Maltepe Eşya Depolama şirketi rutubetsiz kilitli oda tipi İstanbul Maltepe depo kiralama hizmetini sigortalı sözleşmeli güvenlik kameralı klimalı şekilde sunar. Maltepe depolama firması olarak kilitli oda tipi konteyner tipi depolama hizmetleri sunuyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Şirketi

Maltepe eşya depolama şirketi olarak siz değerli müşterilerimize depolama alanında çözümler geliştiriyoruz. Birçok kişi ev eşyalarının tamamını ya da kullanmadığı eşyaların bir kısmını belirli süreliğine depolarda saklamak istemektedir. Bunun için güvenilir hizmet veren depolama şirketlerini aramaktadır. Depo İstanbul firması olarak, sektörde her zaman güvenilir ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veren bir şirket olarak tüm müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. Maltepe eşya depolama hizmetlerimiz ile her türlü ev eşyası, ofis eşyası, koli, arşiv, sanat eseri depolama gibi seçenekleri sunuyoruz. Firmamız ile iletişim kurarak, ekiplerimizden her türlü desteği alabilirsiniz. Eşyalarınızın durumuna ve türüne göre sizlere en iyi depolama hizmetlerini sunuyoruz.

İstanbul geneli 8 adet farklı depomuzda tüm ilçelerde hizmet sunuyoruz. Maltepe’de Depo kiralama hizmetleri sunduğumuz ilçelerimiz aşağıda sunulmuştur.

  • Aydınevler
  • Büyükbakkalköy
  • Cevizli
  • Feyzullah
  • Gülsuyu
  • İdealtepe
  • Küçükyalı
  • Yalı
  • Zümrütevler

Profesyonel Maltepe Depo Kiralama Hizmeti

Ev eşyası depolama işlemlerinde, profesyonellik, eşyaların güvenliği açısından çok önemlidir. Maltepe eşya depolama hizmetleri veren bir firma olarak, tüm işlemlerimizi profesyonel ekiplerimiz ve modern depo alanlarımız ile yapıyoruz. Eşyaların, alınarak, depoya taşınması, depo içerisinde, korunaklı olarak istiflenmesi, depolama şartlarının oluşturulması gibi tüm işlemlerimizi uzman ekiplerimiz ile yaparak, depolama işlemlerinin güvenli olmasını sağlıyoruz. Sektörde vermiş olduğumuz profesyonel depolama hizmetleri sayesinde, müşterilerimizin tüm eşyalarını sigortalıyor, nem, kırılma gibi her türlü riske karşı koruma altına alıyoruz.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Çözümleri

Maltepe eşya depolama hizmetlerimizde, farklı depo oda ölçüleri ile müşterilerimize ihtiyaçlarına göre uygun fiyatlı depolama seçenekleri sunuyoruz. Ev eşyalarının hacimlerine göre odalarımız, 1+1, 2+1, 3+1 ev eşyalarının sığacağı şekilde farklı ölçülerden oluşmaktadır. Depolara koyacağımız tüm ev eşyalarını, uygun koliler içerisine yerleştiriyor, hem tozlanmalara hem de dış etkenlere karşı korunmasını sağlıyoruz.

Kolileme yaparak, eşyaları daha rahat istifliyor ve daha az yer kaplamasını sağlıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyat tekliflerinin daha uygun olması için eşyalarının sığacağı büyüklükteki depolarımız için oluşturduğumuz fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Depo kiralama yapmadan önce firmamızda, tüm depolama şartlarını, sigorta kapsamlarını ve diğer hizmet seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama
Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Güvenli Depolama Hizmeti

Maltepe Eşya Depolama hizmetlerimizde, güvenlik ön planda tuttuğumuz özelliklerden birisidir. Güvenli depolama hizmeti verebilmek için tüm depolarımızı, hijyen ve sağlık şartlarına uygun olarak inşa ediyoruz. Daha sonra, depo alanlarımızın güvenliğini özel güvenlik personeli ile 24 kesintisiz olarak yapıyor, daha güvenli olması için güvenlik kamera sistemi ile takibini yapıyoruz. Güvenlik kamera sistemlerimiz, 24 saat kesintisiz kayıt yapmakta ve kilitli olarak tuttuğumuz depo alanlarımıza yetkisiz kişilerin giriş yapmasını önlemektedir. Kişiye özel ya da genel olarak belirlediğiniz depo alanlarının kapıları sürekli kilitli durmakta, sadece yetkili görevlilerin açmasına izin veriyoruz. İstanbul’da en güvenli depolama şirketi olarak hizmet vererek, müşterilerimizin her türlü eşyasını saklıyoruz.

Maltepe Sigortalı Depolama

Tüm Maltepe Eşya Depolama hizmetlerimiz, müşteri odaklıdır ve müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü yenilikçi sistemi kullanmaktayız. Maltepe eşya depolama işlemlerimizde, tüm müşterilerimize sigorta seçeneklerini sunuyor ve depolarımıza konulacak tüm eşyalarının sigortalı olmasını sağlıyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Hizmeti
Maltepe Eşya Depolama Hizmeti

Maltepe’de Sigortalı depolama hizmeti vererek, eşya sahiplerinin eşyalarının güvende olduğuna inanmasını sağlıyoruz. Fiyat tekliflerimizi kabul eden müşterilerimizin eşya türleri arasında ayrım yapmadan, yangın, deprem, sel gibi tüm sigorta işlemlerini hemen yapıyoruz. Sigorta süresi, depo kiralama süresi kadardır. Müşterilerimizin tüm eşyaları, depolarımızdan çıkana kadar sigorta poliçesinde belirtilen güvence kapsamındadır.

Maltepe Ofis Eşyası Depolama

İstanbul’da küçük, büyük birçok firma, bulundukları sektörün durumuna göre yeni ofisler açmakta ya da açık ofislerini kapatmak zorunda kalmaktadır. Ofislerini kapatanlar, tekrardan yeni ofis açana kadar tüm ofis eşyalarını, firmamız depolarında tutabiliyorlar. Maltepe Eşya Depolama hizmetlerimiz arasında yer alan ofis depolama seçeneğimizden, herkes faydalanabilmekte ve tüm eşyalarını, özel kolilere koyarak, depolarımızda muhafaza ediyoruz. Eşyalarını depolarımıza bırakan müşterilerimiz, yeni bir ofis açacakları zaman depomuzda bulunan eşyalarını istedikleri zaman alabiliyorlar. Eşyaların ofisten depoya, depodan ofise taşınma işlemlerini kendi uzman elemanlarımız ile yapıyoruz.

Maltepe Nakliyat Depolama Paketleme Hizmeti

Eşyaların depolarda, düzenli olarak istiflenmesi ve daha güvenli olması için paketlenmesine önem veriyoruz. Paketleme işlemlerini, kendimiz yapıyor ve eşyaların özelliklerine, ölçülerine göre uygun kalitede koliler kullanıyoruz. Paketleme işleminde kullandığımız kolilerimiz, tüm eşyaları, her türlü darbe ve nem gibi olumsuzluklardan korumaktadır.

Elektronik eşyaları ve değerli eşyaları özel malzemelerden yapılmış koliler içerisine yerleştiriyor, kırılmalarını ve bozulmalarını önlüyoruz. Eşyaları kolilere yerleştirdikten sonra, sağlam bantlarda kapatıyor ve güvenli bir şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Maltepe Eşya Depolama hizmet seçeneklerimiz arasında yer alan sanat eseri ve antika eşya depolamalarında, paketleme işlemlerini alanında uzman personellerimiz ve özel malzemelerle yapıyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Hizmetleri
Maltepe Eşya Depolama Hizmetleri

Maltepe Kiralık Depo Özellikleri

Eşyalarını, depolarda saklayacak olanlar, hizmet aldıkları depo sistemleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Depo İstanbul şirketi olarak, tüm müşterilerimize depolarımızın, fiziki şartları, koruma yöntemleri gibi tüm özellikleri hakkında bilgi veriyoruz. İstanbul geneline vermiş olduğumuz depolama hizmetlerimizde, tüm depolarımız, rutubet ve nem oluşumuna karşı özel olarak tasarlanmıştır.

Maltepe Eşya Depolama güvenliğinin sağlanabilmesi için güvenlik kamera sistemi ve alarm sistemleri kurulumları yapıyor, 7/24 sistemin çalışmasını sağlıyoruz. Güvenlik personelimiz, 24 saat tüm depolarımızın çevrelerini ve girişlerini kontrol etmektedir. Depolarımızda temizliğe önem veriyor, eşyalara zarar verebilecek tüm etkenleri ortadan kaldırıyoruz. Sigortalı depolama sistemlerimiz ile tüm eşyaların her türlü güvenliğini sağlıyoruz.

Maltepe Oda Depo Kiralama Hizmeti

Maltepe Eşya Depolama alanımızda ya da İstanbul’un farklı noktalarındaki depolarımızdan faydalanmak isteyenler, her türlü bilgiyi bizlerden talep edebilirler. Online sitemiz üzerinden fiyat teklifi formunu dolduranlar, verdikleri bilgilere göre uygun fiyat seçeneklerimiz görebilirler. Depolama hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizden randevu alıyor ve eşyaları yerinde görerek, kullanılacak depo oda sistemini ve kiralama şartlarını belirliyoruz.

Maltepe Depo kiralama işlemleri öncesinde, müşterilerimizi tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Daha sonra elemanlarımız ile depoya taşınacak olan eşyaları paketliyor ve planlama yaptığımız araç ile depoya taşınmasını sağlıyoruz. Kiralama sözleşmesi ile birlikte sigorta işlemlerini de hemen başlatıyoruz. Taşıma işlemlerinde yüksek katlı yerlerden asansörlü taşıma sistemimiz ile eşyaları alıyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe eşya depolama fiyatları depolanacak eşyaların miktarına göre seçilecek depo bölümü hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Small, Medium ve Large boyutlarındaki depolarımız sürelere bağlı fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Eşya Depolama Fiyatları Listesi (Güncel)

D – DOLAP DEPO
Özel Eşya Depolama
750
2 Metre Küp Alan Hacmi Özel Eşya Depolama Alanı 2-3 Koli 1-2 Bavul Malzeme Bölümü
S – SMALL DEPO
1+0 Ev Eşyası Depolama
2.000
0-15 Metre Küp Alan Hacmi 1+0 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Koli Paket Malzeme Bölümü
M – MEDIUM DEPO
1+1 Ev Eşyası Depolama
2.500
20 Metre Küp Alan Hacmi 1+1 Ev Eşyası Depo Alanı 3-4 Büyük Paket Malzeme Bölümü
L – LARGE DEPO
2+1 Ev Eşyası Depolama
3.000
30 Metre Küp Alan Hacmi 2+1 Ev Eşyası Depo Alanı 4-6 Büyük Paket Malzeme Bölümü
XL – XLARGE DEPO
3+1 Ev Eşyası Depolama
4.000
40 Metre Küp Alan Hacmi 3+1 Ev Eşyası Depo Alanı 6-8 Büyük Paket Malzeme Bölümü

Maltepe’de Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Maltepe’de ev ofis eşyası depolama, koli eşyası depolama, kişiye özel depo ihtiyaçlarınız için kiralanacak depo alanları hakkında sıkça sorulan soruları sizler için aşağıda derledik.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Maltepe Eşya Depolama ücretleri eşyalarınıza göre belirlenecek depo alanına göre değişir. Ortalama fiyatlarımız 150 tl den başlamaktadır.

Maltepe Kiralık Depo Süresi Var Mıdır?

Hayır herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor. Aylık, 6 Aylık ve 12 aylık seçeneklerimiz ile dilediğiniz sürece eşyalarınızı güvenle depolarımızda saklayın.

Maltepe Depo Alanları Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün depolama alanlarımız Yangın, Sel, Deprem ve diğer doğal afetlere karşın sigortalanmaktadır.

Depo Alanları Klimalı Mıdır?

Evet depo alanlarımızın tümü, havadar havalandırmalıdır. Ayrıca klima bulunmaktadır.

Etiketler: , ,
Maltepe Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al