Ofis Depolama İstanbul işyeri şirket ofis eşyası depolama şirketi İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Evrak, Dosya, Arşiv, Demirbaş büro depolama yapar. Depo İstanbul şirketi olarak bütün alanlarda depo bölümleri kiralıyoruz.

İstanbul Ofis Depolama Şirketi

İstanbul Ofis Şirket depolama hizmeti ile Evrak, Dosya ve Arşiv eşyalarının depolanması imkanını sunuyoruz. +1 Oda imkanı ile siz değerli müşterilerimiz için yaşam alanları için yer açıyoruz.

Ofis depolama İstanbul ofis eşyası depolama şirketi
Ofis depolama İstanbul ofis eşyası depolama şirketi

Ofis eşyanızın tamamının ya da sadece belirlenen ürünleri bir süreliğine depolayarak sonrasında kullanım avantajına sahip olabilirsiniz. Ofisinize yeni aldığınız mobilyalar sonrasında eski eşyaların depolanmasının yanı sıra yeni işe yerine geçiş aşamasında ofisin hazır olmaması durumlarında da ofis depolama hizmeti alarak ayrıcalıklı bir seçime yer açabilirsiniz. Ofis depolama işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından yapılacak olan çalışmalara yer açarak eşyanızın da istediğiniz gibi korumanın avantajına sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre dilerseniz kilitli depo bölümü veya Koli Depolama hizmeti alabilirsiniz.

Ofis Depolama Hizmeti Nedir?

Ofis depolama hizmeti ofisinizde yer alan belli ürünlerin yanı sıra tamamının belirlenen süre içinde muhafaza edilmesi anlamına gelir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak yapabileceğiniz kiralama hizmetleri aynı zamanda yıllık olarak da gerçekleşebilmektedir. Ofis eşyaları Sigortalı depolama hizmeti ile yararlanmanın yanı sıra ofis eşyanızın tüm kötü hava koşullarına karşı korunaklı olarak muhafaza edilmesi de mümkün olur. Belirlenen kiralama fiyatları ile gerçekleştirilen depolama işlemlerinde konusunda uzman olan ve deneyimli ekip ile hizmet sunan firma seçimine yer açmanız son derece önemli olup bu aşama profesyonel desteği firmamızdan talep edebilirsiniz.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Ofis Depolama Hizmetinde Profesyonel Destek

Ofis depolama işlemlerinizde tüm ofis alanının yanı sıra belli ürün ya da mobilyaların depoya aktarılması aşamasında profesyonel destek almanız oldukça önemlidir. Ofis depolama hizmeti alırken aynı zamanda sigorta avantajına sahip olmanız son derece gereklidir. Depo alanının değişen hava koşullarına karşı korunaklı olmasının yanında belli ısı dengesinin alanda sağlaması ile rutubetsiz bir yerde eşyaların bekletilmesi gerekir. Her depo alanının birbirinden bağımsız olmasına ilave olarak sunulan hizmette güvenliğinde üst düzeyde sağlanması eşyanın teslim alınana kadar ilk günkü gibi hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edilmesine destek olur.

Ofis alanınızda bulunan eşyanızın tamamının ya da belli kısmının depolanması işlemlerinizde firmamızdan gerekli depo hizmetini alarak bu avantajlara da sahip olmanız mümkün. Ofis alanının depolanması ile ilgili hizmet almak için firmamız müşteri temsilcimize talebinizi iletmenizin akabinde ücretsiz eksper hizmeti sunularak böylelikle depo hizmet bedeli de kısa sürede belirlenir. Onay vermeniz durumunda ise belirlenen gün ve saatte Oda Depo hizmeti tarafınıza sunulur.

Ofis Depolama Fiyatları

İstanbul’da Ofis eşyası depolama fiyatları bakımından en ekonomik ücretlerle kiralık depo hizmeti sunan kurumsal eşya depolama şirketiyiz. İndirimli ekonomik ücretlerle Ev Ofis Arşiv eşyaları depolama kiralama hizmeti uyguluyoruz. Eşyalarınızı güvenle paketleyip yerinden alıyoruz. Belli bir süre dilediğiniz kadar depolarımızda muhafaza edilmek üzere emanete bıraka bilirsiniz. Ardından dilediğiniz zaman tek bir telefon ile eşyalarınızı belirlediğiniz alana getirip teslim edip kurulum işlemlerini tamamlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Ofis Depolama Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Ofis eşyalarının depolanması konusunda merak edilenler hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik.

Ofis Depo Alanı Hacim Ölçüleri Ne Kadar?

Ofis eşyalarının depolanması için sunduğumuz depo alanı ölçüleri 8-10-12-15-20 Metre küp alan ölçülerinden oluşmaktadır.

Depo Ücretleri Ne Kadar?

Depolama fiyatları bakımından ekonomik ücretlerle ofis eşyalarının depolanmasını sağlıyoruz. Fiyatlar Aylık bazda olup 100 tl den başlamaktadır. İhtiyaca göre farklı depo ölçülerinde farklı fiyatlarla depolama yapmaktayız.

Ofis Deposu Süre Sınırı Var Mıdır?

Hayır, herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor. Aylık olarak fiyatlandırma yapmaktayız. Kısa süreli depo alanı kirala fiyatı normal ücretlerde. Uzun süreli depo alanlarını kiralama ücretleri ise %15-20 ye varan indirimlerle sağlıyoruz.

Etiketler: , , ,
Ofis Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al