Bazen hayatımızı değiştirmek istediğimizden bazen de bir takım mecburiyetlerden evimizi ya da iş yerimizi bir yerden başka bir yere taşımaya karar veririz. Bu noktaya geldiğimizde ise artık ihtiyacımız güvenilir bir nakliye firması bulmaktır. Yeni adresimiz hazır, nakliye firması seçildi. Görünürde hiçbir sorunumuz kalmadı. Eşyalar nakliye aracına yüklenir ve yenil adrese doğru yola çıkılır. Adrese geldiğimizde eski kiracının eşyalarını hala aldırmadığını görür ve yıkılırız. Bu tür durumlarda insanların mağduriyet yaşamaması için eşya depolama hizmetleri sunuluyor. Müşterilerin bu tür durumlarda yalnız bırakılmaması için nakliyeciliğin olmazsa olmaz hizmetlerinden biri olan eşya depolama hizmetimizle yüzünüzü güldürüyoruz. Fatih Eşya Depolama olarak nakliyecilik ile ilgili karşılaşacağınız her türlü sorununuzu çözmeyi kendimize görev biliriz.

Fatih Eşya Depolama Hizmetleri Nedir?

Önceden bilinebilen bazen de bilinemeyen nedenlerden ötürü eşyalarımızı bir süreliğine saklayabileceğimiz depolara ihtiyaç duyarız. Bazen yukarıdaki gibi bir aksilik canımızı sıkarken bazen bilinçli ve uzun süreli bir seyahat, yurt dışı gibi, bizi eşyalarımızı bir depoda saklamaya itebilir.

Çok değer verdiğimiz bazı eşyalarımızı ise güven içerisinde saklamak için eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyarız. Eşya depolama hizmeti temelde sadece eşyaların depolanması gibi görünse de özünde çok daha kapsamlıdır. Eşyaların belli bir yerde tutulması, güvenliğinin sağlanması, çeşitli böceklere karşı ilaçlanması, havalandırılması, afetlere karşı koruma ve sigortalanması gibi hizmetler eşya depolama kapsamındadır.

Eşya Depolama Hizmetlerinin Avantajları Nedir?

Eşya depolama hizmetlerinin avantajları dediğimizde en genel şekliyle kısmi süreli olarak eşyalarımızı güvende tutmaktır diyebiliriz. Profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızı kendi eşyalarımızmış gibi itina ile depolar ve güvenle saklarız. Sizin bu noktada en temel kazanımınız ise yaşayacağınız iç huzurunuz olacaktır.

Bileceksiniz ki eşyalarınız biz Fatih eşya depolama ile en az evinizdeki kadar güvendedir. Önceden kestirilemeyecek durumları ise kendinize dert etmenize hiç gerek yok. Çünkü biz olası bütün aksiliklere karşı tedbirimizi almış ve eşyalarınızı gerekli durumlar için ise sigortalamış olacağız.

Eşyalar Hangi Şartlarda Depolanır?

Eşyalarınız olası tüm olumsuzluklar göz önüne alınarak depolanırlar. Havalandırma, doğal afetler, zararlı böcekler, toz, yağmur, yangın, su basması gibi olumsuz durumların oluşmaması için gerekli olan tüm tedbirler alınarak, 7/24 güvenlik kamerası ile izlenerek titiz ve özverili bir çalışma süreci içerisinde eşyalarınız depolanır.

Bizi tercih ederek alacağınız hizmet kaliteli ve güvenilir olacaktır. Sonrasında pişman olmamak adına siz değerli müşterilerimizi Fatih eşya depolama olarak yol arkadaşınız olmak için bekliyoruz.

Nakliyat Sektöründe Neden Eşya Depolama Hizmetleri?

Nakliye hizmetleri sadece eşyaları alıp bir yerden başka bir yere taşıma işi değildir. Nakliyecilik kendi içerisinde hizmet tamamlamaya yönelik çeşitli alt dallara ayrılmaktadır. Eşya depolama gibi montaj gibi. Eşya depolama hizmetinde eşya miktarını, eşya türünü, depolama süresini eşya sahibi belirler.

Depolama için belirlenmiş sizi kısıtlayacak herhangi bir sınırlama yoktur. Sizden sadece bize ne kadar eşya depolatmak istediğinizi, eşyanızın depolarımızda ne süre ile tutulmasını beklediğinizi ve kaplayacağı alanı bildirmenizi bekliyoruz. Bunun sonrasında sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunumu prensibimizden taviz vermeden olabilecek en ekonomik fiyatlandırma ile geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetleri Nerede Yapılır?

Sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunma arzusuyla yola çıkan nakliyat ekibi olarak sizlerin emaneti olan eşyalarınızı saklayabileceğimiz depolarımız bulunmaktadır. Korunaklı ve güvenli ortamlar hazırladığımız depolarımızın bakımlarını düzenli olarak yaptırıyor ve ihtiyaç duyduğunuzda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Depolarımız saklamak istediğiniz çeşitli eşyalarınızın türüne, miktarına göre farklılık gösterir. Güvenli ve korunaklı depolarda sunduğumuz eşya depolama hizmetleri için özel alanlar bulunuyor. Farklı şehirlerdeki geniş depolarda eşya depolama hizmeti veriliyor.

Güvenli Depolama Hizmetleri

Depolarımızda 7/24 güvenlik hizmeti de mevcut olup emanetiniz olan eşyalarınızın güvenliği itina ile sağlanır. Eşyalarınız her türlü tehlikeye karşı koruma altındadır. Depolarımız geniş bakımlı, temiz ve güvenli alanlarda bulunur. Amacımız sizlere hak ettiğiniz kalitede üstün hizmet sunmak olup huzurunuz vazgeçilmezimizdir.

Özveri ile çalışarak gerçekleştirdiğimiz eşya depolama hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizi yormayacak makul fiyatlar belirlemeye özen gösteriyoruz. Sizlerle eşya taşıma ve depolama sürecinde yol arkadaşlığı yapabilmemiz ve sizi hizmet kalitemizle tanıştırabilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Nakliyecilik sektörünün olmazsa olmaz hizmetlerinden biri olan eşya depolama hizmetini almak için güvenebileceğiniz, eşyalarınızı huzur içinde teslim edebileceğiniz profesyonel nakliyat ve eşya depolama firması ile iletişime geçmelisiniz. Talepte bulunduğunuz hizmet süresi, depolanmasını istediğiniz eşyanın kaplayacağı hacim ve şayet var ise özel isteklerinizi bize iletmeli ve kaliteli, güvenli, dürüst anlayışımız ile tanışmalısınız. Beklentilerinizi bize ilettikten sonra size talepte bulunduğunuz hizmetin bedeli bildirilecektir.

Karşılıklı olarak anlaşmaya vardığımız noktada öncelikle nakliye hizmetiniz başlayacak ve eşyalarınız adresinizden profesyonel ekibimiz nezaretinde özenle alınacak ve hava koşulları, hırsızlık, doğal afet, haşere zararları gibi daha pek çok tehlikeye karşı güvenlikli olan depolarımıza üstelik sigortalanarak getirilecek ve depolama hizmeti almaya başlamış olacaksınız

Fatih Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı yerleştirdiğimiz depoların anahtarı size verilerek ihtiyaç duyacağınız herhangi bir eşyanıza rahatça ulaşmanız sağlanacak, isterseniz depoya yeni eşyalar da getirebilmeniz sağlanır. Eşyalarınız depolarımızda sizin istediğiniz süre kadar tutulacak ve sonrasında yeni adresinize sorunsuz, hasarsız ve gecikmesiz bir şekilde sizden alındığı haliyle teslim edilerek son basamak olan teslimat süreci de bitirilecektir.

Bu aşamada siz yeniden eşyalarınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşarken biz ise tüm ekibimiz olarak işimizi layığı ile yapmış olmanın verdiği haklı gururu yaşıyor olacağız. Bir sonraki seyahat serüveninizde yine sizinle olmak, size kaliteyi yeniden yaşatabilmek adına aynı adres ve aynı telefonda sizleri bekliyor olacağız. Fatih eşya depolama hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kaliteli hizmet ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: , ,
Fatih Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al