İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan silivri eşya depolama hizmetini uzun yıllardır müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bizimle iletişime geçerek eşyalarının korunmasını ve saklanmasını isteyen müşterilerimiz gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanabilirler. Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi koruyup gerekli bakımlarını yaparak zarar görmemelerini sağlıyoruz.

Depolama sürecinde müşteri bilgilendirilmesine önem verilen firma web adresimizde daha önce hizmet almış müşterilerin çok sayıda olumlu yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları inceleyerek firmamız ve hizmet kalitemize hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Silivri Eşya Depolama Firması

Firma olarak tüm müşterilerimize aynı kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizden aldığımız talep doğrultusunda belirlenen saatte keşif personellerimiz adrese ulaşarak bir dizi incelemelerde bulunuyorlar. Eşyaların türleri, sayısı ve nasıl korunması gerektiği bilgiler edinen personellerimiz tüm süreci de müşterilerimize aktarıyorlar. İsteyen müşterileri fiyatlar konusunda da bilgilendiren personellerimiz edindikleri bilgileri depolama ekibine aktararak yer hazırlanmasını sağlıyorlar. Depolama işlemi başladığında ise tüm müşterilerimiz için dosya açılmaktadır. Eşyaların sayısı, eşya niteliği ve depolama saati gibi bilgilerin yer aldığı bu dosya, eşyaların kayıt altında olmalarını ve çıkış işlemlerinin daha kısa sürede yapılması açısından önemlidir.

Silivri Ev Eşyası Depolama Şirketi

İnsanların sürekli olarak mekan değiştirdikleri günümüzde artık eşya depolama bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kısa süreli tatil, evsiz kalma, gereksiz ama değerli eşyaların atılmak istenmemesi ve yurt dışı seyahatleri durumları eşya depolama hizmetine en fazla başvurulan durumlardır. Bu hizmeti müşteri bilgilendirmesi ve kişiye özel odalarda sunduğumuz firmamızda eşyaların zarar görmemeleri için tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca eşya depolama düğünü için daha zamanı olan ancak yapılan indirimi kaçırmak istemeyen genç çiftlere de büyük avantaj sağlamaktadır. Bu çiftlerimiz mobilya ve diğer eşyalarını istedikleri zaman alarak korunaklı odalarımızda bize emanet edebilirler.

Silivri Eşya Depolama Hizmetleri
Silivri Eşya Depolama Hizmetleri

Silivri Eşya Depolama Fiyatları

Emanetlerini bir yere bırakmak isteyen ve Silivri eşya depolama firmaları araştırması yapan müşterilerimiz diğer firmalarla aramızdaki fiyat farkını göreceklerdir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmayı amaç edindiğimiz firmamızda müşterilerimize kredi kartının hangisi olduğuna bağlı olarak farklı miktarlarda taksitlendirme de yapıyoruz. Fiyatların eşyanın cinsi, sayısı ve ne kadar kalacağı gibi konulara bağlı olarak değişen firmamızda belirli dönemlerde kampanyalarda yapıyoruz. Bu kampanya dönemlerini yakalayan müşterilerimiz normal sezonun yarı fiyatına eşyalarını depolarımızda saklayabilirler. Teklif al sekmesinin de bulunduğu firmamızda müşterilerimiz gerekli bilgileri saniyeler içerisinde edinebilirler.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Depolarımızın Durumu

Müşterilerimizin eşyalarının depolanacağı odalar henüz işlem başlamadan hazırlanmaktadır. Eşyaların çıkış tarihine kadar büyük bir titizlikle korunduğu firmamız nem ve başka olumsuz durumlar kesinlikle bulunmaktadır. Düzenli aralıklarla temizlenen odamızda gün içerisinde birkaç defa da havalandırmalar yapılmaktadır. Depolama işlemi biten eşyaların ardında da oda temizliğinin yapıldığı firmamızda odalarımızın ilaçlama işlemleri de bilinen firmalar tarafından yapılmaktadır. Firmamızda her zaman boş ve hijyenik depo alanları bulunmaktadır. Sahip olduğumuz farklı büyüklükteki depo alanlarımızla silivri eşya depolama ihtiyacını tek başımıza karşılıyoruz. Bu odalarımıza müşterilerimiz antika, ofis, arşiv, sanat eseri ve ev eşyası türlerini istedikleri süre boyunca bırakabilirler.

Silivri Eşya Depolama
Silivri Eşya Depolama

Silivri Güvenli Depo Kiralama

Piyasada eşya depolama işlemini kaçak olarak yapan birçok firma bulunmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda bir anda yetkilileri kaybolan bu firmalardan olmadığımızı müşterilerimize henüz ilk iletişimde tüm sertifika ve yetki belgelerimizi göstererek ispatlıyoruz. Bu belgelerin yanı sıra eşyaları değerleriniz üzerlerinde sigorta yaptırarak da güven veriyoruz. Firmamıza ait depolarımız 7/24 kamera gözetimi altındadır. Kamera başında depolarımızdan sorumlu güvenlik görevlilerinin de bulunduğu firmamıza eşyalarını emanet eden müşterilerimiz gönül rahatlığıyla istedikleri zaman geri alım işlemini yapabilirler. İnternet ortamında araştırma yapıldığında adına şikayet başlıkları açılmamış ender firmalardan bir tanesiyiz.

Bu durum eşya depolama ve müşteri memnuniyeti konusundaki başarımızın en açık göstergesidir. Firmamızda tüm eşyalar teslim alınırken olduğu gibi teslim edilirken de ekspertiz yapılmaktadır. Bu ekspertiz işlemi sonrası eşyalar müşterilerimize teslim edilerek herhangi bir sorun olmadığı belgelenmektedir.

Silivri Konumunda Kiralık Depo Hizmetleri

Firmamızda müşteri hizmetleri birkaç birimden oluşmaktadır. Tamamı 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren bu birimlerimiz aracılığıyla müşterilerimiz akıllarına takılan tüm soru ve sorunlara kısa sürede cevap verebilirler. Fiyatlar konusunda da bilgi verme yetkisine sahip olan müşteri temsilcilerimiz isteyenlere hizmetlerimiz konusunda da bilgilendirmeler yapmaktadır. Web adresimizde bulunan canlı destek hattı dışında telefon numarası, sosyal medya hesapları ve whatsapp hattı üzerinden de müşterilerimiz yetkililerimize bağlanabilirler.

Silivri Eşya Depolama Hizmeti
Silivri Eşya Depolama Hizmeti

Silivri Depolama Alanı Kiralamak İçin Ne Yapmalı?

Yapmış olduğu Silivri eşya depolama firmaları araştırmalarının ardından bizi tercih eden müşterilerimizin web adresimiz üzerinde talep formu doldurmaları hizmet almaları için yeterlidir. Bu formda firma olarak işlemlerin daha hızlı ve daha sağlıklı yürümesi için bir takım bilgiler istiyoruz. İstenilen bilgileri doğru belirten müşterilerimize anlık olarak telefon üzerinden dönüş sağlayan ofis personellerimiz mesai saatlerinin başından da adrese keşif ekibimizi yönlendiriyorlar. Eşya depolama konusunda firmamızla çalışan müşterilerimizin başka hiçbir işlem yapmalarına gerek yoktur.

Personellerimiz verilen adreste eşyaları cinslerine uygun şekilde ambalaj yapıp geniş araçlarla depolarımıza götürüyorlar. Burada depolara yerleştirilen eşyaları müşterilerimiz istedikleri dakika geri alma hakkına sahiptirler.

Eşya Sigortalama

Firma olarak verdiği sigortalı eşya depolama hizmeti müşterilerimizin kesinlikle mağdur olmayacakları anlamına gelmektedir. En güvenilir sigorta şirketleriyle yaptığımız 250.000 TL değerindeki sigorta anlaşmalarıyla en ufak sorunlarda dahi eşyanın maddi karşılığını fazlasıyla ödüyoruz. Her ne kadar bu durum ve diğer müşteri mağduriyetleri firmamızda bu güne kadar yaşanmamış olsa da sigortalama işlemlerini müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri için yapıyoruz. İsteyen müşterilerimiz yetkililerimizden talepte bulunarak sigorta poliçesinin bir örneğini de alabilirler.

Aldıkları bu poliçelerle birlikte anlaşmalı olduğumuz şirketlerden bizim hakkımızda bilgi almakta mümkündür. Sunduğumuz sigortalı eşya depolama hizmeti tüm doğal afetleri kapsamaktadır. Bu sigorta kapsamında bize eşyalarını emanet eden müşterilerimizin kesinlikle herhangi bir kaygı yaşamalarına gerek yoktur.

Etiketler: , ,
Silivri Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al