Beşiktaş Eşya Depolama İstanbul Beşiktaş kiralık depo ücretleri ekonomik fiyatlarla sunulur. Beşiktaş’ta güvenlik kameralı klimalı ev eşyası depolama şirketi 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul eşya depolama şirketimiz 1987 yılından bu yana sektörün lider firması olarak hizmet sunar.

Beşiktaş Eşya Depolama Şirketi

Tayin ve iş yeri değişikliği gibi birçok nedenlerden dolayı, eşya depolama ihtiyacı doğmaktadır. Özellikle eşyaların uzun süre kullanılmayacağı durumlarda, bu ihtiyaç daha fazla artmaktadır. Yılların deneyimine sahip beşiktaş eşya depolama firması olarak, her türlü eşyanın uygun koşullarda ve güvenli olarak depolama hizmetini vermekteyiz.

Hizmetlerimizin kalitesinden dolayı, İstanbul ilinde marka haline gelen firmamız, şehrin her bölgesine hızlı ve üst seviyede hizmet sunmaktayız. Firma olarak, İstanbul ili Anadolu ve Avrupa bölgesindeki, modern ve geniş hacimli depolarımızla, istenilen süre boyunca son teknolojileri kullanarak, eşyaları teslim aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Beşiktaş Eşya Depolama Şirketi Güvenle eşya depolar
Beşiktaş Eşya Depolama Şirketi Güvenle eşya depolar

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Depolama hizmeti alan birçok kişinin, eşyalarının uygun şekilde depolanmadığı ve bundan dolayı da zarar gördüğü bilinmektedir. Firma olarak, hizmetlerimizle beşiktaş eşya depolama sektöründe lider olmanın sorumluluğu ile çalışmaktayız. Firmamızın öne çıkan özellikleri şu şekildedir;

 • Tüm personelimiz konusunda profesyonelleşmiş ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Personelimizin düzenli sağlık kontrolleri yapılmakta ve güvenlik araştırmaları müspettir.
 • Sektördeki en kaliteli ve sağlam paketleme malzemelerini kullanmaktayız. Depolayacağımız her eşya için özel ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.
 • Eşyaların demontaj ve montaj hizmetlerini de yapmaktayız
 • Müşteri memnuniyetini ana hedefimiz olarak belirlemekteyiz
 • Hizmet kalite ve çeşitliliğimizi, müşterilerimizin istek ve sektördeki gelişmelerin paralelinde sürekli olarak yenilemekteyiz.
 • Sektördeki en geniş ve korunaklı depolara sahibiz.

Personelimiz, eşyaların paketleme ve istiflenmesinde, eşyaya ve kişiye özel olarak hizmet vermektedir. Taşıma veya depolama esnasında oluşan hasarları, beşiktaş eşya depolama firması olarak en kısa sürede ve gerçek değerleri ile tazmin etmekteyiz.

Beşiktaş Kiralık Depo Hizmetleri

Firma olarak, her ebat ve özellikte eşyanın taşınmasını ve depolaması yapabilecek kapasitedeyiz. Kapasitemiz çerçevesinde, beşiktaş eşya depolama firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin başlıcaları şunlardır;

 • Ofis depolama: şirketlerin eşyaları ve iş yerlerinin demirbaş malzemeleri ile her çeşit ofis eşyasının depolanması.
 • Villa eşyası depolama (aylık veya uzun süreli)
 • Ev eşyası depolama (oda sayısı sınırlaması olmadan)
 • Antika eşya depolama (özelliklerine uygun olarak muhafaza ediyoruz)
 • Sanat eseri depolama: sanat eserleri, kişiye özel depolarımızda muhafaza edilmektedir
 • Oda depo (kişisel depo alanları)
 • Öğrenci eşyası depolama
 • Beyaz eşya depolama
 • Koli depolama

Firma olarak, özel tasarıma sahip depo alanlarımızda arşiv depolaması da yapmaktayız. depoladığımız arşivler her türlü olumsuzluktan korunmalı ve istenildiğinde kolaylıkla ulaşılır olmaktadır.

Beşiktaş Eşya Depolama firması
Beşiktaş Eşya Depolama firması

Beşiktaş Sigortalı Depolama Hizmeti

Depolama hizmetleri ana unsurlarından birisi de sigortalı olmasıdır. firma olarak, depolama hizmetlerimizi sigortalı olarak vermeyiz. Bu kapsamda, depolama alanlarımızdaki tüm eşyalar deprem, yangın, sel ve kazaya karşı sigortalı olmaktadır. Söz konusu sigorta hizmetleri için, müşterilerimizden ilave ücret talep etmiyoruz. Birçok firmanın yanlış ambalaj ve depolamasından dolayı, sigortadan zararlar tazmin edilememektedir. Firma olarak, uzman ve teknik personelimiz sayesinde bugüne kadar sigorta konusunda hiçbir sorunla karşılaşmamış bulunuyoruz. Sigorta hizmetimiz kapsamında, zarar gören eşyaların bedelleri tam olarak ve mağduriyet yaratmayacak sürede gerçekleştirilmektedir.

Paketleme Hizmetlerimizin Özellikleri Nelerdir?

Depolama hizmetlerinin temelini uygun paketleme oluşturmaktadır. Paketleme hizmeti verirken, eşyaların hacim ve özelliklerine uygun, nem ve darbeden etkilenmeyecek, birinci kalite kolileri kullanmaktayız. Özellikle değerli eşyalar ve kırılacak malzemeler, kolilemeden önce özel ambalaj malzemeleri ile desteklenmekte, daha sonra kolilemektedir. Kolilerin kapatılması için kullandığımız koli bantları, depolama süresince açılmayacak en kaliteli markalardan seçilmektedir.

Antika eşyalar ile sanat eserlerinin paketlenmesi ise, özel uzmanlarımız tarafından eşyanın özelliğine uygun ve özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. istifleme esnasında bu malzemeler ayrı yerlerde ve özel olarak muhafaza edilmektedir. Gerektiğinde, bazı eşyaları koliledikten sonra, sandık veya kafesleme yaparak ikinci bir koruma tedbiri de uygulamaktayız.

Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti
Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti

Beşiktaş Kiralık Depo Özellikleri

İstanbul ilinin her iki yakasında bulunan, çok geniş hacimli depolarımızın tümü rutubetten arındırılmıştır. Kullandığımız kaliteli yalıtım malzemeleri sayesinde, eşyalar nem, sıcak ve soğuktan kesinlikle etkilenmemektedir. Alarm ve güvenlik sistemleri ile depolarımız 7 gün 24 saat güvence altındadır. Bu sistemlerin yanında, kamera sistemlerimiz ve güvenlik personelimiz tarafından da, depo alanlarımız sürekli kontrol edilmektedir. Depolarımızda bulunan, modern havalandırma sistemlerimizle depo alanlarımız sürekli havalandırılarak, eşyaların bozulmasına engel olunmaktadır.

Depolarımızın temizlikleri düzenli olarak yapılmakta ve hijyen standartları tam olarak uygulanmaktadır. İstif personelimiz, eşyaların istiflerini talimatlara ve eşyaların özelliklerine uygun olarak yapmaktadır. depolarımız şehirde olabilecek deprem ve afetlere uygun olarak tasarlanmış ve belgelidir.

Hizmetlerimiz Nasıl Gerçekleşiyor?

Eşya depolama ihtiyacı olan müşterilerimizin, firmamızla iletişime geçmesi ile sürecimizi başlatıyoruz. Müşterilerimizden talepleri ile ilgili ön bilgileri aldıktan sonra, kararlaştırılan randevu saatinde verilen adreste bulunuyoruz. Ekspertizimiz bu kapsamda planlama faaliyetlerine başlayarak şu hususların planlanmasını yapıyor;

 • Hizmetlerimizle ilgili müşterinin bilgilendirilmesi
 • Taşınacak eşyanın miktarı, özellikleri ve hacmi
 • Demontaj ve montaj ihtiyaçları
 • Koli ve ambalaj malzemesi çeşit ve miktarı
 • Taşıma personeli ve araç planlaması
 • Taşımada asansör ihtiyacının belirlenmesi
 • Taşınma yapılacak tarih ve zamanın kararlaştırılması
 • Depo ihtiyacının belirlenmesi
 • Depolama süresinin belirlenmesi
 • Fiyat teklifinin yapılarak, onayın alınması
 • Sigortaların yapılarak, sözleşmenin imzalanması

Eşya Depolamada Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz, planlama safhasında müşterilerin özel isteklerini de öğrenerek planlamayı bu doğrultuda yapmaktadır. Sözleşme onaylandıktan sonra, kararlaştırılan tarih ve zamanda personel ve araçlarımız, istenilen adreste hazır bulunmaktadır. Eşyaların de montajı yapıldıktan sonra, eşyaya özel ambalajlama ve kolileme yapmaktayız. Eşyalar depomuza ulaştıktan sonra, istif personelimiz tarafından teslim alınarak, uygun istiflemesi yapılmakta ve emniyet altına alınmaktadır. müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, deponun fotoğraflarını da kendilerine iletiyoruz.

Beşiktaş Depolama Hizmetinde Diğer Hususlar

Nakliye ve depolama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirler. Ayrıca, hızlı teklif iste sistemimizden gerekli bilgiler girilerek, tahmini fiyat teklifi almak da mümkün olmaktadır.

Beşiktaş Eşya Depolama Fiyatları

Beşiktaş’da eşya depolama fiyatları eşya hacmine göre belirlenir. Dilediğiniz eşyaya göre kişisel depolama alanları kiralıyoruz. Oda tipi depo alanları kişiye özel güvenlikli dir. Aşağıda depo ücretleri hakkındaki fiyat tablosunu inceleye bilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Beşiktaş Eşya Depoları Hakkında Merak Edilenler

Beşiktaş eşya depolama firmamız sunduğu hizmetler hakkında sıkça sorulan soruları sizler için aşağıda sıraladık. Merak ettiğiniz farklı sorular var ise müşteri hizmetleri hattımız 7/24 hizmetinizdedir.

Beşiktaş Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Depo ücretlerimiz hacme göre hesaplanır. Depolama Ücretleri sayfamızdan ayrıntılı inceleye bilirsiniz. Ayrıca aylık 100 tl den başlayan ücretlerle hizmet sunulur.

Depo Alan Hacmi Ölçüleri Nedir?

Depo alanlarının hacim ölçüleri 3-5-8-12-15-20 Metre Küp ölçüleri ile hesaplanır. Dilediğiniz ölçülerde isteğe bağlı depolama alanları sunuyoruz.

Depo Alanları Klimalı Mıdır?

Bütün depolama alanlarımız kilitli olup ayrıca klima ve havalandırma sistemi bulunmaktadır. Klimalı eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız rutubetsiz ve nem olmadan güvenle korunuz.

Depolar Hijyenik Midir?

Depolarımız hijyeniktir. Depo alanlarımız rutin olarak haşere, böcek ve virüslere karşın ilaçlanarak dezenfekte edilir.

Kişiye Özel Kilitli Depo Var Mı?

Kişiye özel kişisel depolama alanlarımız mevcuttur. Bu depolarımız kilitli olup, anahtarı sadece müşterimizde bulunur.

Etiketler:
Beşiktaş Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al