Araçlarımız İstanbul evden eve nakliyat depolama aracı kiralık depo nun araçları ile Şehiriçi taşıma, Paketleme ve depolanacak eşyaların nakliye işlemini yapıyoruz. Eşya Depolama şirketimiz Ev Ofis Eşyası veya fazla eşyalarınız için +1 Oda ile size özel yaşam alanları açar.


İstanbul Nakliyat Depolama Araçları

İstanbul Nakliyat araçlarımız ile İstanbul’da eşya depolama nakliye hizmeti sunuyoruz. Depolanacak eşyaların yerinden alınarak depolarımıza güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Depo İstanbul Araçları İstanbul evden eve nakliyat depolama aracı Depo kiralama araçlarımız
Depo İstanbul Araçları İstanbul evden eve nakliyat depolama aracı Depo kiralama araçları

Evden Eve Nakliyat Depolama Araçlarımız

Evden Eve Nakliyat depolama araçları ile evinizden aldığımız eşyaların depolara sevkıyatını gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile bütün eşyalarınızı tek tek özenle ambalaj ve paketleme işlemlerini yapıyoruz.

Eşya Depolama Araçlarımız Hakkında

Nakliye Araçları hakkında sıkça sorulan soruları aşağıda sizler için sıraladık.

Depolama Araçları Nerede?

Eşya depolama araçları Depo İstanbul bünyesinde 7/24 taşımaya hazır vaziyette sizlerin hizmetindedir. İstanbul Anadolu Yakasında 4 Avrupa Yakasında 4 olmak üzere toplamda 8 adet depo alanında 23 adet nakliyat depolama aracımız görev yapar. İhtiyaç halinde aynı gün taşımanız gerçekleştirilir.

Nakliyat Depolama Aracı Temiz Midir?

Bütün araçları nakliye öncesi ve sonrası yıkama ve ilaçlama yapılarak dezenfekte edilir. Araçlar temiz bir şekilde kullanıma sunulur.

Kiralık Depo Aracı Sigortalı Mıdır?

Evet taşınacak eşyaların güvenliği adına ve araçları kendi sigortaları gereği, hem araç hem de Taşıma sigortası yapılmaktadır.

Kapsamlı Eşya Deposu Kiralama İçin Fiyat Teklifi Al