Kentsel dönüşümde eşya depolama İstanbul kentsel dönüşüm depolama şirketi uygun fiyatlarla kentsel dönüşüm depolama firmasından aylık kiralık depo kirala. Uzun süreli ve kısa süreli kişisel kilitli oda depo ile kentsel dönüşüm sürecinde eşyalarınızı depolayın.

Kentsel dönüşümde eşya depolama İstanbul kentsel dönüşüm depolama şirketi
Kentsel dönüşümde eşya depolama İstanbul kentsel dönüşüm depolama şirketi

Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Firması

Kentsel dönüşümde eşya depolama firması olarak evlerinin tadilat veya zorunlu yıkım nedeniyle yenileyeceklere eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Depolama ile geçici süreliğine eşyaların depoda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Fazla eşyaların ve kirada kalacağınız eve sığmayacak eşyaların geçici olarak size özel depoda muhafazasını gerçekleştiriyoruz. Depo kiralama hizmeti aylık tır. Kiraya kıyasla bir aylık ev kirası bir yıllık depo kirasına denk gelir. Depo kiralama daha uygundur. Eşyaların ve sizin konforunuz açısından da daha mantıklıdır.

İstanbul Kentsel Dönüşüm Eşya Depolama Şirketi

İstanbul kentsel dönüşüm eşya depolama şirketi olarak evini yenileyecek veya acil durumlarda evleri yıkılmak zorunda kalacak vatandaşlara yardımcı oluyoruz. Kısa süre içerisinde eşyalarının Vinçli asansörlü nakliye aracı ile tahliyesini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı evinizden taşıyıp boşaltıyoruz. Sıfır risk ile eşyalarınızı aynı gün içerisinde teslim alıp, size özel ayrılan depo birimine bırakıyoruz. Kişiye özel kilitli depo bölümü size özel olduğundan dilediğiniz zaman istediğiniz eşyayı alıp bırakabilirsiniz. Acil durumlarda en makul şekilde sizlere yardımcı olmaktayız.

Kentsel Dönüşümde Kiralık Depo Hizmeti Alın

Kentsel dönüşümde kiralık depo hizmeti ile eşyalarınızın acil olarak boşaltılması gerekir. Güvenli ve konforlu bir alana transfer edilmesi önemlidir. Kentsel dönüşümde eşya depolama hizmetlerini uygun fiyatlarla almak da önemlidir. Maalesef bazen kimileri insanların zor durumlarından faydalanarak yüksek fiyatlar çıkarmaktadır. Biz ise her şart ve koşul altında uygun fiyatlarla çalışmaya devam edeceğiz. Hatta evleri yıkılmak zorunda kalan acil durumdaki vatandaşlarımız için %20 ye varan indirim sunuyoruz.

Kentsel Dönüşümde Nakliyat Depolama İle İşlemleri Hızlandırın

Kentsel dönüşümde nakliyat depolama şirketimiz ile hem nakliye hizmeti alın. Hem de depolama hizmeti edinin. Tüm işlemleri tek seferde ve tek ekiple gerçekleştirdiğimiz için minimum maliyet ile uygun fiyatlarla depolama hizmeti sağlıyoruz.

Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Fiyatları

Kentsel dönüşümde eşya depolama fiyatları normal eşya depolama fiyatlarından da daha makul şekilde sunulur. Acil durumlarda vatandaşlarımıza yardımcı olmak adına katkı sunacak şekilde iş ve işlemlerini hızlandırıyoruz. Her şey dahil nakliyat hizmeti ve depo kiralama hizmetleri ile tek muhatap aracılığı ile eşyalarınızı güvenle taşıyıp depolayın.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Etiketler:
Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al