Eşya depolama nakliye sektörünün en önemli hizmetlerinden biri olup insanların çeşitli gereksinimlerinin karşılanması amacı ile sunulmaya başlanılmış olup talebin giderek daha da artması nedeni ile sunulmaya devam ediliyor. Şehrin muhtelif yerlerinde gerekli koşulları karşılamak üzere hazırlanmış olan depolar özellikle güvenlik sorunlarına getirdikleri kalıcı çözümler ile öne çıkıyor.

Sultangazi eşya depolama firmamız kurulduğu ilk günden bugüne hizmette kalite, güvenilirlik ve profesyonel kadrosu ile siz saygı değer müşterilerine hizmet veriyor. Eşyalarınızı depolama ihtiyacında mısınız o halde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla tanışmak için bizimle iletişime geçin. Bizi arayın sizi detaylı olarak bilgilendirelim. Uzmanlık ve kalite ile uzun yıllardır eşya depolama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sultangazi Güvenilir Eşya Depolama

Firmamızdan depolama hizmeti almaya kara verdiğinizde, hem sizin hem bizim için uygun olan bir gün ve saatte adresinize geliyor eşyalarınızı depomuza götürmeden önce en son teknolojileri kullanarak yerinde itina ile paketliyoruz. Hem paketleme hem de nakliye ve depolama aşamalarında eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için tüm aşamalarda uzman ekibimiz pür dikkat bir şekilde çalışıyor.

Paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından ekibimiz son derece dikkatli bir şekilde eşyalarınızı depomuza sevk amacı ile nakliye aracımıza yerleştiriyor. Tüm aşamalar tamamlanana kadar ekip arkadaşlarımız sizi süreç hakkında sık sık bilgilendiriyor. Nakliye aracımız eşya yerleştirme işleminin bitmesinin ardından adreste son kontrollerini yaparak depomuza doğru eşya taşıma işlemine başlıyor.

Sultangazi Eşya Depolama Hizmeti
Sultangazi Eşya Depolama Hizmeti

Sultangazi Profesyonel Eşya Depolama

Nakliye sürecinin ardından eşyalar depomuza ulaşır ve itina ile yerleştirilir. Depoda gerekli düzenlemelerin ve kontrollerin yapılmasının ardından eşyalarınız depolama hizmetini almak istediğiniz süre boyunca güvenle depomuzda tutulur. En önemli kriteri müşteri memnuniyeti olan firmamız sizin için nakliye sürecinin zahmetli ve zaman alan kısımlarını yerinize tamamlayarak size dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz zamanlar arttırır. Siz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı bildiğinizden rahatlıkla diğer işlerinize odaklanacaksınız. Kiralamış olduğunuz depolarda bulunan eşyalarınız hiç vakit kaybetmeden hemen sigortalanır. Siz de güvence altına alındığını bildiğiniz eşyalarınızı tereddüt etmeden firmamıza emanet ediyorsunuz.

Sultangazi Nakliyat ve Eşya Depolama

Müşteri ihtiyaçlarına göre farklılıkları gösterebilen eşya depolama hizmetleri ev eşyaları, ofis malzemeleri, iş yeri eşyaları, saklama alanınızın bulunmadığı ancak saklama gereği hissettiğiniz özel eşyalarınız gibi çok çeşitli eşyaların depolanmasını kapsar. Depolar fiziksel yapıları, depolamaya uygunlukları profesyonel ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenerek depo olarak kullanılmaya başlanır. Sultangazi eşya depolama firması olarak her çeşit depolama ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyarız. Depolarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Modern Eşya Depolama

Yaşıyor olduğumuz bilgi çağında dahi bürolarda hiç bir yere sığdırılamayan evrak yığınları bulunur. Bu evrakların ve dosaların da güvenli bir şekilde saklanması gerekir. Kıymetli evraklarınız içinde bizimle iletişime geçebilir ve bizden evrak depolama talebinde bulunabilirsiniz. Eşyalarınızı bize teslim ederken yaşadığınız rahatlığı evraklarınızın arşivlenmesinde de yaşarsınız. Her nevi dosyalarınız arşivlemeye uygun koşullarda itina ile saklanır. Siz de pek çok insanın bizi tercih etme sebebini yaşayarak öğrenebilir ve müdavimlerimiz arasına girebilirsiniz.

Sultangazi Eşya Depolama
Sultangazi Eşya Depolama

Sultangazi Eşya Depolama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Son derece kapsamlı bir iş olan eşya depolama hizmetimizden evini taşıyanlar, işyerini değiştirecek olanlar, kısmi süreli görevlendirme ile çalışacak olanlar, evinde ya da iş yerinde tadilat yaptıracak olanlar, arşiv gereksinimi duyan iş yerleri başta olmak üzere herhangi bir eşyasını depolamak isteyen herkes faydalanabilir. Eşya depolama olarak ihtiyaç duyduğunuz her nevi depolama istekleriniz için bizimle iletişime geçiniz. İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan vatandaşların eşya depolama ihtiyaçlarını güvenli ve korunaklı depolarda karşılıyoruz. Sultangazi eşya depolama hizmetinden yararlanan birçok kişi bulunuyor. İnsanlar, kısa ya da uzun vadeli yapılan görevlendirmeler sonucunda eşyalarını taşımak yerine depolamak isteyebilirler. Bu noktada devreye giren firmamız, kurumsal ve profesyonel eşya depolama hizmeti sunmaya devam ediyor.

Sultangazi Eşya Depolama Yöntemleri

Nakliye sektöründe verilen en önemli hizmetlerden biri olan eşya depolama hizmetinin ise en önemli noktası eşyaların teslim alındıkları hali ile müşteriye teslim edilmesidir. Bu nedenle büyük özen göstererek seçtiğimiz depolarımızın bakımları da düzenli olarak yaptırılır. Sürekli gelişen teknoloji ve sektördeki güncel gelişmeler de düzenli olarak takip edilir. Şirketimizin öncü konumunu koruması için profesyonel ekibimiz her zaman teyakkuz halindedir. Tüm bakımlarının düzenli olarak yapıldığı, haşerelere karşı düzenli ilaçlamaların yapıldığı, temizlik ve hijyen koşullarının tavizsiz olarak uygulandığı depolarımız ile siz değerli müşterilerinize hizmete hazır bulunmaktayız.

Sultangazi Eşya Depolama Hizmetleri
Sultangazi Eşya Depolama Hizmetleri

Sultangazi Eşya Depolama Avantajları Nelerdir?

Şirketimiz bünyesinde sunulan eşya depolama hizmetinden faydalanmaya başladığınızda sizi bekleyen diğer faydaları da keşfetmiş olacaksınız. Öncelikle tam güvenlikli 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depolarımızda eşyalarınızı saklama ayrıcalığını kazanacaksınız. İçeriğinin ve miktarının bir öneminin olmadığı eşyalarınızın her biri sigortalanmış olacak. Depolarımızın her biri sadece bir tek müşterimizin hizmetine sunulur ve herhangi bir hasara maruz kalmamaları için gerekli özen gösterilir. Siz de eşyalarımı nasıl ve nerede saklayacağım şeklinde bir soruya cevap arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Eşya Depolama Fiyatları

Uygun fiyat tarifeleri ile indirimli sultangazi eşya depolama ücretleri siz değerli müşterilerimiz için sunulmaktadır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Sultangazi Eşya Depolama İletişim

Uzman ekibimiz ve profesyonel yaklaşımımız ile muhteviyatının bir önem taşımadığı eşyalarınızı itine ile paketleyip, özenle taşıyıp size özel olan depomuza son derece hassas bir şekilde yerleştiriyoruz. Düzenli kontrolleri yapılıyor olan depolarımızda eşyalarınız son derece güvende olup aklınız kalmadan eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz hiç bir eşyanızda hasar, kırılma, böceklenme gibi herhangi bir sorun yaşamaz ve bizim müşterimiz olmanın ayrıcalığını yaşarsınız. İstediğiniz miktardaki eşyalarınız muhteviyatı her ne olursa olsun sizin belirleyeceğiniz süre sınırı ile depolarımızda güvenle saklanır. Firmamızın Sultangazi eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , ,
Sultangazi Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al