Hayatlarımızdan kesitler barındıran eşyalarımızı, kimi zaman anı veya hatıra olarak nitelendirir ve ömür boyu saklamak isteriz. Eşyalarımız bizler için çok önemlidir. Geçmişte kullandığınız ve belki de şu anda kullanmanızı gerektirmeyecek bir sürü eşyanız olabilir. İşte böyle durumlarda eşyalarınızı depolama ihtiyacı hissedersiniz. Bizler de Kâğıthane eşya depolama olarak zor zamanlarınızda hızır gibi yetişiyor ve depolama hizmeti veriyoruz. Buna şu açıdan da bakabilirsiniz.

Kağıthane Eşya Depolama Firması

Günümüzde artık eskisi gibi kaba ve fazla yer kaplayan eşyalar yok. Bunların yerini, gelişen teknolojiyle birlikte daha modern ve kullanımı kolay olan eşyalar aldı. Bu durumda eski eşyalarınızın da anısı var diye atmak istemiyor olabilirsiniz. İşte bu gibi sıkıntılarını çözmek için de yine depolama hizmetine başvurabilirsiniz. Aynı şekilde ofisinizi taşıma gibi durumlarda da iş yeri eşyalarınızın bir kısmını kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Bu durumda eski eşyalarım tekrar işime yarayabilir bir köşede dursun diyorsanız o köşeyi biz Depo İstanbul olarak ayarlıyoruz. Kâğıthane eşya depolama hizmetimizle en zahmetsiz, en hasarsız evden eve taşıma gerçekleştiriyoruz.

Kâğıthane Eşya Depolama
Kâğıthane Eşya Depolama

Firmamız deneyimli elemanlarıyla eşyalarınıza uygun araçlarla her büyüklükteki eşyanızı taşımak için hizmetinizdedir. Ambalajlı, sigortalı ve asansörlü nakliyat yapmaktayız. Gerek işinizden dolayı, gerekse diğer sebeplerinizden dolayı konumunuzu değiştirmek zorundaysanız evden eve nakliyat firmamızla bu zahmetli süreci sizler için biz üstleniyoruz.

Kağıthane Eşya Depolama Firmaları

Depo İstanbul markası olarak bizler, kiralık depo konsepti üzerine kuruluyuz. Sizlere kiralık depo hizmetini de içine alan çok çeşitli eşya depolama hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamlı ve çeşitli depo alanlarımız şunlar: kişiye özel depo, kilitli depo, konteyner depolama, çekmece depo, oda depo, dolap depo, koli depo, ev eşyası depolama. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek ihtiyacınıza göre depo alanlarını büyütüyor ya da küçültüyoruz. Hızlı ve pratik çözüm anlayışımızla depolarınızın kurumunu hemen gerçekleştiriyoruz. Kâğıthane eşya depolama olarak ayrıca 7/24 güvenlik kameralı depo alanları sunmaktayız.

Kağıthane Depo Kiralama Alanlarımız Nasıl mı?

Kâğıthane Eşya depolama alanlarımız oda sisteminde ayrı ayrı bölümlendirilmiştir. Değişik metre karelerde olan alanlarımız, eşyanın kaplayacağı alan önceden tahmin edilerek seçilir. Depo alanlarımızda eşyalarınızın başka bir eşyayla karışma ihtimali söz konusu olamaz. Zaten eşyalarınız depoya getirildiğinde müşteri adı, geliş tarihi, iletişim bilgileri ve nereye konulduğunu sistemimize kaydetmekteyiz. Bu yüzden teslim edileceği zaman da herhangi bir karışıklık olmadığını temin ederiz. Ayrıca depo alanlarımız kesinlikle rutubetsiz, kokusuz ve klimalıdır.

Kâğıthane eşya depolama hizmetimiz havadar depo alanlarımızla sizlere sunulmaktadır.

Kağıthane’de Güvenli Ev Depolama Hizmeti

Ev ve ofisinizdeki eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca güvenli ve sigortalı ortamlarımızda muhafaza ediyoruz. Her zaman kullanmadığınız spor aletlerinizi, hobi malzemelerinizi, kışlık ve yazlık eşyalarınızı güvenle, eşyalarınıza uygun ortamlarda saklıyoruz. Bunun dışında muhasebe ve müşavirlikler, noterlikler gibi özel veya devlet kuruluşlarına ait evrakların saklanması için de ideal depo alanlarımız mevcuttur. Depolama firmalarında aranan ilk ve en önemli özelliklerden biri güvenlik ve pratikliktir. Depo İstanbul olarak bu özellikleri size sunacağımıza şüpheniz olmasın.

Kâğıthane Eşya Depolama

Kağıthane Ev Eşyası Depolama Şirketi Depo İstanbul

Tüm nakliye ve depolama işleriniz için profesyonel ekibimizle sizlerin her zaman yanınızdayız. Eşya depolama konusundaki kolay çözümlerimiz ve rahat yöntemlerimizle sizlere destek oluyor, taşınma telaşında omzunuzdaki yükü hafifletiyoruz. Kâğıthane eşya depolama için her zaman bize kolaylıkla ulaşarak sizlere destek olmamızı talep edebilirsiniz. Firmamız, kuruluşundan bu yana yaptığı kaliteli işlerle ve deneyimi ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Eşyalarınızın ambalajlanmasını, toplanmasını ve taşınma için güvenli paketlenmesini tecrübeli personellerimiz yapmaktadır. Beyaz eşyalarınızı, mobilyalarınızı kendine has korumalarıyla hem nakliyesini gerçekleştiriyor hem de depolamasını sağlıyoruz. Depo İstanbul olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tüm eşyalara özel paketleme yapılmakta ve ambalajları sökülmeden depolanmaktadır. Eşyanın hassasiyetine göre paketleme yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Kağıthane Konumunda En Yakın Eşya Depolama Alanı

Kâğıthane Eşya Depolama alanlarımız gayet havadardır ve eşyalarınızı ilk günkü gibi sizlere teslim ederiz. Eşya depolama hizmetinde sizi en fazla düşündüren durum eşyalarınızın rutubetli ve nemli alanlarda muhafaza edilmesidir. Alanlarımız için böyle bir durum da söz konusu değildir. Eşyalar uzun süre ve aynı şekilde istifli duracağı için depo alanlarımızı nem ve rutubetten uzak tutuyoruz. Taşınma sırasında fazla gelen eşyalarınız olursa ya da taşınmaya ihtiyaç olmadan da ortada bir eşya depolama sorununuz mevcutsa garantili çalışan firmamız ekonomik fiyatlandırmaları ile sizlere güvenli hizmet sunuyor. Ayrıca depo alanlarımızın hırsızlık, yangın, sel, doğal afet gibi risklere karşı sigortalı olduğunu da belirtmek isteriz.

Kâğıthane Eşya Depolama

Eşya Depolama Firması Seçimi Neden Önemli?

Eşya depolama firmasını seçerken sadece fiyatlar üzerinden hareket etmek doğru değil. Bu hizmeti veren en iyi firmayı seçerken ilk dikkat edilmesi gereken başka durumlar vardır. Eğer ki bu kriterleri bilirseniz firma ile iletişime geçtiğiniz durumda bu kriterlerin olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bu size sorunsuz bir nakliye süreci yaşamanızı sağlayacaktır. Eşya depolama firması, vereceği hizmeti ve fiyat konusunu net bir şekilde söylemelidir ki siz de bütçenizi ona göre ayarlayın. Bu şekilde taşıma sürecine başka şeylerin dâhil edilmesiyle ekstra ücretlerle de karşılaşmamış olursunuz. Önemli bir diğer husus da çalıştırılan elemanların kendi bünyesinde olması gerektiğidir. Devamlı çalışan elemanlar tecrübeleri ile işini en iyi şekilde ve sorunsuzca yapmaktadırlar. Günlük olarak eşya depolamak için işçi tutmak doğru değildir çünkü bu işçiler tecrübesizdir.

Kâğıthane Eşya Depolama Fiyatları

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Bizler Kâğıthane eşya depolama hizmetimizle taşımada yeteri kadar malzeme kullanmaktayız. Yeterli taşıma malzemesi olmayan firmalarda taşıma işlemi sorunlu geçer çünkü nakliyede amaç eşyalara zarar vermeden taşımayı gerçekleştirmektir. Bu da yeteri kadar malzeme kullanmakla ve doğru malzemeleri kullanmakla olur.

Hiçbir müşterimizin eşyalarının zarar görmesini istemeyiz bu sebepten ötürü eşya depolama işinde önemli olan bu kriterlere itina göstermekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin verdiği paranın karşılığında onlara iyi bir hizmet vermeyi önceliyoruz. İyi bir hizmet almak için Depo İstanbul olarak bizleri tercih etmenizi isteriz.

Etiketler: , ,
Kâğıthane Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al