Başakşehir Eşya Depolama şirketi İstanbul Başakşehir Ev Eşyası Depolama hizmetleri sunar. Kilitli Oda depo ile güvenlikli rutubetsiz ve klimalı depo kiralayın.

Başakşehir Eşya Depolama Firması

Başakşehir eşya depolama hizmetlerimizle eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın hasar görmeden ve bütünlüğü bozulmadan en uygun koşullarda muhafaza edilerek kaliteli bir depolama hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul ediyor ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde depolarımızda koruma altına alıyoruz. Depolamak istenilen eşyalarınızı adreslerinizden teslim alarak uygun paketleme yapıyoruz. Depolama süresi sonunda eşyalarınızı sağlam bir şekilde istediğiniz adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Başakşehir Ev Eşyası Depolama

Müşterilerimizin uzun süreli tatil veya iş sebebiyle yapacakları seyahatlerinde evlerinde bulunan eşyalarını adreslerinde paketleme yaparak depolama hizmeti sağlıyoruz. Böylece ev eşyalarının uygun ortamlarda ve uygun havalandırma koşullarıyla güvenli bir şekilde korunmasını sağlarken eşyaların nem, rutubet ve havasızlık sebebiyle deforme olmasının önüne geçiyoruz. Başakşehir eşya depolama hizmetlerimizde müşterilerimize en kaliteli depolama hizmetlerini en uygun koşullarla sağlıyoruz.

Başakşehir Ofis Eşyası Depolama

Ofislerin yüksek kira giderlerinden kurtulmak isteyen müşterilerimizin ofislerinde bulunan eşyalarını en uygun koşullarda depoluyoruz. Müşterilerimizin iş değişikliği, geçici bir süreliğine işlerini bırakması veya fazla ofis eşyalarının istenilen süre zarfından güvenli ve uygun fiyatlarla depolanmasını sağlıyoruz. Ofis eşyalarınızı Başakşehir eşya depolama hizmetleri olarak sigortalı bir şekilde depoluyoruz.

Başakşehir kiralık eşya deposu
Başakşehir kiralık eşya deposu

Başakşehir Oda Depo Hizmetleri

Başakşehir eşya depolama hizmetleri olarak müşterilerimizin kişisel eşya ve taleplerine her zaman büyük değer veriyoruz. Müşterilerimizin kişisel eşyalarının kendilerine ait alanlarda muhafaza edilebilmesi için oda depo hizmeti sağlıyoruz. Kişisel olarak özel alanlarda muhafaza edilmek istenilen ev eşyası, makine, teçhizat, belge ve kıymetli eserlerin yüksek güvenlikli depolarımızda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Oda depo hizmetlerimizde depolamış olduğunuz tüm eşyalarınız her türlü riske karşı sigorta kapsamına alınmaktadır. Oda depolarımızda eşyalarınızın korunması için en uygun iklimlendirmeyi sağlıyoruz. Bununla birlikte hem eşyalarınızın hem de kiralamış olduğunuz odaların hijyeni sağlanmaktadır.

Başakşehir Eşya Depolama Hizmeti
Başakşehir Eşya Depolama Hizmeti

Başakşehir Antika Eşya Depolama

Antika eşyaların depolanması özel bilgi ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Maddi ve manevi değeri yüksek olan antika eşyaların depolanmasında özel ambalajlama yöntemlerinin kullanılması gerekmektedir. Antika eşyaların konulacağı depoların uygun havalandırma koşullarına sahip olması bu anlamda büyük önem arz etmektedir. Antika eşyaların güvenliği ve risklere karşı korunması için Başakşehir eşya depolama hizmetleri olarak sigorta kapsamında antika eşyalarınızı depoluyoruz.

Başakşehir Villa Eşyası Depolama

Villalarınızda bulunan eşyalarınızı adreslerinizden teslim alarak güvenli bir şekilde depoluyoruz. Villalarda bulunan eşyalarınızı depolarımızda aylık veya belirlediğiniz süreler kadar tutabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Villalar uzun süre boş kaldığında hırsızlık, yangın, sabotaj, su baskını gibi risklerle karşı karşıya kalmaktadır. Böyle durumların ortaya çıkmamasını sağlamak üzere Başakşehir eşya depolama olarak villalarınızda bulunan eşyalarınızı paketleyerek adreslerinizden teslim alarak sigorta kapsamında depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Başakşehir Arşiv Depolama Hizmetlerimiz

Profesyonel depolama hizmetlerimizde kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün arşivlenmesi gereken her türlü belge ve dokümanlarını gizlilik kurullarına uygun olarak depoluyoruz. Arşivlerin depolanması özel alanların oluşturulmasıyla mümkün hale gelmektedir. Arşivlerde bulunan belgelerin silinme, rutubetlenme, parçalanma veya zararlı haşerelerden korunması için depolama alanlarının profesyonel bir şekilde oluşturulması gerekmektedir.

Arşiv depolama hizmetlerimizde ortam ısı ve havalandırma ayarlaması yapılarak belgelerin bütünlüğünün korunması sağlanmaktadır. Bununla birlikte zararlı haşerelerde karşı düzenli olarak depolarımızda profesyonel bir şekilde ilaçlama ve sterilizasyon çalışmaları yapılmaktadır. Arşiv depolama hizmeti yüksek güvenlik önlemleri ve gizlilik ilkelerine uygun şekilde verilmektedir. Arşivlerinizde bulunan tüm belgeler sigortalı olarak depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Başakşehir eşya depolama
Başakşehir eşya depolama

Başakşehir Depolama Hizmetlerimiz

Eşya Depolama hizmetlerimizde önceliğimiz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Sahip olduğumuz özel depolama alanlarında 7 / 24 güvenlik personelimiz ve her noktada bulunan güvenlik kamera sistemlerimiz mevcuttur. Depolarımızda bulunan her türlü eşyayı sigortalı olarak depolarımıza alıyoruz. Depolarımıza eşyalarını bırakmak isteyen müşterilerimizin adreslerinden eşyalarını teslim alarak en uygun paketleme yöntemlerini kullanarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolarımıza ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz depolarımızda bulunan eşyalarını diledikleri zaman adresimizden teslim alabilir veya bizlere ulaşarak eşyalarını istediği adrese ulaştırmamızı isteyebilir.

Depolarımızda her bir eşya türüne uygun olarak tasarlanan alanlar bulunmaktadır. Depolarımızın sürekli olarak ısı değişimi, havalandırılması ve temizlenmesi sistematik olarak yapılmaktadır. Depolarımızda ortam sıcaklığını kontrol altına almak için klimalar bulunmaktadır. Depolarımızda her gün düzenli bir şekilde kontroller yapıldığı için nem, rutubet veya koku oluşumu kesinlikle olmamaktadır. Böylece depolarımızda bulunan eşyalarınızın güvenliği sağlanırken uygun depo koşulları da oluşturulmaktadır.

Başakşehir’de Depo Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Depo seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususların başında güvenlik, uygun koşulların sağlanması ve sigorta kapsamında bir eşya depola hizmet almaktır. Depolara bırakılan eşyaların sağlam bir şekilde muhafaza edilerek hijyen koşullarının ön planda tutulması önemlidir. Depolara bırakılmak istenilen her bir eşya türü için özel koşullar sağlanması gerekmektedir. Ev eşyası depolama hizmetinde alınmasında dikkat edilecek diğer bir husus ise uygun paketle yönteminin seçilmesidir.

Başakşehir Kiralık Depolama Alanı

Farklı özelliklere sahip eşyaların aynı tip ambalaj malzemesi kullanılarak paketlenmesi eşyaların bütünlüğüne zarar verebilmektedir. Eşyalarınızı koymak istediğiniz depolarda güvenliğin yüksek düzeyde olması gereklidir. Depolara teslim edeceğiniz eşyaların adresinizden teslim alınması profesyonel bir hizmetin gereğidir. Aynı şekilde ihtiyaç duyduğunuz eşyaların depolardan da talep ettiğiniz adrese en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılması önemlidir. Depolara bırakılmış olan eşyaların 7 / 24 ulaşılabilir bir düzende olması büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Özel olarak korunmasını istediğiniz eşyalarınız için depo alanında kişiye özel odalar bulunmalıdır. Depolara teslim edilen eşyaların gizliliğine önem verilmelidir. Başakşehir eşya depolama hizmetleri olarak müşterilerimizin bizlere teslim etmiş olduğu her bir eşya için en yüksek güvenlik standartlarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz diledikleri her zaman eşyalarına ulaşabilir, eşyalarını alabilir veya yeni eşyaların depolarına eklenmesini talep edebilir.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları

Gücen Başakşehir eşya depolama fiyatları için lütfen ayrıntılı fiyat teklifi isteyin aşağıda depo alanlarının fiyat bilgisini sunduk.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Etiketler: ,
Başakşehir Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al