Kurumsal depolama şirketi olarak İstanbul’da 1987 senesinden bu yana 8 farklı ilçede eşya depolama alanlarında hizmet sunuyoruz.

Hacıoğlu Nakliyat Depolama şirketi Depo İstanbul Bayram GÜNHAN

Hacıoğlu Nakliyat şirketi iştiraki olan DEPO İSTANBUL markamız ile Nakliyat, Lojistik ve Depolama alanında uzman personel kadromuz ile Son model teknolojik nakliyat araçlarımızla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin başında Kasko Sigortalı Depolama ve Kiralık Depo alanlarının tahsisi hizmetleri gelmektedir.

İstanbul Kurumsal Depolama Şirketi

İstanbul’da kurumsal depo şirketimiz DEPO İSTANBUL olarak hizmet verir. Depolama çözümlerinde sizlere profesyonel ve güvenli depo alanları tahsis etmekteyiz. Depolama dışında taşımacılık alanında da faaliyetlerimizi tüm Türkiye geneli sürdürüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin başında Evden eve nakliyat, Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri gelmektedir. Hacıoğlu Depo İstanbul kurumsal depo şirketi olarak Marka olma bilinci ile her geçen gün kalitemizi artırmaktayız. Kıymetli müşterilerimiz için yeni yaşam alanlarına ek +1 oda tahsis etmekteyiz.

Biseysel olarak depolama hizmeti sunduğumuz müşterilerimize Bireysel Referanslarımız sayfasına baka bilirsiniz. Bunun yanında Kurumsal Şirket Holding depo kiralama çözümlerimiz için Kamu Kurum Şirket Referanslarımız sayfasına göz atabilirsiniz.

Vizyonumuz

Sadece en iyi değil, en kaliteli, en güvenilir, en itinalı ve en pratik depolama şirketi dendiğinde akla gelen ilk şirket olmak ve bunu tüm somut uygulamalarımız ile ortaya koyma hedefindeyiz.

Misyonumuz

Köklü geçmişimize yaraşır bir biçimde şehirler arası şehirler içi taşımacılık Eşya Depolama ve Depo Kiralama hizmetlerimizle kalite ve güvenden ödün vermeden güvenli hizmetler sunmak.

Amacımız güvenli ve sürdürülebilir ek yaşam alanları oluşturmak. Bu alanlar ile saygı değer müşterilerimizin kendi yaşam alanlarında yer açmaktır. Hacıoğlu Nakliyat Depo İstanbul şirketi olarak size yük olan her şeyi taşımaya ve Sizlere fazla gelen eşyaları depolamaya hazırız.

Saygılarımızla..


Depo İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı
BAYRAM GÜNHAN


Depo İstanbul İstanbul Kurumsal Depolama Şirketi