E ticaret depolama İstanbul e-ticaret deposu e-Ticaret lojistiği ara depo alanı kiralama hizmeti sunar. E-ticaret ürün kargo deposu ile ara depo hizmeti alın. Satış yapmak için İstanbul’da ara depo kiralayın. Uygun ücretlerle yurtiçi ve yurtdışı ürün satışı için depolama alanı kiralayın.

E Ticaret Depolama Şirketi

Güvenilir hizmetin verildiği eşya depolama firmamız e ticaret depolama şirketi hizmetlerinde gereken ehemmiyeti her zaman gösteriyor. İstediğiniz kaliteli hizmeti gerçekleştiren elemanlarımız her zaman detaylı şekilde paketleme işlemleri yapıyor. Ambalajlı ve korunaklı olan eşyalar zarar görmeden depolarımız da tertemiz şekilde muhafaza edilir. Büyük bir sorumluluk olan depolama hizmetlerini, geniş ve ferah alanlar olan depolarımız da sağlıyoruz. Hizmet veren elemanlarımız her zaman eşyalarınıza, depolarımızda en iyi şekilde ev sahipliği yaparak güvenli hizmet veriyor.

E ticaret depolama İstanbul e- ticaret lojistiği ara depo kiralama
E ticaret depolama İstanbul e- ticaret lojistiği ara depo kiralama

İstanbul E Ticaret Depolama Firması

Depolama hizmetlerimiz büyük bir ehemmiyet ile yapıldığı için, ticaret yaptığınız zaman depolama hizmetini ekibimizden temin edebilirsiniz. İstanbul e ticaret depolama firması firmamızın gereken tedbirleri alarak yaptığı hizmetlerinden birisi olarak bulunuyor. Ticari olan tüm eşyalar elemanlarımız tarafından güvenlikli olan depolarımız da saklanıyor. İstediğiniz süre boyunca tüm ticari eşyalar ve ürünler firmamızın itinalı hizmeti ile korunuyor. Talep ettiğiniz tüm hizmetleri ekibimiz ustalıkla yaparak faaliyetlerine devam ediyor.

Kurumsal E Ticaret Ürün Depolama Şirketi

Ticari olan tüm ürünler için itinalı hizmet veren firmamız, depolama faaliyetlerini her zaman temiz bir şekilde bulunan depolarımız da gerçekleştiriyor. E ticaret ürün depolama faaliyetlerimizi gerekli hassasiyeti göstererek her zaman hızlı bir şekilde yapıyoruz. Ürünlerin depolarımıza getirilmesi ile elemanlarımız çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Sizlere güvenli hizmet sunan firmamız büyük depolar ile en güzel şekilde yardımcı oluyor.

En İyi E Ticaret Depolama Firmaları

Kaliteli şekilde hizmetlerini sürdüren E Ticaret Depolama firmamızın gerçekleştirildiği faaliyetlerden biri olan paketleme ve ambalajlama işlemi güvenli şekilde yapılıyor. Eşyaların zarar görmemesi için en iyi kalitedeki hizmetlerimize devam ediyoruz. Ticari olan ürünlerin hazırlıklarını yapan personelimiz güvenlikli ve oldukça korunaklı olan depolarımız da muhafazasını sağlıyor. Herkesin talep ettiği güvenilir eşya depolama faaliyetlerine devam ederek alanında uzman ve deneyimli elemanlar ile çalışıyoruz. Yeterli teknik malzeme ve ekipman depolarımız da bulunarak faaliyetlerimiz sırasında elemanlarımız tarafından kullanılıyor.

E-ticarette Depo Yönetimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

 • Kaç tane ürün sipariş ettiğinizi ve teslim aldığınızı kontrol edin
 • Ürün Kodu ve Barkot Sisteminden Yararlanın
 • Raflarınız Düzenli Olmalı
 • Ürün İsimleri Açık ve Net Olmalı
 • Sattığınız Ürünlerin Kaydını Bulundurun
 • Stok Kayıtlarını Haftada Bir Kontrol Edin
 • Otomasyon Sistemlerinden Faydalanabilirsiniz

Profesyonel E Ticaret Depolama Hizmetleri

Güvenli e ticaret depolama hizmetleri gibi özenle yapılması gereken tüm işlemleri ile gerçekleştiriyoruz. Sizleri memnun kalacağınız hizmet kalitemiz ile tanıştırarak alanında oldukça uzman ve başarılı personeller ile hizmet veriyoruz. Her türlü ekipman ve malzemenin gerektiği zaman elemanlarımız tarafından kullanılıyor olması ile hizmetlerimiz aksamadan en güzel şekilde yapılıyor.

 • Markaya Özel Terzi İşi Çözümler
 • Aynı Depo İçerisinde Çok Kullanıcılı Çözümler
 • Malzeme Akış Simülasyonlarına Göre Konsept Geliştirme
 • Müşteri İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilen Modern İntralojistik Çözümleri
 • Seri Numarası ve Batch Yönetimi
 • Yüksek Hacimli Kampanyalar için Peak Yönetimi
 • İade Yönetimi (Yasal Şartlara Uygunluk, Kalite Kontrol vb.)
 • Sektöre ve Ürün Gamına Göre Özelleştirilmiş Çözümler
 • Depodan Depoya, Bayiye, Mağazaya ve Nihai Tüketiciye Yönelik Depo Hizmetleri Çözümleri
 • Değerli Ürünler, ADR’li Ürünler ve Isıya Duyarlı Ürünlere Sıcaklık Bölgeleri:
 • (2–8 °C ve 15–25 °C) Uygun Özel Depolama Koşulları
 • E-ticarete Özel Katma Değerli Hizmetler (VAS)

İstanbul’da E-Ticaret Lojistiği 4.0

İtina içerisinde yapılan E-Ticaret Lojistiği hizmetleri personelimizin çalışkanlığı ile kısa sürede tamamlanıyor. E-ticaret lojistiği hazırlıkları yapıldıktan sonra  elemanlarımız tarafından en güzel şekilde yerleştiriliyor. Depolarımızın yüksek güvenlik altında olması sebebiyle eşyalarınız zarar görmeden muhafaza edilir. Her zaman memnun kalınacak hizmetleri sunmaya ve sektörde bulunmaya devam ediyoruz. Görev ve sorumluluklarını sorunsuz şekilde yapan elemanlarımız sizlere itina içerisinde hizmet veriyor. Ev eşyalarının paketlenmiş ve ambalajlı olması, temiz kalması açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Yeterli desteği sağlayan personelimiz sorumluluklarını her zaman hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Eşyalarınızın depolanması gerektiğinde firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

E Ticaret Satışı İçin Ürün Kargo Deposu Kiralayın

Satış için ürün kargosu depolama hizmetini gerekli önemi göstererek yapan çalışanlarımız sizlere itinalı hizmet veriyor. Farklı eşyalardan oluşan ofis eşyalarınız özenle hazırlanıyor. Tecrübeli olması sebebiyle ambalajlama işlemini detaylı olarak yapan çalışanlarımız eşyaları depolarımıza yerleştiriyor. Her zaman gerekli özeni göstererek hizmetlerimize devam ediyoruz.

E Ticaret Ara Depo İle Satışlarınızı Arttırın

İstanbul eşya depolama firmamızın ticaret için ara depo hizmetlerinde gösterdiği ilgi ve alaka sizleri memnun edecektir. Ev eşyalarınızın hazırlıklarını itina içerisinde yaparak çalışıyoruz. Büyük ve geniş alanlardan oluşan depolarımız sürekli kontrol altında tutuluyor. Güvenlik görevlilerimiz depoların emniyetini en iyi şekilde sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz depolama hizmetlerini firmamız ile iletişim kurarak güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

E-Ticaret Lojistik Deposu Kiralama İşlemleri

E ticaret depolama hizmetlerimizin özenle yapılması sayesinde tüm eşyalarınız nem ve rutubet olmadan tertemiz şekilde muhafaza ediliyor. Sorunsuz şekilde yapılan depolama hizmetlerimiz, oda depolama kiralama işlemi talep ettiğinizde elemanlarımız tarafından sizlere sunuluyor. Odalardan oluşan depolarımız ile eşyalarınızın özel bir şekilde depolanması sağlanıyor. Faaliyetlerimize büyük bir özen ile devam ederek sizlere her zaman yeterli desteği sunuyoruz. En iyi ve üstün nitelikli hizmetler elemanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Ambalajlama, kolileme gibi özenle yapılması gereken tüm işlemleri elemanlarımız itinalı olarak yapıyor.

Uygun Ücretli E Ticaret Deposu Kiralama

Kiralık depo alanları ile sizlere faydalı olmaya devam ediyoruz. İstediğiniz eşyalar ve malzemeler ekibimizin çalışmaları sayesinde korunuyor. Yüksek bir itina ile hizmet veren personellerimiz her zaman detaylı şekilde çalışıyor. Çeşitli eşyalar ve malzemeler için E ticaret depolama hizmeti gerektiğinde her zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Uygun E Ticaret Depolama Fiyatları

E ticaret depolama hizmetlerimiz beğenilecek nitelikte sunularak her zaman sizlere kaliteli hizmet verilir. Uygun fiyatlar ile depolama firmamız, ticari ürün depolama faaliyetlerine devam ediyor. Kaliteli hizmet sunmak için çalışarak her zaman sizlere yeterli desteği sağlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Sıkça Sorulan Sorular

E Ticaret Lojistik Firmaları

İstanbul e ticaret lojistik firmaları arayışında bulunan girişimciler için Depo İstanbul şirketimiz oda depo kiralar. Müşteriye özel depolama alanı 7/24 açık olup güvenlik görevlisi yanı sıra güvenlik kartı ile anahtarlı şekilde giriş çıkış yapabilirsiniz.

E Ticaret Depo Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

E ticaret depo kiralama ücretleri kiralanacak depolama alanının metreküp hacim ölçüsüne göre değişmektedir. Depo büyüklüğü yanı sıra depo kiralama süresine göre değişir. +6 ay ve 1 yıl uzun süreli kiralamalarda %20 ye varan indirimlerimiz mevcuttur.

E Ticaret Deposu Kiralama Süresi Nedir?

E ticaret deposu kiralama süresi 1 Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık şeklindedir. Uzun süreli depo kiralamalarda indirim yapmaktayız. Alışverişlerinizi güvenle yapacağınız güvenli ambarlarımızda stok yapın.

Kiralık E-Ticaret Lojistik Depolama Alanları

Kiralık e-ticaret lojistik depolama alanları güvenlik görevlisi, güvenlik kameralı, kişiye özel kilitli odalardan oluşur. Lojistik depolama alanlarını 7/24 online izleyebilirsiniz.

E Ticaret Deposu Nedir?

E Ticaret deposu; satış için ürünlerin stoklandığı ve satış öncesi bekleme alanıdır.
Ürünlerle alakalı stok bilgisi, satış noktalarına hızlı bir şekilde ürünün iletilmesini sağlar. E Ticaret sitesinin ve diğer satış ağlarına aynı zamanda entegre edilebilir. Böylece stok takibi sistemde her zaman güncel olur.

E Ticaret Lojistiği Nedir?

Çevrim içi alışveriş deneyimi sunan E-Ticaret firmalarının tüm envanter ve verilerin kontrolünü sağlamak için değerlendirilen sürece E-Ticaret lojistiği denir. Aşamalarda şirketlerin veri yönetimi ve depolama işlemleri özel bir sistem üzerinden takip edilmektedir.

İstanbul’da E Ticaret Lojistiği Yapan Firmalar İletişim

İstanbul’da e ticaret lojistiği yapan firmalar arayan girişimcilerimiz için Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinde bulunan ambarlarımızda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri Hizmetleri: 444 30 36

Etiketler:
E Ticaret Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al