Bakırköy Eşya Depolama İstanbul Bakırköy Kiralık Depo fiyatları ile güvenlik kameralı, klimalı, rutubetsiz Bakırköy’de kişisel kiralık depo alanları sunuyoruz.

Kullanmadığınız ancak atmaya da kıyamadığınız eşyalarınız için artık yeterli yeriniz olmayabilir. Eşya Depolama alanı yeni yapılarda bulunmamaktadır. Evlerin eski yapılara göre daha küçük olması ev eşyalarınızın taşınma esnasında gözden çıkarılması anlamını taşır. Bunun yanı sıra ofis eşyalarınız, önemli arşivleriniz, elektronik materyalleriniz, koli, sanat eseri ve antika gibi eşyaların niteliklerine uygun olarak depolama yapıyoruz. Depolama yapılan alanın muhafazaya uygun olması, steril ve uygun saklama koşullarına sahip olması güvenle eşyalarınızı, Bakırköy eşya depolama alanımıza teslim etmenizi sağlıyor.

Bakırköy Eşya Depolama Hizmetimiz

Eşya denildiğinde akla birçok materyal ya da ürün gelmektedir. Taşınma, kısa süreli seyahat, ev taşıma, ofis taşıma gibi durumlarda özellikle eşyaların muhafaza edilmesi önemlidir. Bu eşyalar anı ya da maddi bir değere sahipse muhafaza koşulları uygun olmalıdır. Eşyaları depolarken nem, rutubet, sızıntı ya da pis alan olmamasına öncelik verilmelidir. Biz bu hususta eşyalarınızı randevu sistemiyle ziyaret edebilme fırsatı veriyoruz. Eşyalarınızı depoladığımızda sigortalı olarak teslim alıyoruz. 7/24 güvenlik sistemimizin bulunduğu alanlarda özenle sakladığımız eşyalarınızı düzenli olarak yerleştiriyoruz. Bazı eşyalar arasında yer alan beyaz eşyalarınızı zarar görmeden saklıyoruz.

Bakırköy eşya depolama İstanbul Bakırköy depo kiralama şirketi
Bakırköy eşya depolama İstanbul Bakırköy depo kiralama şirketi

Bakırköy Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev eşyası özellikle taşınma durumunda atılmak zorunda kalınan eşyalar arasındadır. Anılarınızı atmak istememeniz halinde ya da kısa süre sonra almayı düşündüğünüz eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz firmamız sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyor. Muhafaza edilecek alanın olmaması, birçok kiracının sorunu haline gelmektedir. Taşınma sıklığı olan müşterilerimizin fazla eşyalarını özenle saklıyoruz.

Ev eşyasının saklanma sebepleri arasında; yeni evlenme, kentsel dönüşüm nedeni gibi durumlar vardır. Yeni evlenecek çiftler uzun süre önce aldıkları eşyalarını nereye koyacaklarını bilmezler. Yepyeni eşyaları mağazada tutmak ise oldukça zordur. Depolama ile yeni eşyalarınız aklınızda kalmayacak. Ayrıca günümüzde birçok ilçede yapılan kentsel dönüşüm projelerinde eşyaların geçici bir alanda muhafaza edilmesi gerekir. Yoğun talep gören depolama talepleri arasında kentsel dönüşüm nedeniyle Bakırköy eşya depolama hizmetimiz bulunmaktadır.

Bakırköy Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyaları önemli ve içeriği fazla üründen oluşan eşyalardır. Takım olarak kullanılan toplantı masası, sandalyeler, bankolar, koltuklar, çalışma masaları, dolap gibi birçok malzeme ofiste kullanılmaktadır. Bazı nedenlerden dolayı geçici süreliğine işinize ara verebilirsiniz. Genellikle ofis taşınmasında en büyük sorun eşyaların ne olacağı sorunudur. Tekrar kullanılabilecek olan bu malzemelerin depolanması ise ayrı bir sorundur. Firmamız; ofis eşyalarınızı güvenle muhafaza ediyor ve dilediğinizde Bakırköy eşya depolama alanından teslim ediyor.

Bakırköy Koli Depolama

Büyük mobilyalar dışında en çok yer kaplayan eşyalar kolilerdir. Bir evden ya da ofisten çıkan eşyaların çoğu koliye alınır. Koliler ise ufak gibi gözükse de oldukça fazla alan kaplar. Yeni yaşam alanınızda bu kolilerin bir kısmına yer olmayabilir. Kolilediğiniz her eşya sizlere bir gün lazım olabilir. Biz Bakırköy Eşya Depolama hizmetimizle, tüm kolilerinizi yaşam alanınızdan alıyoruz ve size yer açıyoruz. Kolilerinizin güvende olduğunu bilmeniz ve dilediğinizde koli içerisinden önemli eşyalarınızı almanız mümkün. Son derece hijyenik şartlarda bulunan kolileriniz artık depomuzda güvende olacak.

Bakırköy Villa Eşyası Depolama

Villa eşyaları oldukça fazla bir depo alanına ihtiyaç duyulan eşyalardır. Villalar müstakil yapılar olup; tek kat, dubleks, triplex ve fourlex olarak çok katlıdır. Dolayısıyla fourlexs bir villadan en az 4 ev eşyası çıkar. Dolayısıyla villanızdan taşındığınızda tüm eşyalarınızı ya da belirli eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Villa eşyalarının diğer bir özelliği de alanın büyü olması sebebiyle koli gerektiren eşyaların çok fazla olmasıdır.

Sigortalı Bakırköy Eşya Depolama Şirketi

Sigortalı eşya depolama hizmetimizde; tüm eşyalarınız, kolileriniz, elektronik ve mobilyalarınız güvende olacak. Sigortalı olarak teslim aldığımız ürünlerin tamamını güvencemiz altına alıyoruz. Kendimize güvenerek gerçekleştirdiğimiz depolama işimizde gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almaktayız. 7/24 depo alanında bulunan güvenlik personelimiz, depolama alanı özel kilit sistemi, 7/24 güvenlik kamerası, alarm sistemlerimiz ile tam donanımlı bir depolama sunuyoruz. Depoladığımız her ürün bizlere emanettir. Kullandığımız her hizmette özenle ambalajlı bir depolama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Tarafınıza nakliye ile eşyalarınızı sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı görmeniz adına bizleri arayarak belirli sürelerde eşyalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Tüm eşyaların hijyenik bir depolama alanında olması ve kuru ortamda saklanması eşyalarınızın uzun süre kalmasını sağlar.

Bakırköy ev eşyası depolama İstanbul Bakırköy depolama şirketi
Bakırköy ev eşyası depolama İstanbul Bakırköy depolama şirketi

Bakırköy Öğrenci Eşyası Depolama Hizmeti

Öğrenciler minimum 2-4 yıl okumak adına yaşadıkları yerden taşınırlar. Öğrencilerin sürekli ve sık ev değiştirmesi normaldir. Yaz döneminde her öğrenci yaşadığı yere döner ve 3 aylık süre için kira ücreti ödemek istemez. Taşınmanın handikapları arasında bulunan Bakırköy eşya depolama gerektiren eşyalar ise bir öğrenci için çok önemlidir. Genellikle zorlukla oluşturulmuş bu eşyaların her yaz döneminde satılması ciddi bir zarardır. Evi boşaltmak zorunda kalan öğrencilerin öğrenci eşyası depolama alanına olan ihtiyacı oldukça fazladır. 3 aylık kira yükünü üzerinden atmak isteyen öğrencilere, eşyalarını depolama hizmeti sunuyoruz.

Bakırköy eşya depolama hizmeti Bakırköy'de kiralık depo şirketi
Bakırköy eşya depolama hizmeti Bakırköy’de kiralık depo şirketi

Bakırköy Sanat Eseri ve Antika Depolama

Bazen büyüklerimizin vefat durumu olabiliyor. Eşyaların bir kısmının antika ve anılarla dolu olması, eşyaların atılmasının mümkün olmadığını gösteriyor. Bunun dışında sanatseverlerin meraklı olduğu antika ve sanat eserlerine bazen kısa süreliğine veda etmek gerekebilir. Sizin için maddi ve manevi değeri yüksek olan bu eşyaların muhafaza edilmesi çok önemlidir. Muhafaza şartları sebebiyle oldukça fazla sanat eseri zamanında tahrip olmuştur. Uygun olmayan saklanma koşullarında kırılan, boyası dökülen ve rutubete maruz kalan bu eserleri korumanızın tek yolu uygun bir Oda depo dur. Antika eserlerin dedelerinizden kalması ve onlara gözünüz gibi bakmanız gereken bir dönem gelmiş olabilir. Kendi evinizde ise antika eşyaların dekorasyonunuza uymaması, bu eşyaların depolanma ihtiyacını doğurmuştur.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti Alın

Ev eşyalarının depolanma sürecini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Özel ambalajlama ve düzenleme işlemi ile zarar görmeden istifleme sağlıyoruz. Farklı ebatlardaki depolama alanlarımızda isteğinize uygun olarak değerli ev eşyalarının depolanmasını ayrı sağlıyoruz. Bakırköy eşya depolama alanımızın ne denli güvenilir olduğunu bizleri arayarak ve ziyaret ederek öğrenmeniz mümkün. Emanetinizi belirtilen teslim süresine kadar sigortalı olarak sahip çıkıyoruz ve tüm sorumluluğu üstleniyoruz.

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Bakırköy depo kiralama fiyatları tablosunu sizler için ayrıntılı olarak aşağıda sunduk. İstediğiniz ölçülerde ihtiyaca göre depo alanı tahsis ediyor ve buna göre ücret talep ediyoruz.


Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü
Etiketler: ,
Bakırköy Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al