Esenyurt eşya depolama hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her eşya içeriğini kaliteli ve güvenli bir şekilde depolama görevi üstlenmektedir. İş veya ev değişiklikleri, fazlalıklar, yeni proje içerikleri için oluşturulan ürünler ve daha birçok sebeple sahip olduğunuz ürünleri saklayarak güvenle koruyacağınız alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada sizlere depo kiralama hizmeti sunarak eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Güvenle paketleme, taşıma ve saklama ihtiyaçlarını tek bir adresten başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Esenyurt Eşya Depolama Firması

Eşyalarınızın ilk günkü gibi korunması ve saklanması için kurumsal bir çerçevede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Sahip olduğumuz değerler kapsamında sunmuş olduğumuz esenyurt eşya depolama hizmet özelliklerimiz şu şekildedir.

Aşağıdaki özellikler eşyalarınızın başarılı bir şekilde depolarda güvenle korunmasına olanak sağlamaktadır. Firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında bu politikalar çerçevesinde hizmetlerimize yön vermekteyiz. Hedeflerimize bu politikaların belirttiği sistematik yöntemler ile ulaşmayı amaçlamaktayız.

  • Profesyonel hizmet sunumu
  • Güvenilir depolama hizmeti
  • Sorunsuz eşya paketleme ve taşıma hizmeti
  • Garanti altına alınan hizmet standartları
  • İşinde uzman profesyonel hizmet sunan ekip arkadaşları
  • Zamanında ve sorunsuz hizmet sunumu
  • Eşyaların güvenli bir şekilde korunması
  • Depo hizmetlerinde korunaklı ortamların oluşturulması
Esenyurt Eşya Depolama

Güvenilir Esenyurt Eşya Depolama Şirketi

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde sizlerden gelen talepler doğrultusunda depolanması adına çok çalışmaktayız. Depoların sahip olduğu fiziki şartları en uygun şekilde tasarlayarak eşyalara zarar gelmesini önlemek adına çaba göstermekteyiz. Gerek güvenlik tedbirleri gerekse havalandırma sistemleri kapsamında sorunsuz depolama olanaklarını müşterilerimize sunmak için uğraşmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz güvenilir hizmet içeriklerimiz ile sektör içinde farkımızı ortaya koymaktayız.

Profesyonel Esenyurt Eşya Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri kapsamında elimizdeki olanakların kullanımında profesyonel bir anlayış ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Standart hale gelen hizmet içeriklerimizin ortaya çıkaracağı başarılı sonuçları profesyonel detaylar ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Vakit kaybı yaratmayan ve sorunsuz hizmet sunumu gerçekleştiren ekibimiz ile kısa sürede eşyalarınızı korunaklı bir alanda istediğiniz süreler dahilinde depolamaktayız. Her türlü eşyanın başarılı bir şekilde depolanması için firma olarak ayrıntılı bir çalışma planı takip etmekteyiz.

Esenyurt Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alın

Esenyurt eşya depolama alanında işinde uzman profesyonel çalışma arkadaşları ve kaliteli hizmet sunumları ile fark yaratan işlere imza atmaktayız. Oldukça geniş bir alanda farklı içeriklerde hizmetler ortaya çıkaran firmamız müşterilerimize en doğru hizmeti sunmak için çaba harcamaktadır. Ev eşyası, villa eşyası, ofis eşyası, öğrenci evi eşyası, sanat eseri depolama ve daha birçok ürün özelliğine sahip içeriklerin depolanmasında hizmet vermektedir. Güvenilir içerikler ve firma garantisi altında gerçekleştirilen hizmet seçenekleri her zaman için başarılı sonuçlar elde etmek adına gelişime açık bir yol izlemektedir. Teknolojik gelişmelerin sunmuş olduğumuz hizmet içeriğine entegre edilmesi ve kullanılması adına tüm gayretimiz ile uğraş göstermekteyiz. Daha doğru ve daha başarılı hizmetler ile adımızı duyurmayı amaçlamaktayız.

Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt’ta Kiralık Depolama Alanları

Esenyurt depolama firmamız kurumsal yapısı içerisinde önceliğimiz müşteri memnuniyetini oluşturmaktır. Bunun için gerekli olan tüm süreçleri başarılı bir şekilde takip ederek verdiğimiz sözleri yerine getirmek için tüm gücümüz ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca kaliteli hizmet sunumlarını müşterilerimiz ile buluşturacak problemsiz hizmetleri ortaya çıkarmak adına gelişim göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin belirttiği ihtiyaçlar doğrultusunda eşya depolama faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Depolanacak olan eşyanın boyutları, depolama sürecinin belirlenmesi, saklanma koşullarındaki özel niteliklerin tamamı müşterilerimizin belirttiği şekilde gerçekleştirilmektedir. Sorunsuz ve güvenli eşya depolama faaliyetlerini sürdürerek her hangi bir mağduriyet yaşanmadan hizmetleri tamamlamayı hedeflemekteyiz.

Esenyurt Eşya Depolama Hizmeti Avantajları

esenyurt eşya depolama olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerde fark yaratacak detayları müşterilerimize ulaştırmaktayız. Kolileme aşamasından eşyaların teslim edilmesi aşamasına kadar geçen süre içinde müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmayacak derecede önlem almaktayız. Depo alanlarımızda yer alan güvenlik sistemleri ile 7 gün 24 saat izlenen depolama alanlarımız herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına denetlenmektedir. Ayrıca eşyaların sorunsuz bir şekilde korunması adına depolarımızda yer alan havalandırma sistemleri aracılığı ile ürünler ilk alındığı gibi hasarsız teslim edilmek için büyük bir çaba ile koruma altına alınmaktadır. Sonrasında belirtilen sürelerin bitimi ile eşyalar eksiksiz ve kusursuz bir şekilde müşterilerimizin talep ettikleri adreslere başarılı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Tüm bu eşya depolama hizmetleri içerisinde hataya yol açmayacak ayrıntılı planlama ve gözetim firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt Eşya Depolama Alanında Sorunsuz Geçekleştirilen Hizmetler

Depolanarak koruma altına alınan her türlü eşyanın siz değerli müşterilerimiz için ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu bilinç ile hareket planımızı oluşturarak eşyaların korunaklı ve güvenli ortamlarda saklanmasına özen göstermekteyiz. Sorun yaratmadan hizmetlerimizi gerçekleştirmeyi amaç edinmekteyiz. Başarılı hizmet sunumlarına elimizdeki olanakları en doğru şekilde kullanarak sizlere ulaştırmaktayız. Uygun fiyat içerikleri ve kaliteli eşya depolama faaliyetleri kapsamında hızlı bir şekilde yol almaktayız. Gelişimin her daim devam etmesi ve işimize olan bağlılığımız kaliteli hizmetler ile farkımızı ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır.

Esenyurt Eşya Depolama Fiyatları

Esenyurt’ta uygun eşya depolama fiyatları uygun indirimli şekilde sunulmaktadır. Depo İstanbul Eşya Depolama LTD ŞTİ şirketi olarak kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda kredi kartına taksit ve faturalı hizmet sunuyoruz. Ayrıca evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerimiz ücretsiz olarak sigorta kapsamında yapılır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda yanınızda bulunmaktayız. Eşyalarınızı sizin belirttiğiniz süreler ve koşullar kapsamında koruyarak firmamız bünyesinde saklamaktayız. Sorunsuz hizmet sunumları ve kaliteli hizmet içerikleri ile sektörün öncü isimleri arasında yer almaktayız. Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazemiz ve ekip arkadaşlarımız eşya depolama faaliyetleri kapsamında ortaya koymuş olduğumuz başarının bir göstergesi olmaktadır. Müşterilerimize en doğru ve güvenilir hizmeti sunmak adına çok çalışmaktayız. Hizmet ağımızı geniş alanlara yayarak daha fazla kişiye ulaşmak adına hedeflerimizi zamanında yerine getirmekteyiz. Sahip olduğumuz çalışma azmi ve dürüst çalışma politikalarımız başarılı hizmetleri değerli müşterilerimize ulaştırma olanağı tanımaktadır.

Etiketler: ,
Esenyurt Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al