Eyüp Eşya Depolama İstanbul Eyüp kiralık depo fiyatları ekonomik ücretlerle güvenlik kameralı klimalı ev eşyası depolama, oda depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Eyüp Eşya Depolama Şirketi kiralık depo alanlarını ekonomik fiyatlarla sunar.

Eyüp Eşya Depolama Firması

Hayat şartları her geçen gün değişiyor. Eskiden insanlar bir yerden bir yere nadiren seyahat ediyordu. Memurlar dışında il değişikliği çok da sık rastlanan bir durum değildi. Ancak, günümüzde değişen çalışma şartları yılın herhangi bir gününde evimizi bırakıp bazen başka bir ile bazen başka bir ülkeye gitmemizi gerektiriyor. Ne zaman ve hangi şartlarda geri dönüleceği belli olmayan bir yer değişikliğinden dönünceye kadar eşyaların evde durmasının ne tür maliyetleri olacağı herkesin değerlendirdiği ve bu maliyetleri minimize etmenin yollarının aradığını biliyoruz. Yöntemlerden birisini görmek istiyorsanız internette yapacağınız Eyüp Eşya Depolama anahtar kelimeli bir arama size bir çıkış yolu gösterebilir.

Eyüp Eşya Depolama Nakliyat Şirketi

Her taşınmanın bir yangına bedel olduğu söyleniyor. Klasik usulde eşyalarınızı gideceğiniz yere taşırsanız en büyük kaybı belki de bu taşınma sebebiyle yaşıyorsunuz. Bunun yerine arama motoruna Eyüp eşya depolama yazıp bir başka seçeneği inceleyerek neden kendinize bir iyilik yapmıyorsunuz? Sırf bulunduğunuz şehirdeki büro veya evinizin boşaltılması gerekçesiyle eşya taşımanın, ne kadar iyi bir seçim olduğunu düşünüyorsunuz? Uzun süreli bir bölgeye yerleşmeniz söz konusu ve oraya ailenizle taşınacaksanız ve eşyalarınız yeni konutunuzda da kullanılabilecek özellikteyse iyi bir firma vasıtasıyla taşıttığınızda yüksek bir maliyetle karşı karşıya kalsanız da bu bir çözüm alternatifi olabilir. Ama süresi belirsiz bir seyahatte, eşya götürme maliyetinden ve eşyanızın ne olacağını düşünme derdinden sizi kurtarıyoruz.

Eyüp eşya depolama hizmeti
Eyüp eşya depolama hizmeti

Bir öğrenciyseniz, seneye aynı evde oturamayacaksanız neden daha boş yere ev kirası ödüyorsunuz? Eşyalarınızı evde muhafaza etmek zorunda değilsiniz. Daha ekonomik şartlarda Depo İstanbul olarak biz depolayalım.

Eyüp’te Nakliyat Depolama Alanı Kiralayın

Ev veya ofis eşyalarını gidecekleri yere taşımak istemeyenlerin karşılaştıkları sorunların başında şüphesiz eşyaların uygun ortamda depolanması geliyor. Mevcut yerinde muhafaza edilen eşyanın rutubete ve toza karşı korunmasının mümkün olmadığı biliniyor. İnsan eli değmediği zaman, eşyalar da canlılar gibi eriyor. Üstelik bu durum beraberinde kira gibi bir maliyeti de getiriyor. Günümüzün iş şartlarındaki bu ihtiyacı gören firmamız sizlere güvenli depolama ve depo kiralama hizmeti sunarak sizi bir yükten kurtarıyor. Siz sadece bilgisayarınızda Eyüp eşya depolama olarak arıyorsunuz.

Eyüp Konumuna Yakın Depolama Noktaları

Eyüp Eşya Depolama Taşımanın Maliyeti

Bir eşyayı taşımanın maliyeti sadece nakliye firmasına verilen taşıma ücreti ile ölçülmüyor. Eşyanızın mevcut yerinde muhafazasının maliyetini, gideceği yerde alternatifler çözümlerin maliyeti, ödenecek kira, rutubetten göreceği zarar ve taşınma sebebiyle oluşan hasar bunlardan sadece ilk etapta hepimizin aklına gelen maliyetler arasında yer alıyor. Örneğin bir yıllık bir dönemi dışarıda geçirecekseniz bu maliyete katlanmak makul görünmüyor. Bunun yerine eşyaları depoya bırakıp bu dönemi eşyalı bir ev kiralayarak geçirmenin sizin açınızdan daha kârlı olacağında şüphe edilecek bir durum olmadığı ortada gibi duruyor. Böyle bir tercih, eşyalarınızı profesyonel olarak taşıyacak firmamızın uygun depolama şartlarında eşyalarınızı korurken halen kullandığınız ev veya iş yerini boşaltmanıza imkân sağlıyor. Bu sizi kira ödeme maliyetinden kurtarıyor. Size ait bir mekânı kullanıyorsanız, bu durumda da size depolama maliyetinin üzerinde bir kira getirisi sağlıyor.

Güvenli Eyüp Depo Kiralama Hizmeti Alın

Firmamızın faaliyet alanı sadece ofis ve ev eşyası depolama hizmeti ile sınırlı kalmıyor. Hizmetlerimiz arasında;

Eyüp eşya depolama hizmeti Eyüp Kiralık depo
Eyüp eşya depolama hizmeti Eyüp Kiralık depo

Bu hizmetlerin sunumunda profesyonellikten ödün vermeden çalışmayı taahhüt ediyoruz. Özellikle antika ve sanat eserleri depolamanın risklerini biliyor ve gereken tüm tedbirleri itinayla alıyoruz. Günümüzdeki yasal prosedürlerin bir gereği olan arşivlenen kayıtlarınız da artık sizi bunaltmaya başlamışsa imdadınıza yetişiyoruz. Eyüp eşya depolama, iç rahatlığınız için sadece bir başlangıç oluyor.

Eyüp Ev Eşyası Depolama Şirketi Eşyalarınızı Nasıl Korur?

İnsanın bulunmadığı ortamlarda; haşereler, fareler, toz ve nem eşyalara zarar verebilecek en önemli tehditler arasında yer alıyor. Kumaş, ahşap malzemeler, elektrikli ve elektronik cihazlar bu tehditlere karşı en hassas olan eşyalar arasında yer alıyor. Bir sanat eseri, nemli bir ortamda özelliğini kaybedebiliyor. Bir buzdolabının kabloları bir fare tarafından kemirilip buzdolabı hurdaya dönüşebiliyor. Bir ahşap eşya tahtakuruları veya başka ağaç kurtları tarafından kullanılamaz hale getirilebiliyor. Firmamız sizi tüm bu risklere karşı koruyarak eşyalarınızı, eserlerinizi ya da evraklarınızı depolamayı teklif ediyor. Rutubetten arındırılmış klimalı ortamlarda, her türlü haşereye karşı alınan etkin önlemlerle bize emanet edilen eşyalarınızı özenle koruyoruz.

Eşya Depolama alanlarımız, her türlü kontrol dışı girişe karşı da korunuyor. Günün her saatinde, tüm depolama alanları ve çevresi güvenlik kameraları ile izlenmekte ve görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

Eyüp Oda Depo Kiralayın

Eşyalarınızı bize emanet etmek dışında size ikinci bir seçenek daha sunuyoruz. Eşyalarınızı uygun depo şartlarında size tahsisli bir depo veya bir bölümde siz de depolayabilirsiniz. Firmamız, depoyu sizin kontrolünüze de bırakabiliyor. Anahtarını teslim alacağınız bir depo veya bölmede eşyalarınız sadece sizin kontrolünüzde de muhafaza edilebiliyor.

Eyüp ev eşyası depolama firması
Eyüp ev eşyası depolama firması

Eyüp Eşya Depolamada Nasıl Bir Teminat Sunuyoruz?

İş dünyasında sözler anlam taşımıyor. Değişen şartlar insanları, verdikleri sözleri unutmaya itebiliyor. Depo İstanbul şirketi olarak taahhütlerimizin hepsini, bizim dışımızda bir sistem vasıtasıyla garanti altına almanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesi, aynı zamanda firmamızın ticari itibarının da zarar görmesidir. Bu nedenle eşyalarınızın bütünlüğünü ve zarar görmemesini sağlamak için sigorta sistemini esas alıyoruz. Söz ile değil yazı ile, arkadaşça ilişkilerle değil resmiyetle tüm işlemleri yapıyoruz. Bunun sonucu olarak sizin güveninizle yükselmeyi ve size her geçen gün daha uygun şartlarda hizmet vermeyi hedefliyoruz. Size bir telefon, bir tuş kadar yakınız. Arayın veya formu doldurun, size en uygun teklifi sunalım.

Eyüp Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eyüp eşya depolama fiyatları kiralayacağınız alan hacmine bağlı olarak değişir. Tabi ki süreye bağlı olarak da değişmektedir. Eyüp eşya depolama ücreti uzun süreli depolamada daha avantajlıdır. Kısa süreli eşya depolama ücretlerine göre %20 ye varan avantajlı ücret fırsatları sunar.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Etiketler: ,
Eyüp Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al