Beyoğlu Eşya Depolama Beyoğlu kiralık depo fiyatları indirimli Beyoğlu’nda Güvenlik kameralı, klimalı ev eşyası depolama şirketi ev ofis depolama hizmeti sunar. İstanbul eşya depolama firması olarak 8 farklı depo alanımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Beyoğlu Eşya Depolama Hizmeti

Nakliyat alanının önemli hizmetlerinden olan eşya depolama, farklı ihtiyaçların karşılanması için sunulmaya devam ediyor. İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan depolar, güvenilir ve temiz özellikleriyle öne çıkıyor. Beyoğlu eşya depolama firmamız, geçmişten günümüze kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

Eğer sizlerde eşyalarınız için kiralık depo arıyorsanız tereddüt etmeden bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti kapsamında size yardımcı olacak olan bütün personellerimiz alanında uzman ve işini iyi yapan kişilerdir.

Beyoğlu Eşya depolama Beyoğlu depo kiralama firması
Beyoğlu Eşya depolama Beyoğlu depo kiralama firması

Eşyalarınızın paketlenmesinden depoya istiflenmesine kadar tüm süreçte titizlikle çalışacak ve sizinle iletişim halinde olacaklardır. Depolama alanında modern yöntemler kullanmanın yanı sıra ahlaklı ve dürüst iş yapma ilkesini benimseyen firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada geliyor. Bu nedenle eşya depolama işinin bütün yorucu ve zahmet verici kısmını üstlenerek siz değerli müşterilerimize her adımda kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Beyoğlu Eşya Depolama Şirketi

Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında sigortalı depolama ve paketleme hizmetlerimiz geliyor. İlk olarak müşterilerimizin eşyalarını depolamadan önce son teknoloji ekipmanlarımız ile bulunduğu yerde paketliyoruz. Bu paketleme esnasında eşyalarınızın kırılmaması ve hasar görmemesine de çok önem veriyoruz.

Beyoğlu eşya depolama hizmeti
Beyoğlu eşya depolama hizmeti

Siz değerli müşterilerimizin kiraladıkları depoları hemen sigortalayarak içinde bulunan eşyaları güvence altına alıyoruz. Böylece eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan bize emanet edebiliyorsunuz.

Güvenli Beyoğlu Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Eşya depolama denildiği zaman her ne kadar akla ev eşyası gelse de ofis eşyaları, evrak ve dosya depolama gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Ofis depolama alanında uzman bir ekibin varlığı çok önemlidir. Profesyonel ekibimiz ve fiziksel olarak depolamaya son derece uygun depolarımız ile ofis eşyalarınızı depolama konusunda siz müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Beyoğlu ofis depolama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Detaylı depo ve fiyat bilgileri karşılıklı sağlanacak görüşmelerin ardından verilecektir.

Modern Beyoğlu Ev Eşyası Depolama

Günümüzde teknoloji her ne kadar ilerlese de iş dünyasında evrak ve dosyalar asla bitmez. Zaman içinde ofis ve bürolarda çok fazla alan kaplayan bu evrakların güvenli bir alanda arşivlenerek muhafaza edilmesi gerekebilir. Tam da bu noktada evrak depolama alanında da kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız size yardımcı olmaya hazırdır. Evrak ve dosyaların Dosya arşiv depolama alanında muhafaza edilmesine uygun olan depolarımız siz değerli müşterilerimiz için daima hazırdır. Beyoğlu eşya depolama hizmetimizden birçok kişi rahat bir şekilde yararlanabiliyor. Beyoğlu evrak depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyoğlu Eşya Depolama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Ev eşyası depolama işi oldukça kapsamlı bir iştir. Eşya denildiği zaman akla yalnızca ev eşyalarının gelmesi oldukça yanlıştır. Eşya depolama hizmeti kapsamında ofis depolama, büro depolama, evrak ve dosya depolama gibi hizmetler de sunuyoruz. Bu nedenle bu hizmetten faydalanabilecek kişi ve kurumların yelpazesi bir hayli geniştir.

Beyoğlu eşya depolama
Beyoğlu eşya depolama

İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan vatandaşların eşya depolama ihtiyaçlarını güvenli ve korunaklı depolarda karşılıyoruz. Beyoğlu eşya depolama hizmetinden yararlanan birçok kişi bulunuyor. İnsanlar, kısa ya da uzun vadeli yapılan görevlendirmeler sonucunda eşyalarını taşımak yerine depolamak isteyebilirler. Bu noktada devreye giren firmamız, kurumsal ve profesyonel eşya depolama hizmeti sunmaya devam ediyor.

Beyoğlu Kurumsal Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetinden faydalanmak isteyen diğer kişiler ise büro ve ofislerinde çok fazla evrak ve dosya biriken iş insanlarıdır. Evrakların muhafaza edilmesine elverişli depolarımızda gerekli düzenlemeleri yaparak dosyalarınızı yıllar boyunca herhangi bir zarar görmeden depolayabilirsiniz. Oda tipi Oda Depolama hizmeti sunan firmamız her müşteriye özel ayrı ayrı bölümler tahsis eder. Bunu yanı sıra aynı şekilde ofis eşyalarınızın da depolanması kapsamında işinde uzmanlaşmış ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Beyoğlu depolama alanında uzman olan ekibimiz ve son teknolojiye uygun modern tekniklerimiz sayesinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.

Beyoğlu’nda Depolama Yöntemleri

Eşyaları depolama işinde en önemli nokta eşyaların alındığı gün ki şekilde müşteriye teslim edilebilmesidir. Bu durumu göz önüne alarak eşyalarınızı neme, sıcaklığa ve daha farklı dış etkenlere karşı korunaklı depolarımızda muhafaza ediyoruz. Dışarıdan gelebilecek çevresel faktörlere karşı en az hasarı almaya uygun olarak ambalajlanan eşyalarınızın aynı zamanda herhangi bir rutubet ya da temizlik açısından bir aksiliğe maruz kalmasını da önlüyoruz. Düzenli olarak dezenfekte edilip temizlenen, haşerelere karşı ilaçlanan depolarımızda tüm hijyen koşullarını en üst seviyede tutarak kaliteli bir depolama hizmeti sunuyoruz.

Beyoğlu Depolama Ofislerimizin bulunduğu diğer ilçelerimizden bazıları

Beyoğlu Depo Kiralama Avantajları Nelerdir?

Eşya depolama hizmetinden faydalanmak istediğiniz zaman sizi beraberinde pek çok avantaj bekliyor olacak. İlk olarak kısa ya da uzun vadede depolamak istediğiniz eşyalarınızı 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenen depolarımızda muhafaza ediyoruz. Her biri ayrı ayrı sigortalanan bu depoları yalnızca sizin eşyalarınız için tahsis ediyor ve herhangi bir zarar görmemesi için son derece hassas davranıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güveni bizim için her şeyin ötesindedir.

Beyoğlu eşya depolama hizmetleri Beyoğlu Depo Kiralama Şirketi
Beyoğlu eşya depolama hizmetleri Beyoğlu Depo Kiralama Şirketi

Profesyonel eşya depolama hizmeti sayesinde aklınızda beliren “Eşyalarımı nerede muhafaza edeceğim?” sorusuna cevap veriyoruz. Birbirinden farklı seçeneklerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyoğlu Eşya Depolama İletişim

Kurumsal ve profesyonel eşya depolama hizmetinde paketleme ve eşyaların nakliyesi sırasında da siz müşterilerimize pek çok avantaj sunuyoruz. Evinizde son derece titizlik ile paketlediğimiz eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde istifleyerek depolarımıza ulaştırıyoruz. Size tahsis edilen depolarda aynı şekilde eşyalarınızın zarar görmeden yerleştirilmesini sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize tahsis edilen depoları herhangi bir haşere istilası olasılığına karşın düzenli olarak ilaçlıyoruz. Bu anlamda eşyalarınızda herhangi bir böceklenme ya da kurtlanma söz konusu değildir. Firmamızın Beyoğlu eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak için telefon numaralarımızı tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Eşya Depolama Fiyatları

Beyoğlu eşya depolama ücretleri indirimli şekilde sunuluyor. Ev eşyanızın sayısı hacmi ve kapladığı alan fiyatlarda belirleyici unsur oluyor. Aşağıda depo kiralama fiyatları hakkında bilgi tablosundan ayrıntılı ücret incelemesi yapa bilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Beyoğlu’nda Depolama Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Beyoğlu Eşya Depolama Nerede?

Beyoğlu depomuzda hizmet sunuyoruz. Yapmanız gereken telefon ile arayıp başvuru yapmak, yerinde eşyalarınızı alıp, paketleyip depolarımıza kaldırıyoruz. Dilediğiniz zaman tekrar tek telefon ile eşyalarınızı istediğiniz yere kuruyoruz.

Beyoğlu Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Beyoğlu eşya depolama ücretleri aylık bazda olup ortalama 100 tl den başlamaktadır. Oda tipi depolama 300 tl den başlamaktadır.

Depo Alanı Hacim Ölçüleri Nedir?

Depo alanının ölçüleri 3-5-8-12-16-20 Metre küp alan hacimlerinden oluşur her çeşit eşya ve ev eşyasına göre alan mevcuttur.

Eşya Deposu Alanları Klimalı Mıdır?

Evet depo alanlarımızın tümü havalandırmalı ve klimalıdır. Her bölüm ayrı ayrı havalandırılmak tadır.

Depo Bölümleri Hijyenik Midir?

Evet, eşya deposu bölümlerinin tümü bağımsız kilitli ve kişisel depolama alanları olduğundan zaten hijyeniktir. Ayrıca ortak alanlar her gün dezenfekte edilmektedir.

Etiketler: ,
Beyoğlu Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al