler takdim ediyoruz. İsterseniz, tüm hizmetlerimizi yerinde kendi muhafaza ettiğimiz yerlerde kontrol edebilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyeti anlayışını benimseriz. Ev eşyalarınıza eğer verilmiş bir zarar varsa eşyalarınıza sigorta imkanı sunuyoruz. Şirkette uzun yıllardır çalışmayı seven güler yüzlü ve eğitimli arkadaşlarımızla ile çalışmaktayız. Dikkatiniz çekmek isterim arkadaşlarımız diyorum biz burada sanki bir aile gibi birbirimizi ve işimizi severek özveriyle çalışmaktayız. Profesyonel kadromuz ile disiplinli bir performans sunarak size en iyi hizmeti sunacaktır.

Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Herhangi bir soruna doğrudan müdahale ederek sorunları önleme ve düşünceyi analiz etme yeteneğine sahiptirler. Firmamız her zaman müşteri odaklı ve ürün fiyatlandırmanız için çok uygun fiyatlar sunuyor. Evlerinize gelen uzmanlarımızın belirlediği fiyata herhangi bir ek maliyet eklemeden ve öğelerinizi temiz bir şekilde alıp saklıyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Bahçelievler Kiralık Depo Yerlerimiz

Firmamız çeşitli bölgelerde Kiralık Depo hizmeti vermektedir. Ayrıca Büyükçekmece depo servisini kontrol ederek talepte bulunabilir ve sorunsuz hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Depolama Hizmeti
Bahçelievler Eşya Depolama Hizmeti

Bahçelievler Depo Çalışma Saatleri

Bahçelievler eşya depolama  ailesi olarak depolama fiyat hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Depolama hizmetleriyle ilgili karışıklığı önlemek için ilk aşamada müşteri hizmetlerimizi aramanız sizler için daha iyi olacaktır. Arkadaşlarımız önce sizin için doğru zamanda randevu alırlar. Depoya taşınması gereken ürünlerin yerinde incelenmesi ve paketlenmesi zaman alıcı bir konudur. Hizmetimiz genellikle müşterinin müsait vaktini tercih etmektedir. Arkadaşlarımız adresinize tatillerde, hafta sonlarında, fazla mesai ve tatillerde ulaşabilir. Bahçelievler ürün depolama programı sırasında, öğelerinizi en uygun zamanda paketleyip eşyalarımız yüksek güvenlikli ve temiz muhafaza alanlarımıza taşıyoruz.

Bahçelievler Depolama Alanları

Bu alanda, müşteriler yalnızca depolama alanı için ödeme yaparlar. Ücretsiz uzmanlık hizmetleri, eşyalarınız depolanması , yüklenmesi, eşyalarınızın depolara teslimi ve özel odalarda eşyaların muhafaza edilmesi fiyata dahildir. Depolama süresi günlük depolama maliyeti ile çarpıldığında, toplam maliyet ortaya çıkacaktır. Esnek fiyat listesi ile firmamız bu konuda sizlerin tercihi haline gelmeyi başarmışızdır. Farklı işlevlere sahip öğelerin ambalajlanması da farklıdır. Neme duyarlı ürünler için özel balon torbalar kullanılır. Kırılabilecek eşyalarınız için köpüklü özel hazırlanmış kutular içinde muhafaza edilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Ev Ofis eşya depolama fiyatları Aylık bazda olup, ortalama 100-150 tl den başlamaktadır. +6 Ay uzun süreli depolama hizmetinde ücretler

Depolama Süre Kısıtlaması Var Mı?

Hayır, depo kiralama hizmetinde süre kısıtlaması yoktur. Aylık depo kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Depo Alanı Hijyenik Midir?

Evet, hijyeniktir. Depolama bölümlerimiz her gün düzenli olarak yıkama, ilaçlama dezenfekte işlemleri yapılır.

Kapsamlı Eşya Deposu Kiralama İçin Fiyat Teklifi Al

Etiketler: ,
Bahçelievler Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al