Arşiv Depolama İstanbul dosya evrak arşiv depolama çözümleri geliştiriyoruz. İş yeri Şirket Evrak ve Ofislerin dosya arşivinin konulduğu depo kiralama şirketi 7/24 güvenlikli eşya depolama alanları ile hizmetinizdedir.

Arşiv Depolama Hizmeti

Birçok farklı eşyanın muhafaza edilmesinde destek sunan depolama hizmetleri aynı zamanda Evrak arşivi depolama hizmetini de vermektedir. Arşiv depolama hizmeti son derece incelik istemek ile beraber belli uzmanlık ve deneyimi de gerekli kılmaktadır.

Arşiv depolama İstanbul dosya evrak arşiv depolama şirketi
Arşiv evrak depolama İstanbul dosya evrak arşiv depolama şirketi

Arşiv alanınızın depolanması hizmetinden yararlanarak aynı zamanda binanızda yer alan arşiv bölümünü de farklı amaçlar ile kullanmanın avantajına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra binanız da bir arşiv depo yeri yok ise de depolama hizmetinden yararlanmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Arşiv Depolama Nedir?

Arşivlerin depolanmasında hava koşullarında herhangi bir şekilde etkilenmeye depo odalarına yer açılmasına ilave olarak küf, mantar, nem, rutubetten uzak olan alanların bulunması son derece önemlidir. Oda Depo alanları tüm bu özellikleri taşıyacak şekilde hazırlanmıştır. Arşiv depolama hizmeti belli gün bazında olduğu gibi senelik olarak da sunulabilmektedir. Hizmet alımınızda sözleşme içeriğinde mutlaka kiralama gün bedeli belirtilir. Bunun yanı sıra bu arşiv hizmetini alırken güvenliğinde haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati kesintisiz olarak sunulduğundan da emin olmanız son derece  önem taşıyarak saklama avantajını elde etmenizi sağlar.

Dosya Evrak Arşivi Depolama Hizmeti

Evrak Arşivi depolama hizmetini alırken son derece titiz davranıp ince eleyip sık dokunmanız önerilir. Özellikle arşiv gibi uzun vadeli saklanması gereken ve bu saklama işleminde herhangi bir zarar görmemesinin sağlanması amacı ile depolama hizmeti alınabilmektedir. Arşivlerinizin belli alanlarda depolanması işleminden yararlanmak için ise mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanmanız gerekir. İster koli şeklinde eşyalarınızı Koli Depolama alanına bırakın isterseniz de evrak arşivi depolama alanına bırakın tercih sizindir.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

İstanbul Arşiv Depolama Şirketi İle Güvenli Depolama Hizmeti

Arşiv depolama hizmetini alırken konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten gerekli alan desteği almak için ise hemen firmamızdan yararlanabilirsiniz. Uzmanlığı ve deneyimi ile sizlere destek sunan ekibimizden Dosya arşivi depolama hizmetini almak için ise firmamızdan yararlanabilirsiniz. Uzmanlığı ile profesyonel destek sunan ekibimizden destek almak için hemen firmamız müşteri temsilcimize talebinizi iletebilirsiniz.

Firmamıza ileteceğiniz başvuru sonrasında kısa sürede uzman ekibimiz depolanacak olan arşiv ile ilgili bilgi edinmenizi sağlarken ayrıca hizmet detaylarını da sizlere aktarmak üzere ulaşım sağlar. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti sonrasında onay vermeni ile beraber işlemler hizmet sözleşmesinde belirlenen gün ve saat içinde gerçekleştirilir.

Arşiv Depolama Fiyatları

İstanbul dosya evrak arşiv depolama fiyatları Aylık bazda dır. Size ayrılan depolama alanı hacmi ölçülerine göre ücretlendirme yapılır. İhtiyaç duyduğunuz alana göre ödeme yaparsınız. Metre Küp alanlara göre SMALL Depo, MEDIUM DEPO, LARGE DEPO, XLARGE DEPO alanlarımızı sizler için geliştirdik. Aşağıda fiyat bilgisi tablo halinde sunulan kiralık depo alanları için çıkarılan ücretlendirme bilgisine erişebilirsiniz. Evrak arşivi dışında Ev eşyası depolama hizmetimiz de mevcuttur.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Arşiv Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Arşiv eşyası depolama hakkında merak edilenleri ve sıkça sorulanları sizin için derledik. Aşağıda cevabını bulacağınız sorular mevcuttur. Sizin de aklınıza takılan merak ettiğiniz konular olursa lütfen whatsapp hattımızdan irtibat kurunuz.

Arşiv Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Alan hacmine göre farklı ölçülerde depo alanlarımız mevcuttur. Fiyatlarımız ortalama aylık 100-150 tl den başlamaktadır.

Evrak Arşivi Depolama Alanı Ne Kadar?

Depolarımızın alan genişliği hacim ölçüleri farklılık gösterir. 8-10-15-20 Metre Küp kiralık depo alanlarımız mevcuttur. İsteğe bağlı ve farklı ölçülerde depolama alanları sunuyoruz.

Evrak Arşivi Depo Süresi Var Mı?

Depo süreleri Haftalık, Aylık, 6 Aylık ve Yıllık şeklinde sunulur. İhtiyaca göre süre belirlemekteyiz. Kısa süreli depolama hizmeti normal fiyata sunulur. Uzun süreli depo kiralamalarında ise %20 ye varan indirimler uygulanır.

Etiketler: , ,
Arşiv Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al