Beykoz Eşya Depolama İstanbul Beykoz kiralık oda depo fiyatları indirimli olarak Beykoz’da depo kiralama güvenlik kameralı, klimalı eşya depolama hizmeti alın. Beykoz eşya depolama hizmeti sunan firmamız Türkiye’ nin en geniş ve güvenilir Eşya Depolama alanlarında son derece kalite ve dünya standartlarında bir hizmet sunuyor.

Beykoz Eşya Depolama Firması

Firmamızın sahip olduğu tecrübe, teknoloji ve donanım ile birlikte dünya standartlarında kalite ve güvenirliliğe sahip eşya depolama hizmetini sunuyoruz. Ülkemizde eşya depolamaya olan ilginin son yıllarda iyice arttığı ve artık zorunlu bir ihtiyaç haline geldiği görülüyor. İnsanların gelir ve refah seviyesinin artması ile birlikte artık kullanılan eşyaların yaşam ve çalışma alanlarına sığmaması bu hizmete olan talebin sürekli artmasına neden oluyor.

Sahip olduğumuz son derece geniş ve modern eşya depolarımız ile birlikte sizlerin tüm eşya depolama istek ve taleplerini en güvenilir şekilde karşılıyoruz. Depolarımızda güvenliğin en süt seviyede gerçekleşmesi adına en son teknolojik özelliklere sahip güvenlik kamera sistemlerini kullanıyor ve alanında uzman güvenlik firmalarından hizmet alıyoruz.

Beykoz eşya depolama İstanbul Beykoz kiralık depo fiyatları
Beykoz eşya depolama İstanbul Beykoz kiralık depo fiyatları

Güvenli Beykoz Eşya Depolama Hizmeti

Ülkemizde eşya depolama hizmetine olan ilgi sürekli artsa da depoların fiziki anlamda yetersiz olması en önemli eksiklik olarak ön plana çıkıyor. Beykoz eşya depolama firması olarak sizlerin tüm talep ve ihtiyaçlarınıza tam karşılığı verecek oldukça geniş ve çeşitlilikte eşya depolarımızla hizmet sunuyoruz. Her türlü eşya çeşitliliği ve fiziki büyüklüğü için uygun depo çeşitlerimiz sayesinde en doğru ve hesaplı depo çeşitlerini seçebiliyorsunuz. Az eşyalar için küçük depo çeşitlerimizin yanında çok sayıda eşya içinde büyük metre kareye sahip depo çeşitlerimizde bulunuyor. Depolarımızın fiziki özellikleri her ne olursa olsun havalandırma, bakım ve güvenlik özelliklerinin hepsi dünya standartlarında bulunuyor.

Dünya Standartlarında Beykoz Depolama Hizmeti

Dünya Standartlarında eşya depolama hizmetimiz kapsamında eşyalarınızın ev ya da iş yerinize gelerek ambalajlanmasından depolarımıza taşınmasına kadar tüm süreci profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Sunduğumuz hizmetten faydalanmak için yapmanız gereken iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçmek ve randevu almak oluyor. Alanında uzman profesyonellerimiz randevu zamanında belirttiğiniz adrese gelerek depolarımızda korunacak eşyalarınızın fiziki özellikleri ve hassaslık durumlarına göre yeni nesil darbeyi emen ambalajlarla depolarımıza taşıyoruz. Bu özel ambalajlar sayesinde artık taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı son derece düşük seviyelere geriliyor.

Özel Beykoz Nakliyat Depolama Araçları İle Taşının

Sadece eşya taşıma için özel olarak dizayn edilmiş nakliye araçlarımızla eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yılın 4 mevsimi en zorlu yol şartlarında bile eşyalarınızı depolarımıza güvenle ve sorunsuz bir şekilde taşımış oluyoruz. Özel dizayn edilmiş nakliye araçlarımızda eşyalarınızın nakliyesi sırasında sabit bir şekilde durması için özel bölmelere bulunuyor. Sahip olduğumuz bu komple eşya depolama hizmet anlayışında son olarak eşyalarınızı kiraladığınız depolarımıza özenle yerleştiriyoruz. Bu yerleştirme hizmeti de yine kendi alanında uzman ekiplerimiz tarafından son derece özenli ve gerekli güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Beykoz Kiralık Depo Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçeler

İstanbul’da toplam 8 farklı depo’da ve tüm ilçelerde depo hizmeti vermekteyiz. Aşağıda bir kaç depo alanı sıraladık.

Beykoz eşya depolama hizmeti
Beykoz eşya depolama hizmeti

Sigortalı Beykoz Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Firmamız bünyesinde sözde değil tamamen belgeli bir şekilde ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz. Bu doğrultuda eşyalarınızın depolarımıza yerleştirilmesi esnasında size özel hazırladığımız sigorta sözleşmelerini ve sadece size tanımlı olan depolarınız için özel elektronik anahtarınızı teslim ediyoruz. Mesai saatleri içerisinde gerekli prosedürleri yerine getirerek güvenlik uzmanlarımız eşliğinde ve 24 saat aralıksız güvenlik kamerası ile takip edilen depolarınızı ziyaret edebilirsiniz. Kiralama sözleşmelerinizin bitimine 15 gün kala uzmanlarımız sizlerle irtibata geçerek sözleşme yenileyip yenilemeyeceğinin teyidini alıyor. Tekrar kiralama taleplerinizde size özel indirimler uyguluyoruz. Ayrıca kiralama süreniz bitimine 3 iş günü kalana dek depolarınız kesinlikle başka kişilere kiraya verilmiyor.

Beykoz’da Parça Eşya Depolama Hizmeti

Beykoz eşya depolama firması olarak sunduğumuz parça eşya depolama az sayıda birkaç parça eşyanız için bile eşya depolama hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Firmamız bu amaçla bazı depolarımızı parça eşya depolama hizmetine uygun olarak tasarlayarak bu amaçla hizmete sunuyoruz. Bu özel depolarımızda parça eşyaların konulacağı özle ünitelere bulunuyor.

Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz depo kiralama firması
Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz depo kiralama firması

Bu sayede aynı depo içerisinde onlarca müşterimizin parça eşyalarını sorunsuz ve güvenilir bir şekilde depolayabiliyoruz. Bu sayede çok uygun maliyetlerle parça eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde saklayabilmenin keyif ve mutluluğunu yaşamış oluyorsunuz. Bu özle depolarımızın havalandırma sistemleri son derece kapsamlı olup güvenlik önlemleri en üst seviyede alınıyor.

Beykoz Güvenlik Kameralı Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama hizmeti sunan firmamızı sunduğu hizmetin her aşamasında kaliteyi en süt seviyede sunmayı ve bunu sürdürmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda tüm depolarımız 24 saat aralıksız izlenebilen ip kamera sistemleri canlı olarak izleniyor. Dilerseniz internet vasıtası ile depolarınızı canlı olarak izleme imkanına sahip oluyorsunuz. Depolarımızda dünya genelinde en çok tercih edilen ve en kaliteli havalandırma sistemlerini tercih ediyoruz. Böylece eşyalarınız nem ya da rutubet gibi durumlarla kesinlikle karşılaşmamış oluyor. Sunduğumuz üst düzey hizmet anlayışımız eşyalarınız depolama süresi zarfında sorunsuz bir şekilde saklanmış oluyor. Eşyalarınızın depolama süreleri 1 aydan başlatarak bitiş tarihini siz belirliyorsunuz.

Beykoz Hijyenik Oda Depo Kiralama Hizmeti

Sizlerin güvenini kazanmak adına depolarımız hırsızlık, yangın ve doğal afet gibi durumlara karşı sektörün en öncü kuruluşlarına sigortalanıyor. Firmamız tarafından sunulan sigortalı eşya depolama hizmetimizde fiyatlarımıza sunduğumuz tüm hizmetler dâhil oluyor. Bu noktada ne depolama sırasında ne de sonrasında sizlerden ek bir ücret talebimiz kesinlikle olmuyor. Eşya depolama hizmetlerimizde gerçekleştirdiğimiz sözleşmelerimize tam olarak uyduğumuzdan emin olabilirsiniz. Ayrıca sizlerin depolarınız ve depolarınızda bulunan eşyalarınızla ilgili özle istek ve talepleriniz uzman çalışanlarımız tarafında en kısa sürede cevaplanarak size yardımcı olunuyor. Depolarımızın tüm periyodik temizlik işlemleri uzman firmalarca yüksek kalitede gerçekleştiriliyor. Depolarımızda gerekli tüm sağlığa uygunluk ve sanitasyon işlemleri prosedürlere tam uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Beykoz eşya depolama fiyatları indirimli olarak sunulur. Anlaşmalı sendikalı ve kamu personellerine özel indirimlerimiz mevcuttur. Ayrıca özel kilitli ve oda depo alanları ücret tablosu aşağıda sizler için sunulmuştur.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Etiketler:
Beykoz Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al