Pendik Eşya Depolama Şirketi ucuz fiyatlarla sigortalı Pendik kiralık depo firması kişiye özel güvenlik kameralı klimalı oda tipi ev ofis eşyası deposu kiralar. İstanbul Pendik depo kiralama şirketimiz kilitli anahtarlı depoları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunar.

Pendik Eşya Depolama Şirketi

Pendik Eşya Depolama Şirketi olarak uzman ve profesyonel personel kadromuzla müşterilerimize Pendik eşya depolama konusunda güvenilir ve temiz bir ortam sunuyoruz. Müşterilerimizin atmak istemedikleri veya adres değiştirme durumlarında belirli bir süre saklamak istedikleri eşyalarını süre ne kadar uzun olursa olsun ilk günkü gibi geri teslim ediyoruz. Son derece sağlıklı olan depolarımızda güven vermek için tüm eşyaların sigortalandığı firmamızda eşyalar boy ve türlerine göre ambalaj yapıldıktan sonra saklanmaktadır.

Günümüzde ihtiyaç haline gelen eşya depolama işlemi için bizi tercih eden müşterilerimiz avantajlı fiyat seçeneklerinden de yararlanabilirler. Firmamızda sınırsız sayıda depo odası mevcuttur. Tamamı belirli aralıklarla havalandırılan bu odalarda eşyaların nemlenme sorun yaşamaları imkânsızdır. Sizde değerli eşyalarınızı bize emanet etmek isterseniz web adresimizden talep oluşturabilirsiniz.

Güvenli Pendik Eşya Depolama Firması

Firma olarak müşterilerimize yetki belgeli ve garantili pendik eşya depolama hizmeti veriyoruz. Piyasada bulunan çok sayıda kaça firmadan farklı olarak sigorta poliçelerinin de müşterilere verildiği firmamız hakkında forumlarda olumsuz yorumlarda bulunmamaktadır. Günün 24 saati kesintisiz müşteri hizmetlerinin bulunduğu firmamızda müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz.

Müşterilerin baştan sona bilgilendirildiği firmamızda müşterilerimiz diğer işlerini gönül rahatlığıyla yapabilirler. Firmamıza ait depolarımız 24 saat kamera ile izlenmektedir. Bu şekilde müşterilerimizin emanetlerine hem içeriden hemde dışarıdan koruma sağlıyoruz. Firmamızın web adresinde referans bölümü de bulunmaktadır. Buradan müşterilerimiz kişisel ve kurumsal referanslarımızı görebilirler.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Piyasada pendik eşya depolama fiyatları tüm firmalarda değişiklik göstermektedir. Bu konuda müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunarak ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Oda fiyatlarımızı müşterilerimiz web adresimizden bulunan teklif al seçeneğinden öğrenebilecekleri gibi canlı destek birimimizden de talep edebilirler.

Sunduğumuz fiyatlar odanın büyüklüğü, eşyaların türü, eşya sayısı ve eşyaların alınacağı adresin neresi olduğuna göre değişmektedir. Kredi kartlarının da geçerli olduğu firmamızda müşteri memnuniyetini arttırmak için kampanyalarda yapıyoruz. Bu kampanyaları web adresimizden takip eden müşterilerimiz pendik eşya depolama hizmetinden çok daha uygun fiyatlara faydalanabilirler.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Pendik Eşya Depolama
Pendik Eşya Depolama

Pendik Depolama Aşamaları Nelerdir?

Depo İstanbul firmamızda birbirleriyle koordineli olarak çalışan çok sayıda personel bulunmaktadır. Kendi aralarında keşif ekibi, taşıma ekibi, ofis çalışanları ve depolama personelleri olarak ayrılan bu personellerin uyumlu çalışmaları işlemlerin daha hızlı gerçekleşmelerini sağlamaktadır. Firmamızdan hizmet alabilmek için bizlere taleplerini ulaştıran müşterilerimize kısa sürede ofis çalışanlarımız dönüş yapıyorlar. Geri dönüşlerde müşterilerimizden talep formundaki bilgileri teyit etmeleri istenmektedir. Teyit işlemi sonrası ise alınan adrese uygun araçla ulaşan personellerimiz ambalaj ve taşıma işlemleri sonrası eşyaları depoya götürüyorlar. Burada eşyalar daha önce müşterilerimizle belirlediğimiz temiz ve geniş odalarımız konulmaktadır. Eşyaların zarar görmemeleri için gerekli olan tüm özelliklere sahip olan odalarımızda eşyalar aradan uzun süre geçse dahi ilk günkü gibi kalmaktadır.

Hangi Tür Eşyalar Depolanmaktadır?

Firma olarak tüm eşyalar için garantili depolama hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz ofis, arşiv, ev, koli ve parça eşyalarını istedikleri kadar firmamıza ait depolarımıza bırakabilirler. İstenildiği zaman detaylı bilgilerin verildiği firmamızda geri alınmak istenilen eşyalar aynı gün içerisinde iade edilmektedir. Firmamızın müşterilerine ayrıcalıklı bir diğer hizmeti eşyaların alım ve teslim edilme durumlarında ekspertizden geçmeleridir. Yapılan alım ekspertizinin bir örneği de müşterilerimize verilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz eşyalarının son durumları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Hiçbir zararın oluşmaması için düzenli olarak ilaçlanan depolarımızı isteyen müşterilerimiz depolama işlemi öncesi görme şansına da sahiptirler.

Pendik Eşya Depolama Hizmeti
Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Pendik Sigortalı Depolama

Firmamızın müşterilerine sunduğu tüm depolama hizmetlerinde eşyaların tamamına sigorta yapılmaktadır. Eşyaların çok yüksek değerlerde sigortalandığı firmamızda oluşan sorunlarla bizzat personellerimiz aracılığıyla ilgileniyoruz. Sigorta bedelinin her depolama işleminin baştan sona 250,000 TL olduğu firmamızda sigorta poliçesi talebinde bulunan müşterilerimiz bir nüsha alabilirler. Yapmış olduğumuz sigorta işlemi tamamen müşterilerimize güven vermek amaçlıdır. Bu güne kadar hiçbir müşterisine sorun yaşatmadığımız firmamız en güvenilir sigorta şirketleriyle çalışmaktadır. Bizden aldıkları poliçelerle isteyen müşterilerimiz sigorta şirketlerine de başvurabilir. Yapılan bu başvuruda sigorta bedelinin gerçekliği ve sigortanın tüm detaylarına ulaşılacaktır.

Pendik Kiralık Depo Talep Oluşturma

Eşya depolama işini profesyonel olarak kullanıcılarına ulaştıran firmamızda çok sayıda iletişim seçeneği bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz web adresimizin sağ üst kısmında olan iletişim seçenekleri ve whatsapp hattımız üzerinden talep oluşturabilirler. İletişim seçeneklerimizin tamamı 7/24 aktif bulunmaktadır. İletişim alanına giriş yapan müşterilerimiz telefon numarası, mail, fax veya canlı destek birimlerimizle personellerimize ulaşabilirler. Mesaj gönder seçeneğinin de bulunduğu firmamızda burada istenilen bilgilerin doğru girilmesi ve iletilmek istenilen mesajın eksiksiz şekilde yazılması önemlidir.

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri
Pendik Eşya Depolama Hizmetleri – İstanbul Pendik Depo Kiralama Şirketi

Pendik Ev Ofis Eşyası Depolama Süresi

Personellerimiz arasındaki sıkı bağlantı sayesinde müşterilerimize sorunsuz Pendik eşya depolama hizmetini yarım günden daha kısa sürede sunuyoruz. Bu süre mesai saatleri dışında olan taleplerde biraz daha uzamaktadır. Mesai saatleri içinde ise müşterilerimizle kurduğumuz bağlantı sonucunda aynı gün içerisinde eşyaları adresten alıp depolarımıza ulaştırıyoruz. Bu depolama hızımız müşterilerimizin firmamıza olan güvenlerini de arttırmaktadır. Firmamızın depolarına yerleştirdiğimiz eşyalar için herhangi bir süre bulunmamaktadır. Eşyaların odalarımızda az yada çok kalmasının arasındaki tek fark ücret değişikliğidir. Her iki durumda da odalarımıza yerleştirdiğimiz eşyaların korunması ve bakımları aynı özenle yapılmaktadır.

Kurumsal Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz firmamızda her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda müşterilerimizden gelen istek ve talepleri çok fazla önemsiyoruz. Her depolama işlemi sonrası memnuniyet anketinin yapıldığı firmamızda yapılacak yenilikler bu anketler sonucunda belirlenmektedir. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerden ne kadar çok memnun olduklarını görmek için internet üzerinden kısa bir araştırma yapmak yeterlidir. Firma olarak müşterilerimiz kadar bize emanet ettikleri eşyalarını da önemsiyoruz. Bu nedenle eşyaların korunması ve diğer hizmetlerimizde hedefimiz daima daha yüksek olmaktadır.

Pendik Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Pendik Ev Eşyası Depolama şirketi olarak evinizde bulunan fazla yer kaplayan eşyalarınız için ek oda ayırıyoruz. Size özel ayrılan ek oda depo bölümü kilitli olup anahtarı sadece siz değerli müşterilerimizde bulunmaktadır.


Pendik’te Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pendik Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolanacak eşyaların sayısı ve kaplayacağı alana bağlı olarak en ekonomik depo bölümü size sunulur. Depo fiyatlarımız aylık 120 tl den başlamaktadır.

Depolama Süresi Ne Kadar?

Eşya depolama süresi sınırlaması yapmaksızın, uzun süreli depolama ihtiyaçlarınızı %20 ye varan indirimlerle karşılıyoruz. Depolama süresi standart olarak aylık olup ihtiyaca göre 3 aylık 6 aylık 12 aylık şekilde de sunmaktayız.

Depo Alanı Güvenlik Kameralı Mıdır?

Evet, bütün depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Ayrıca depo alanımızda güvenlik personeli bulunmaktadır.

Pendik Kiralık Depo Alanları Kilitli Midir?

Evet bütün depo birimlerimiz kişiye özel kapalı ve kilitli bölmelerden oluşur. Herkes kendi deposuna giriş yapabilir ve başkasının depolama alanına giremez.

Etiketler: , ,
Pendik Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al