İstanbul’da yeni yapılan evlerin ölçüleri, eski evlere göre daha küçük yapılmaktadır. Önceki oturduğu evde çeşitli eşyalar alanlar, yeni taşındıkları evlerinde, eşyalarını koyacak yer bulamayabiliyor. Ancak bu eşyalarını atmak istemeyenler, depo arayışına girmektedir. Küçükçekmece eşya depolama hizmetlerimiz ile kişilerin ihtiyaçlarını güvenli olarak karşılamaya çalışıyoruz.

Atmaya kıyamadığınız, daha sonra tekrar kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınızı, depolarımızda, kısa süreli ya da uzun süreli kira sözleşmesi yaparak muhafaza edebilirsiniz. Depolama hizmetlerimizle, ev eşyası, ofis, arşiv, koli, antika ve sanat eseri gibi her türlü eşyaların saklanmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız, depolarımızda güvenli saklanabilmesi için özel olarak paketliyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Firması

Küçükçekmece eşya depolama hizmetlerimizi sınırsız olarak veriyoruz. Depolarımızda her türlü eşyanızı saklayabilirsiniz. Ev ya da ofis eşyası denildiğinde her türlü ürün türü listeye girmektedir. Kullanılmayan eşyaların, muhafaza edilmesi ve her türlü riske karşı korunması önemlidir. Evlerde, saklanmak istenilen eşyaların hırsızlık gibi risklere karşı korunması her zaman zordur. Küçükçekmece Eşya Depolama hizmetlerimizden faydalanarak, çalınma, nem, kırılma gibi her türlü risklere karşı güvenlik önlemlerini almış olursunuz. Kısa süreli seyahatlere çıkmak isteyenler, evlerindeki önemli eşyalarını depolarımızda, her türlü riske karşı korumaya alabiliyorlar. Depolarımıza koyduğunuz eşyalarınızı, randevu oluşturarak istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Depolama hizmetlerimizde 7/24 güvenlik kamera sistemlerimiz ile koruma sağlıyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Şirketi

Küçükçekmece eşya depolama firması olarak tüm müşterilerimize randevu sistemi üzerinden hizmet veriyoruz. Firmamızda, depo talebinde bulunan müşterilerimizin, eşyalarını yerinde görüyor, kaplayacağı alan hesaplamasını yapıyor ve depolama süresine göre fiyat seçenekleri sunuyoruz. Ev eşyalarının veya ofis eşyalarının depoya konulmadan önce hazırlanması, önemli işlem aşamalarından birisidir. Ekiplerimiz, depolama konusunda tüm müşterilerimizi bilgilendirmekte ve eşyaları türlerine, özelliklerine göre özel ambalaj malzemeleri ile paketlemektedir. Eşyaların bulunduğu yerden alınarak, depolarımıza taşınma işlemlerinin güvenli yapılabilmesi için taşıma işlemlerini kendi ekiplerimiz ile yapıyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece Ev Eşyası Depolama

İstanbul’da ev eşyası depolama hizmetleri veren sektörün en güvenilir şirketlerinden birisi olarak hizmetlerimizi profesyonel kadromuzla sunuyoruz. Hizmet politikalarımız her zaman en güvenilir hizmetleri, hizmet standartlarına uygun şekilde sunabilmek için belirlenmektedir. Ev eşyalarının güvenli saklanabilmesi için paketlemenin doğru yapılması ve paket içeriklerinin belirtilmesi önemlidir. Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı güvenli saklayabilmek için paketleme işlemlerini kendimiz özel olarak yapıyor, her türlü riske karşı korunaklı olmasını sağlıyoruz. Evinizden aldığımız ürünlerinizi, depolarımıza yerleştirirken, düşme, kırılma, çatlama risklerine karşı dikkatli olarak yerleştiriyoruz. Ayrıca tüm ev eşyalarını, depoda kaldığı süre boyunca rutubete karşı koruyor, depoların, temiz ve sağlıklı olmasını sağlıyoruz.

Küçükçekmece Arşiv Depolama

Küçükçekmece eşya depolama hizmet seçeneklerimiz arasında arşiv depolama hizmeti de bulunmaktadır. Küçükçekmece bölgesinde bulunan, çok sayıdaki özel işletmeler, faaliyet binalarında güvenilir arşiv alanı oluşturma sorunu yaşayabilmektedir. Arşiv depolama hizmetlerimiz ile tüm evrak ve belge arşiv işlemlerini daha ekonomik fiyatlarla güvenli yapmalarını sağlıyoruz. İşletmelerin taleplerine göre özel alanlar oluşturuyor ve işletmeye özel arşiv odalarını güvenli olarak kullanmalarını sağlıyoruz. İşletmeler ile arşiv depolama sözleşmesi imzalarken, arşivi kullanacak olan işletme yetkililerinin isimlerini belirliyor, sadece o kişilerin arşiv odalarına girmelerine izin veriyoruz.

Küçükçekmece Eşya Deposu
Küçükçekmece Eşya Deposu

Küçükçekmece Sanat Eserlerinin Depolanması

Resim ve fotoğraf sanatı ile uğraşanlar, çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Özel çalışmalar sonucu oluşturdukları sanat eseri ürünlerini, güvenli alanlarda muhafaza etmek isterler. Depo İstanbul olarak, depolama hizmetlerimizde oluşturduğumuz özel alanlar ile sanat eserlerinin depolanmasını sağlıyoruz. Sanatçılar tarafından özel çalışmalar ile hazırlanan eserlerin eşi ve benzeri olmadığı için çok değerlidir. Onun için özel alanlarda, her türlü riske karşı korunmak istenir. Sahibi için maddi ve manevi değeri yüksek olan sanat eserlerini, özel olarak oluşturduğumuz depo odalarımızda sigortalı olarak saklıyoruz. Sanat eseri sahipleri, eşyalarını, istedikleri zaman ziyaret edebiliyor, sergi, müzayede gibi alanlara taşıyabiliyorlar. Bu işlemlerin tamamını sözleşme şartlarına göre ve her defasında düzenlenen evraklarla yapıyorlar.

Küçükçekmece Villa Depolama

Villa eşyası depolama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirler. Fiyat tekliflerimizi ve hizmet seçeneklerimizi öğrenmek, incelemek isteyenler, web sitemizi ziyaret edebilirler. Villa eşyası depolama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, belirli süre villalarını kullanmayacak ve önemli eşyalarının çalınma gibi risklere karşı korunmasını sağlamak isteyenlerdir. Villalarında bulunan tüm eşyalarını depolarımızda saklamak isteyenlere, daha geniş depolarımızı sunuyoruz. Villa eşyaları, normal ev eşyalarından çok fazla olduğu için ev eşyaları için hazırladığımız en geniş depolarımızı sunuyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece Sigortalı Depolama

Depolarımızdan faydalanacağınız tüm hizmetleri sigortalı olarak alabiliyorsunuz. Depolarımıza konulacak eşyalar için yangın, deprem, sel, kaza sigortalarını yapıyoruz. Müşterilerimize daha güvenli hizmet sunabilmek için farklı sigorta şirketleri ile çalışıyor ve en iyi sigorta poliçesini hazırlıyoruz. Sigortalı depo hizmetlerimizde, en güvenilir seçenekleri de sunuyoruz. Güvenlik konusuna önem veriyor ve güvenlik kamera sistemleri ile dijital güvenlik, özel güvenlik görevlileri ile 24 saat fiziki güvenlik önlemlerini alıyoruz. Müşterilerimiz, fiyat tekliflerini alırken, depolama hizmetlerimiz, sigorta şartları gibi tüm konularda bizlerden bilgi talebinde bulunabiliyorlar.

Küçükçekmece Depo Seçiminin Önemi

Ev eşyalarını güvenli bir ortamda saklamak isteyenler, küçükçekmece depolama seçimine önem vermelidir. Depo seçimi yaparken, göz önünde bulundurulacak hususlar arasında, güvenlik sistemleri, saklama koşulları, sigortalı depolama hizmetleri yer almalıdır. Depo İstanbul olarak tüm müşterilerimize, en kaliteli ve güvenli Küçükçekmece eşya depolama hizmetlerini sunuyoruz. Depolara konulan eşyaların zarar görmemesi için hijyene önem veriyor ve özellikle rutubet oluşumunu tamamen önlüyoruz. Tam güvenliğin sağlanabilmesi için her türlü güvenlik önlemini alıyoruz. Kamera sistemi ile 24 saat kayıt yapıyor ve canlı takip edilmesini sağlıyoruz. Ürünlerin depo içerisine yerleştirilmesini belirli bir düzene göre yapıyor, müşterilerimizin istedikleri zaman istedikleri ürünlere hemen ulaşmalarını ve ürünlerin güvenli muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul’da Küçükçekmece eşya depolama fiyatları uygun ücret tarifesi ile sunulur.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Etiketler: , ,
Küçükçekmece Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al