Beylikdüzü Eşya Depolama İstanbul beylikdüzü ev eşyası depolama Klimalı kiralık depo Beylükdüzü’ nde güvenlikli depo kiralama hizmetini ucuz fiyatlarla sunarız.

Beyoğlu Eşya Depolama Firması

Yeriniz yoksa eşyanızı satmayın, beylikdüzü eşya depolama olarak depolayalım. Eşyaların fazla olması, taşınmanız ya da kısa süreliğine eşyalarınızı emanet edeceğiniz güvenilir bir alan arıyorsanız, biz her zaman hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızın niteliğine uygun depolama yaparak, içinizin rahat olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınızın cinsine uygun olarak depolanma ihtiyacı olabilir. Merdiven altı, bodrum ya da tanıdıklarınıza teslim etmeyi düşündüğünüz eşyalarınız güvenilir olmayabilir. Güvenlik olmayan bir alanda eşyalarınız tehlikede olur. Özellikle rutubetli alanlarda yapılan depolama, eşyaları kısa sürede kullanılmaz hale getiriyor. Mobilyaların küflenmesi, eşyaların haşere istilasına uğraması ve kemirgenlerin yeni evi haline gelebilir. Eşyalarınız ve kendiniz için bir iyilik yapın, eşyalarınızı güvenilir alanda depolayın.

Beylükdüzü Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolarken sadece ev eşyaları depolama hizmetine girmez. Ofis eşyası depolama, özel arşiv dosyalarınız, toptan kuru bakliyat, elektronik, arşiv, dosya, antika ve daha birçok ürünün depolanması tarafımızdan sağlanmaktadır. Güvenlik önlemleri alınmış olan Beylikdüzü Eşya Depolama alanımız, tüm koşullara uygun, temiz ve hijyeniktir. Önemi; eşyaları satmak zorunda kalmazsınız. Eşyalarınızı kötü koşullarda bırakmazsınız. Kimseye emanet etmek zorunda kalmazsınız. Güvenlik konusunda risk almazsınız.

Beylikdüzü Eşya Deposu kiralık eşya depolama alanı kiralamak
Beylikdüzü Eşya Deposu kiralık eşya depolama alanı kiralamak

Dilediğiniz kadar depolama hizmetinden yararlanır ve kontrol edebilirsiniz. Eşya depolama hizmetinde en önemli unsur güvenliktir. Eşyalarınız özel dosyalarınız ya da antika eşyalarınız olabilir. Eşyaların depolanması için maddi boyutu önemli değildir. Bazı eşyalar hatıra yüklü olup değeri biçilmez. Bu nedenle eşya depolamada eşyanız güvenle muhafaza altına alınır.

Beylükdüzü Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama koşulları öncelikle rutubetsiz, havadar ve kuru bir ortam olmalıdır. Eşyalara zarar veren tek şey rutubettir. Depolama alanlarının böcekler konusunda ilaçlanmış olması eşyalarınızı korur. Depolama alanında bazı tehlikeli eşyalar kabul edilmez. Bu nedenle diğer depoda bulunan eşyalar tamamen güvencemiz altındadır. Güvenliğin sağlanmış olması da beylikdüzü eşya depolama alanı için önemlidir. Biz bu konuda; özel alarm sistemlerimiz, bekçi ve kamera sistemlerimiz ile eşyalarınızı koruyoruz. Eşyaların doğru istiflenmesi alandan tasarruf etmenize ve eşyaların zarar görmemesine katkı sağlar. Depo edilen eşyalar çizilme ya da kırılma gibi olumsuzluklardan etkilenmesin diye ambalajlanarak yerleştirilir. Eşyaların bulunduğu ortam havadan izole olmaktadır. Nem gibi durumlarla karşılaşmadan, tamamen uygun koşullarda muhafazaya alınır.

Beylikdüzü Kiralık Depo Alanında Hangi Eşyalar Olabilir?

Beylikdüzü Eşya Depolama alanında depolanacak eşyalar arasında; mobilya, ofis mobilyası, beyaz eşyalar, koliler, kırılacak ürünler, kuru bakliyat ürünler, kuru gıdalar, garaj ürünleri, ev tekstili, tekstil ürünleri, mağaza ürünleri, antika, değerli eşyalar, sanat eseri, cd, dosya arşivi gibi birçok depolama alanına sahiptir. Her eşya kendi kategorisinde sınıflandırılır ve depolanır. Eşya depolama konusunda tecrübeli ekibimiz, büyük bir titizlikle yerleştirme işlemini yapıyor. Bizim için her bir eşyanızın önemi büyüktür.

Beylikdüzü eşya depolama şirketi ile güvenlikli depo alanları kiralayın
Beylikdüzü eşya depolama şirketi ile güvenlikli depo alanları kiralayın

Manevi değerlerinize saygı duyuyor ve emanetinizi talep edene kadar saklıyoruz. Merak ettiğiniz ya da eşyalarınızın arasından almanız gereken bir eşya olduğunda bizlere önceden bilgi vererek, deponuzu ziyaret edebiliyorsunuz. Eşyalarınızı alırken belirli koşullarla teslim aldığımız için garantimiz altında oluyor.

Neden Eşya Depolama Hizmeti İstenir?

Eşya depolama hizmetinin talep nedenleri farklılık gösterebilir. Herkesin ihtiyacına ve bütçesine uygun bir depolama alanımız bulunmaktadır. Her geçen gün artan taleple birlikte, depolama alanımızı genişletiyoruz. Daha fazla emanete sahip çıkmak için sizlerden aldığımız eşyalara gözümüz gibi bakıyoruz. Eşya depolama talebi; taşınma, kısa süreli beylikdüzü eşya depolama eğitim, yurt dışı seyahati, boşanma, vefat, mağaza kapanış, firma kapanış gibi nedenlerle gerçekleşmektedir. Taleplere daha verimli cevap verebilmek için değerli eşyalarınızı diğer eşyalardan ayırıyoruz. Özellikle bazı sanat eseri ürünler, antikalar ve gümüş eşyalar gibi değerli eşyalarınızın depolama işlemini yaparken hassas davranıyoruz.

Eşya Depolamada Hangi Eşyalar Olamaz?

Eşyalar depolanırken özellikle içerisindeki ürünler işlenir. Depo alanına sıvı, akışkan, patlayıcı, kimyasal, yapıştırıcı gibi maddeler alınmaz. Bu tür malzemeler sadece sizin eşyalarınıza değil, diğer emanet eşyalara da zarar verebilir. Eşyaların arasında kimyasal ve patlayıcı ürünler olması, önüne geçilemeyecek felaketlere sebep olabilir.

Beylikdüzü eşya deposu hizmeti Klimalı ve güvenlik kameralı depo alanı kiralama şirketi
Beylikdüzü eşya deposu hizmeti Klimalı ve güvenlik kameralı depo alanı kiralama şirketi

Garantimiz altında olan hiçbir eşyayı riske atamayız. Bu nedenle belirtilen nitelikte olan maddelerin alımını gerçekleştiremiyoruz. Depo alanımızda yangın, hırsızlık ve diğer durumlara karşı önlemleri almaktayız. Depomuzda bulunan tüm eşyalar özel olarak sigorta kapsamında yer alır. Sözleşmelerimizi sigorta kapsamında yapıyoruz.

Beylükdüzü Nakliyat Depolama Şirketimiz Eşyalarınızı Güvenle Depo Alanına Taşır

Eşyalarınızı teslim almak için, bulunduğunuz adrese geliyoruz. Dilerseniz toplama işlemini ek hizmet olarak gerçekleştiriyoruz ve konteyner yüklemesini gerçekleştiriyoruz. Sizinle gerekli sözleşmemizi yaptıktan sonra depo alanına geliyoruz. Depolama alanımızdan seçtiğiniz büyüklükteki size ayrılan depomuza yerleştirme ve istifleme işlemini yapıyoruz. Önceden temizlenmiş ve ilaçlanmış Beylikdüzü Eşya depolama alanına tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirerek deponuzu kilitliyoruz. Eşyalarınızın uzun süre havasız kalması durumunda havalandırma işlemlerini yapıyoruz. Öğrenci eşyalarının dönemsel depolanması gibi mecburi taşınma durumlarında kira masrafı ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Eşyaların Teslim Edilmesi

Eşyalarınız için çözüm bulmanız halinde beylikdüzü eşya depolama alanımızdan talep edebiliyorsunuz. Bulunduğunuz alana teslim ederek depolanmış eşyalarınızı teslim ediyoruz. Dilerseniz farklı bir konteyner alanına taşıyarak sizlerin talebini yerine getiriyoruz. Eşyaların yeniden alınmasının önüne geçerek sizleri ciddi masraftan kurtarıyoruz. Teslim etmenin dışında 7/24 güvenlik kamerası kontrolünde olan eşyalarınızı arada kontrol edebilirsiniz. Eklemek istediğiniz eşyalarınız için uygun alan olması halinde aynı depoya, yer olmaması halinde farklı bir depoya taşıyoruz.

Eşyalarınızı alırken de teslim ederken de aynı titizlikle davranıyoruz. Yaptığımız sözleşme süresine kadar eşyalarınıza sahip çıkıyoruz. Sözleşme süresini uzatmak istediğinizde, yıllık güncel fiyat üzerinden değişiklik yapılabilmektedir. Yeni sözleşme için bizleri arayarak net bir fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz. Uzun süreli depolamalarda sizlere uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Fiyatlandırmamız; eşyalarınızın adetine, büyüklüğüne, niteliğine, depolama alanına ve süresine göre değişir ve fiyatlandırılır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyatları

Beylikdüzü eşya depolama fiyatları depolanacak eşyaların sayısına göre değişkenlik gösterir. Eşyalarınızın kapladığı alan için hangi tip depo alanının kiralanması gerektiği de önemlidir. Oda depo, Büyük depo, küçük depo veya orta depo alanı fiyatları faklılık gösterir. Depolanacak eşyaların süresi de ücretleri etkileyen bir başka unsurdur.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Beylükdüzü Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Depolama hizmeti alırken merak ettikleriniz hakkında bir dizi müşteri hizmetlerimize gelen sorulara istinaden aşağıda özet olarak bilgilendirme yaptık. Farklı soru ve sorunlarınızın çözümü için 7/24 telefon ile arayabilir dilediğiniz şekilde fikir alabilirsiniz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Şirketi Nerede?

Eşya depolama alanlarımız İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde toplam 8 farklı ilçede mevcuttur. Size en yakın depo alanımızdan kilitli özel depo alanı kiralıyoruz.

Beylükdüzü Eşya Depolama Ücreti Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatlarımız aylık olup, ortalama 300 tl den başlamaktadır. Depo alanı olarak kiralayacağınız bölüm kiralama süresine bağlı olarak 1 ay 6 ay veya bir yıl şeklinde kiralama yapabilirsiniz. Uzun süreli kiralama hizmetleri daha ekonomik olmaktadır.

Depo Alanları Güvenlikli Midir?

Evet, bütün depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Ayrıca güvenlik personelimiz bulunmaktadır. Her depo alanı kilitli olup ayrı bölümlerden oluşur. Güvenli depo kiralama şirketimiz ile eşyalarınızı güvenle saklayın.

Etiketler:
Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al