Ev Eşyası Depolama İstanbul ev eşyası depolama kiralık depo alanı ile İstanbul’da ev depolama klimalı rutubetsiz güvenlikli evden eve depo alanları sunuyoruz.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Şirketi

İstanbul ev eşyalarının depolandığı kiralık depo şirketi olarak her türlü eşyanızın korunması için ihtiyaca yönelik çözümler geliştirir. Size özel depo alanları oluşturur. Dilediğiniz şekilde size özel kilitli depo alanlarını kullana bilirsiniz.

Ev eşyası depolama Ev eşya depo kiralama firması
Ev eşyası depolama Ev eşya depo kiralama firması

Evinizde yer alan eşyaların depolanmasında tüm eşyanın yanı sıra belli eşyaların depolanmasında da destek alabilirsiniz. Ev eşyası depolama hizmetlinde tüm eşyanızın yanı sıra belli eşyaların depolanması hizmetinde de destek alabilirsiniz. Yeni ev eşyası almanın sonrasında eski eşyaların belli zaman içinde muhafaza edilmesi seçiminin yanı sıra sizin için değerli olan eşyaların muhafazasına kadar farklı sebepler ile hizmet alabilirsiniz. Acil durumlarda ve kentsel dönüşümde eşya depolama ile Ev eşyanızın depolanmasında destek alın. Böylece eşyanızın güvenli ve korunaklı alanlarda belirlediğiniz süre zarfından saklamasını sağlayabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nedir?

Ev eşyası depolama hizmeti farklı süreler ile sunulabilmektedir. Belli gün ya da haftanın yanı sıra daha uzun evde seçeneği ile ay ya da yıl tercihlerinden de yararlanabilirsiniz. Ev eşyanızın bulunduğu alanda alınarak depoya aktarılması hizmetinin akabinde özel depo odalarında güven ile saklaması gerekir. Güvenli ve gerekli olan tüm şartlara uygun olan depo hizmet seçimine yer açılması oldukça önemlidir.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Ev Eşyalarının Depolanmasında Profesyonel Hizmet Alın

Ev eşyası depolama hizmetlerinden yararlanarak eşyanızın muhafaza edilmesine destek olarak eşyanızın saklamasını sağlayabilirsiniz. Ev eşyasının toplanmasında tüm eşyanın muhafaza edilmesinin yanı sıra belli eşyalarında depolara aktarılması hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Yeni eşya alımı sonrasında eski eşyaların belli zaman depolanmasının yanı sıra adres değişikliğinizde de ev eşyanızın yeni yeriniz hazır olana kadar muhafaza edilmesinin avantajını elde edebilirsiniz. Ev eşyasının depolanması işlemlerinde ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek almanız son derece önemlidir. Gerekli olan alanın hava şartlarında etkilenmeyen yapıda olmalıdır. Klimalı eşya depolama hizmeti ile eşyaların belli ısıda muhafaza edilmesi, ideal havalandırmanın olması sağlanır. Bunun yanı sıra küf ve mantara karşı korunaklı ve güvenliği bulanan bir depo alanının sunulması eşyanızın saklanmasında en dikkat edilmesi gereken etkenlerdir.

Kiralık Depo’da Depolanan Ev Eşyaları Listesi

  • Beyaz Eşya Depolama (Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Televizyon, Bilgisayar vs.)
  • Mobilya Depolama (Kanepe , Koltuk, Dolap, Sandalye vs.)
  • Koltuk Depolama (Köşeli Koltuk, Tekli Koltuk, İkili Koltuk, Üçlü Koltuk vs.)
  • Elektrik ve Elektronik Eşya Depolama (TV, PC, Jeneratör, Panel, Koşu Bandı vs.)
  • Arşiv Eşyası Depolama (Evrak, Resmi Yazı, Faturalar, Kamu Belgeleri ve Özel evraklar vs.)
  • Antika Eşya Depolama (Dede yadigarı, babadan kalma antika eşyalar vb.)
  • Sanat Eseri Depolama (Eski sanat değeri taşıyan eşyalar; Vazo, Biblo, Süs Eşyaları vb.)
  • Tablo Depolama (Yağlı Boya Tabloları, Karalama Tablolar vb.)

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

İstanbul’da ev eşya depolama ücretleri değişkenlik gösterir. 1+1 eşya depolama ücreti ile 3+1 eşya depolama fiyatları farklılık gösterir. Sizlere ihtiyacınıza göre depo boyutları ayarlıyor. Fazla veya eksik alandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Eşya Depolama hizmetinden profesyonel destek alarak depo hizmet avantajlarının tamamına sahip olmanın yanı sıra sigortadan da yararlanarak olası kaza, hasar ya da eksik durumunda da eşya bedelinin tanziminde firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman ve deneyimli ekibimizden depo hizmeti almak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Kısa süre içinde adresinize ulaşım sağlayacak olan ekibimiz gerekli olan tüm hizmet detaylarını tarafınıza iletecektir.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Ev Eşyası Depolama Hakkında Merak Edilenler

Ev Eşya Depolama Alı Kime Hitap Eder?

Ev eşya depolama alanları ev eşyalarının depolanmasını sağlar. Evindeki fazla eşyayı depolamak isteyenlere, evinde yer açmak isteyenlere, evindeki değerli eşyayı kaldırmak isteyenlere, kira veya taşınma için geçici eşyalarını bırakmak isteyenlere hitap eder.

Ev Eşyası Depolama Ne Kadar?

Ev eşyalarının depolanması 100 tl hizmet bedelleri ile başlar. Eşyanızın hacmine ve sayısına göre farklı depo alanlarımız mevcuttur. Fiyatları farklılık gösterir.

Depo Alanı Hacmi Ne Kadar?

Çekmece ve Dolap depolama hizmeti dışında, Oda depo alanlarımız 8 Metre Küp (1+0 Ev Eşyası) alandan başlar. 12 metreküp (1+1 Ev Eşyası), 16 metre küp (2+1 Ev Eşyası), 20 metre küp (3+1 Ev Eşyası) ölçülerinde depolarımız vardır.

Etiketler: ,
Ev Eşyası Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al