Avcılar eşya depolama İstanbul Avcılar ev eşyası, fazla eşya depolama kiralama fiyatları ile ekonomik ücretle sigorta garantili kiralık depo hizmeti sunuyoruz. Hijyenik güvenli depolama ile evinizde kendinize yaşam alanları açın.

Avcılar Fazla Eşya Depolama Şirketi

İnsanlar ev sahibiyle anlaşamama, sözleşme bitmesi veya tayin gibi durumlarda kaldıkları evleri boşaltmak zorunda kalırlar. Aniden taşınma ihtiyaçlarında yeni bir evin bulunması veya yeni bir şehirde ev ayarlanabilmesi zor olduğundan kişilerin bu süre zarfında eşyalarını muhafaza edecek bir yer bulmaları gerekir. Bunun için gelişmiş bir sektör vardır ve firmalar eşya depolama hizmeti de vermektedir. Eşyalarını koyacak güvenli yer arayanların tercihleri bu hizmeti veren firmalar olur. Bizler avcılar eşya depolama hizmetimizle eşyalarını koyacak yer arayan kişilerin eşyalarının depolanmasını sağlıyoruz.

Verdiğimiz geçici veya uzun süreli depolama hizmetleriyle kişilerin evlerinden çıkarmak zorunda kaldıkları eşyaların zarar görmemesine yardımcı oluyor. Verdiğimiz depolama hizmetleri kişilerin küçük ev bulmaları ve evlerine eşyalarının sığmayacak olması durumlarında ise genellikle uzun süreli olabiliyor.

Avcılar Eşya Depolama Firması

Firmamız İstanbul eşya depolama hizmetini kaliteli ve müşteri memnuniyetini kazanacak şekilde vermek için uzun süredir çalışıyor. Yılların deneyimi sayesinde de farklı alanlarda eşya depolama hizmeti veriyor. Bu hizmetlerimiz eşyaların bulunduğu mekana ve türe göre kendi içinde çeşitlere ayrılıyor.

Avcılar Depo Hizmeti ile Avcılar Kiralık Depo Alanları
Avcılar Ambar Kiralama Hizmeti ile Avcılar Kiralık Depo Alanları

Avcılar eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz depolama hizmeti çeşitleri şunlardır; koli depolama, ev eşyası depolama, oda depolama, antika eşya depolama, villa eşyası depolama, arşiv depolama, ofis depolama, sanat eseri depolama, beyaz eşya ve öğrenci eşyası depolamadır. Tüm bu depolama hizmetlerimizi eşyaların depolama şartlarına uygun olarak depolanmasını sağlıyoruz.

Avcılar Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Avcılar eşya depolama firmamızın vermekte olduğu depolama hizmetleri en yaygın olarak ev eşyaları üzerine oluyor. Özellikle kiralık evlerde oturan kişiler ev sahibiyle sorun yaşadıklarında ya da farklı sebeplerle evlerinden ayrılmak istediklerinde eşyalarının depolanmasını isteyebiliyorlar. Ev eşyalarının depolanması için verdiğimiz depo hizmeti tıpkı evlerdeki gibi oda hesabına göre yapılıyor. Örneğin tüm ev eşyalarının depolanmasını isteyenler için eşyalarının 1+1 ev için kullanılan eşyalar olduğu durumda 1+1 ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz yeni evlerini bulana kadar tüm ev eşyalarını depolarımızla güvenle depolayabiliyorlar. Ev eşyaları için verdiğimiz depolama türleri 1+0. 2+1. 3+1 ve 4+1 eşya depolamadır.

Eşyaların miktarına bağlı olarak verdiğimiz depolama hizmetimizin fiyatları da depo büyüklüğüne bağlı olarak artmaktadır. Ev eşyalarının ve diğer eşyaların depolanabilmesi için verdiğimiz depolama süresi ise 0-6 ay veya 6 ay üzeri depolama oluyor. Böylelikle müşterilerimiz istedikleri süre zarfında eşyalarını güvenle firmamıza ait depoda tutabiliyorlar.

Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Ev eşyalarının depolanması dışında ofis eşyalarının depolanması hizmeti de veriyoruz. Çalıştıkları alan için kendilerine ait bir ofis açan kişiler gerek maddi sıkıntılarla gerekse ofis eşyası depolama yeri değiştirme durumlarında eşyalarını bulundukları yerden çıkarmak zorunda kalıyorlar.

Avcılar Eşya Depolama Şirketi
Avcılar Eşya Depolama Şirketi

Ofislerinin yeni adresi belli olmadığında ya da yeni ofis açamayacak durumda kaldıklarında eşyaların tutulabileceği bir mekan gerekiyor. Kişilerin kendilerine ait mülkleri olmadığında ofis eşyaları için en uygun olan depolar oluyor. Bizlerde onların depo ihtiyacını karşılamak için kiralık depolarımızla hizmet veriyoruz. Ofislerde yer alan dolaplar, masalar, sandalyeler, tablolar ve diğer eşyaları temiz ve rutubetsiz olan depolarımızda müşterilerimizin istedikleri süre boyunca muhafaza ediyoruz.

Avcılar’da Sigortalı Eşya Depolaması

Avcılar eşya depolama olarak müşterilerimizin depolanacak eşyaları için sigortalı eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşyaları yaptığımız sigortalarla güvence altına alıyor ve müşterilerimizin rahat bir şekilde işlerini halletmelerini sağlıyoruz. Depolamaya uygun şekilde paketlenmesini sağladığımız eşyaları kişilere tahsis ettiğimiz özel bölümlerde depoluyoruz. Böylelikle müşterilerimiz eşyalarının depomuzda kalmasına ihtiyaçları kalmadığı durumlarda eşyalarını alabiliyorlar.

Avcılar Depolama Çeşitleri

Uzun yıllardır devam eden avcılar eşya depolama hizmetimiz kapsamında eşyaların depolanmasında farklı depo çeşitlerimizi kullanıyoruz. Firmamıza ait hizmet veren depolarımız oda depo, kilitli depo, konteyner depo, dolap depo, çekmece depo, koli depo ve kişiye özel depo oluyor.

Avcılar eşya depolama hizmeti ile fazla eşya depolama
Avcılar eşya depolama hizmeti ile fazla eşya depolama

Bu depo çeşitlerimizi pratik bir şekilde kurarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun boyutlara ve özelliklere getiriyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm depolarımızda klimalar bulunuyor ve böylelikle havasızlık sorunları yaşanmıyor.

Avcılar Güvenlik Kameralı Depolama

Bizlere emanet edilen eşyaların güvende olmasını istiyoruz. Bu sebeple de depolarımızı 7 gün 24 saat boyunca çalışan güvenlik kameralarıyla koruyoruz. Ayrıca depolarımızda bekçi ve güvenlik elemanları da yer alıyor. Böylelikle olası girişimlere karşılık elemanlarımız anında müdahale ederek eşyaların zarar görmesini engelliyor.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

Eşyalarını koyacak yer bulamayanlar için verdiğimiz kiralık eşya depolama hizmetlerinde fiyatlarımızın piyasaya uygun olmasını sağlıyoruz. Ancak verdiğimiz hizmet türüne ve depolanacak eşya için ihtiyaç duyulan depoya bağlı olarak hizmetlerimiz için uyguladığımız fiyatlarda değişmeler olabiliyor. Firmamızın depolama türlerine bağlı olarak aylık olarak talep ettiği depolama ücretleri şöyledir;

  • Koli depolama 0-6 aylık sürelerde aylık depolama ücreti 120 tl, 6 ay üzeri depolamalar da aylık ücreti ise 100 tl’dir.
  • Oda depolama 0-6 ay kiralama aylık 350 tl ve 6 ay üzerindeki kiralamalar ise 300 tl’dir.
  • 1+0 eşya için 0-6 ay süreli kiralama aylık 350 tl ve 6 aydan uzun süreli kiralamalar ise aylık 300 tl şeklindedir.
  • 1+1 eşya için 0-6 ay süreli kiralama aylık ücreti 450 tl ve 6 aydan uzun süreli kiralamalar ise aylık ücreti ise 400 tl’dir.
  • 2+1 eşya için 0-6 ay süreli kiralama aylık ücret 550 tl ve 6 aydan uzun süreli kiralamalar ise 600 tl’dir.
  • 3+1 eşya için 0-6 ay süreli kiralama aylık 650 tl ve 6 aydan uzun süreli olan kiralamalar ise 600 tl’dir.
  • 4+1 eşya için 0-6 ay süreli kiralama aylık 750 tl ve 6 aydan uzun süreli olan kiralamalar ise 700 tl’dir.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Bu depolama türleri dışındaki diğer hizmetlerimiz ve daha fazla eşya depolama ihtiyaçları için firmamızla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.


Avcılar Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Avcılar’da depo kiralama hakkında merak ettikleriniz, sıkça sorulan soruları sizler için belirleyip aşağıda sıraladık. Sizinde merak ettikleriniz var ise bizimle irtibat kurunuz.

Avcılar Eşya Depolama Ücreti Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatları eşyanızın hacmine bağlı olarak önceden ölçümlenmiş ve bölümlere ayrılmış SMALL – MEDIUM – LARGE ve XLARGE Depolama alanları için farklılık gösterir. Ortalama depo ücreti Aylık bazda olup 100 tl den başlayan fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Depo Alanı Hacmi Ne Kadar?

Depo alanı hacim ölçüleri 3-5-8-12-16-20 Metre Küp hacimlere sahip depo alanları mevcuttur. İhtiyacınıza göre depo veriyoruz. Buna göre de fiyat talep ediyoruz.

Depo Klimalı ve Havalandırmalı Mıdır?

Evet, depo alanlarının tümü havalandırmalıdır. Havadardır. Sürekli havalandırılır. Filtreli havalandırmalarımız sürekli çalışır. Depo rutubetli değildir.

Avcılar Kiralık Depo Alanı Hijyenik Midir?

Evet, hastalık öncesi haftada 1 gün yıkanan ve ilaçlanan depo alanlarımızı. Artık ziyaretçi girişşi olduğu hergün bir rutin olarak yıkama ve ilaçlama işlemi yapmaktayız.

Depolar Kilitli Midir?

Evet, Depo alanları sadece kişiye özeldir ve kilitli bölmelerden oluşur. Anahtar kilidi de sadece müşterimizde bulunur. Bu alana müşteri dışında kimse giremez.

Etiketler: , ,
Avcılar Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al