İstanbul’da yaşayan herkese, eşya depolama hizmeti veriyoruz. Depo İstanbul olarak, her türlü eşyanın, kasko sigortalı olarak, istenildiği süre kadar depolarda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Büyükçekmece eşya depolama hizmetlerimizde, ekonomik fiyat seçenekleri ile hem kameralarla güvenliği sağlanan hem de rutubete karşı özel klima sistemi ile kullanışlı hale getirilen kilitli depo alanları sunuyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, firmamız ile direk iletişime geçebilir ya da internet sitemiz üzerinden, depolanacak eşya türüne göre fiyat teklif formunu doldurabilirler. Müşterilerimizin, eşyalarının yapısına ve kapsayacağı alana göre özel odalar belirliyor, odaları sürekli kilitli tutuyoruz.

büyükçekmece eşya depolama
büyükçekmece eşya depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama Firması

İstanbul’da ev eşyası, ofis, sanat eseri gibi her türlü ürün için depolama hizmeti veriyoruz. Büyükçekmece eşya depolama firması olarak, tüm işlemlerimizi sigortalı olarak yapıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm fiyatlarımız, sigortalı fiyatlardır. Sanat eseri, antika eser gibi özel eşyalar için değer tespiti yapıyor ve sigorta poliçemizi ona göre hazırlıyoruz. Depolarımızda tüm eşyaların daha güvenli muhafaza edilebilmesi için farklı sigorta şirketleri ile birlikte çalışıyoruz. Depolara konulacak olan eşyaların tespitini yapıyor, hacmini hesaplıyor, müşteriye özel kilitli oda ayarlıyoruz. Depo İstanbul olarak tüm depolama hizmetlerimiz, sigortalı ve 7/24 güvenlik kamera sistemi, güvenlik görevlileri tarafından koruma altındadır.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firmaları

İstanbul’da yaşayanların bazıları, iş nedeniyle, belirli süre il dışında olacakları zaman, kullanmadıkları eve kira ödememek için depo hizmetlerimizden faydalanıyorlar. Depo kira ücretlerimiz, ev kira ücretlerine göre çok caziptir ve güvenlidir. Ev eşyası depolama hizmetlerimiz daha güvenli sunabilmek için ev ölçü sistemlerine göre, depolarımızı, 1+1, 2+1, 3+1, villa ev eşyası durumlarına göre farklı ölçülerde oluşturuyoruz. Tüm ev eşyalarınızı, özel olarak ambalajlıyor, depoda güvenli olarak istifliyor ve depo kapısını kilitli olarak muhafaza ediyoruz. Büyükçekmece eşya depolama işlemlerimizde fiyat seçeneklerimizi, kiralama süresine göre belirliyoruz.

Kurumsal Büyükçekmece Eşya Depolama Şirketi

İstanbul’da sunduğumuz depolama hizmetlerimizde, kişiye özel oda sistemlerimiz bulunmaktadır. Sanat eserlerini depolarımızda saklamak isteyenlere, özel oda belirliyor ve bu odalarda eserlerini güvenli olarak saklamalarını sağlıyoruz. Sanat eserlerinin bazıları, paha biçilemez olduğu için özel alanda saklanmasını ve her yönüyle en güvenilir olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize, depomuza konulacak sanat eserinin durumuna göre özel kasko sigortası yapıyor ve rutubete karşı korunaklı depolarda saklıyoruz. Müşterilerimiz, depolarımızda muhafaza ettiği sanat eserlerini istedikleri zaman alabiliyor, sergilere götürebiliyor ve sonrasında tekrar depomuzda muhafaza edebiliyor.

Büyükçekmece Antika Eşya Depolama Hizmeti

Büyükçekmece eşya depolama olarak depolarımızda, her türlü eşyanın muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Antika eşya depolama hizmetleri veriyor, antika değeri kazanmış olan süs eşyaları, tablolar, çeşitli ürünler için özel taşıma ve muhafaza işlemleri yapıyoruz. Bu ürünlerin depomuzda zarar görmemesi, sel, deprem, yangın gibi durumlara karşı en korunaklı alanlarda saklıyoruz. Depolama yaparken, ürünlerin sarsıntı gibi durumlarda, devrilme, düşme olmaması için özel destek aparatları kullanıyoruz. Müşterilerimiz, her türlü antika eşyaları için 6 aydan kısa süreli ya da 6 aydan uzun süreli depo kiralama sözleşmesi yaparak hizmetlerimizden faydalanabiliyor.

Büyükçekmece Eşya Depolama

Büyükçekmece Ofis Depolama Hizmetleri

İstanbul’da birçok işyeri çeşitli nedenlerle taşınmak ya da belirli süreliğine kapalı tutulmak zorunda kalabiliyor. İş yerini yeni bir yer bulanan kadar ya da belirli süreliğine kapalı tutmak isteyenlere depo hizmeti veriyoruz. Her türlü ofis ve iş yeri eşyalarını, bulunduğu yerden alıyor, depolarımıza güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ofis eşyalarının hacim ölçülerine göre uygun depo belirleyerek müşterilerimizin hizmetlerimizden daha ekonomik fiyatlardan faydalanmaları için seçenekler sunuyoruz. Ofis eşyaları arasında, mobilya ve çeşitli elektronik cihazlar bulunabileceğinden, ürün türüne göre ambalajlama yapıyor, ürünleri her türlü dış etkenlere karşı koruyoruz. Depolarımızda, klima sistemi bulunduğu için depolama süresi boyunca herhangi bir rutubet oluşması ve ürünlerin zarar görmesi söz konusu değildir.

Büyükçekmece Oda Depo Seçimi

Depo İstanbul firması olarak, sektörde en güvenilir hizmetleri sunmaya ve müşteri memnuniyetini artırmaya çalışıyoruz. Her müşterimize, oda depo seçeneklerini sunuyor ve depolanmasını istediği ürün türüne göre özel oda seçimi yapabiliyor. Depolarımızın ölçüleri, ev eşyası durumuna göre belirlenmiş ve farklı ölçülerden oluşmaktadır. Ölçülendirmelerimiz, evlerdeki oda sistemi olan 1+1, 2+1 gibi ölçülere göre belirlenmiştir. Ev oda ölçülerine kullanımda olan eşyaların kapsayacağı alan bilinmektedir. İnternet sitemiz üzerinden fiyat teklifi almak isteyen müşterilerimiz, formu doldururken, tüm alanlarla ilgili bilgi vermelidir. İsteyenler her türlü kişisel eşyası için şahsi depo alanı seçebilmektedir.

Büyükçekmece Eşya Depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama ücretlerimizi, kullanılacak olan depo alanına göre belirliyoruz. Web sitemizde, depo ölçülerimiz ve konulabilecek eşya sayısı ve aylık kiralama ücretlerini gösteriyoruz. Depolarımızın ölçüleri, mini depo, küçük depo, orta depo, büyük depo ve maxi depo olarak beş farklı tipten oluşuyor. Tüm oda sistemlerimizde, fiyat tekliflerimiz, 0 – 6 ay arası ve 6 ay ve daha uzun süre şeklinde iki türlüdür.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Uzun süreli depo kiralama hizmetlerimiz için sunduğumuz fiyat seçenekleri daha uygundur. Eşyanınız ölçüsüne göre depo belirliyor, hizmetlerimizden daha uygun fiyatlara faydalanmanızı, bütçenize göre depo seçimi yapmanızı sağlıyoruz.

%100 Güvenli Büyükçekmece Depolama Alanı

Depo İstanbul olarak, tüm müşterilerimize %100 güvenli depo hizmeti vermeye, her türlü eşyalarını istedikleri kadar saklamalarını sağlıyoruz. Depolama hizmetlerinin güvenli olabilmesi için eşya türüne göre sigorta yapılması önemlidir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde, yangın sigortası, deprem sigortası, kaza sigortası ve sel sigortası gibi tüm sigorta sistemlerini kullanıyoruz. Sanat eseri ve antika eser gibi eşyalar için kasko sigortası yapıyoruz. Depolama hizmetlerimizde, müşterilerimiz talep etmese bile sigorta yapmadan depolarımıza eşya koymuyor ve her türlü güvenlik önlemini almaya çalışıyoruz. Depoların güvenli ve sağlıklı olabilmesi için her türlü güvenlik sistemini, klima ve havalandırma sistemlerini kullanıyoruz.

Etiketler: , ,
Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al