Zeytinburnu Eşya Depolama İstanbul Zeytinburnu kiralık depo fiyatları ile Zeytinburnu’nda kişisel kilitli ev eşyası ofis eşyası depo kiralama hizmeti sunuyoruz.

Zeytinburnu Eşya Depolama Şirketi

Zeytinburnu’nda ev ya da iş yerlerinin tüm eşyasının yanı sıra bir kısmının ya da belli eşyaların saklamasında da eşya depolama firmalarında yararlanılır. Eşya depolama hizmetleri son yıllarda daha çok talep edilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise eşya depolama hizmetlerinde yükselen kalitedir. Daha özenli ve itinalı olan depo alanları kişiye özel olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda birçok seçimler ile de yer açılmaktadır.

Zeytinburnu eşya depolama Zeytinburnu depo kiralama şirketi
Zeytinburnu eşya depolama Zeytinburnu depo kiralama şirketi

Zeytinburnu eşya depolama hizmetinden destek almak için ise konusunda uzman ve deneyimli bir firmadan satın alma işlemine yer açabilirsiniz. Eşya depolama işlemlerinde ise kaliteye yer açmanın yanı sıra bazı detaylara dikkat etmenizde tavsiye edilir.

Eşya Depolama Hizmetinde Güvenliğin Önemi

Eşya depolama işlemlerinin süresi günlük olabildiği gibi aynı zamanda haftalık, aylık ya da yıllık olarak da yer alabilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz süreyi belirleyerek eşya depolama hizmetini almanın avantajını elde edebilirsiniz. Zeytinburnu Eşya Depolama konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulan hizmetlerde eşyaların depolandığı alanların dış güvenliğinin yanı sıra iç güvenliğinin de sağlanması gerekir. İç alan güvenliğinde eşyanın zarar görmesine neden olabilecek olan çeşitli haşere ve zararlıların yanı sıra küf, mantar, bakteri ve rutubetten arınmış alanların sunulması gerekir. Bunun yanı sıra eşya depolama alanının her mevsim aynı ısı da olması ve dış hava koşullarından da etkilenmemesi son derece önem taşır.

Zeytinburnu Eşya depolama hizmetinde kilitli alan içinde bulunan eşyaların iç alan güvenliğinin sağlanması sonrasında ise dış alan için gerekli olan hizmete yer verilmesi gerekir. Dış alanda gerekli olan güvenliğin sağlanmasında personel seçimlerinin yanı sıra güvenlik kameralarının da bulundurulması zorunlu olmalıdır. Eşyalarınızın zarar görmesinin ya da çalınmasına karşı alınacak olan bu önemleri sunan firmalardan yararlanarak hizmet almanız son derece önem taşımaktadır. Zeytinburnu eşya depolama hizmetinde gerekli olan iç ve dış alan güvenliğinin edinilmesi ile sizin için özenli depo hizmeti sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak için hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Zeytinburnu eşya depolama hizmetinin alınması için öncelikle firmaya başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvuru işlemi sonrasında uzman personel eksper raporu oluşturmak için adresinizi ziyaret eder. Eşya yükü ve depolama süreleri gibi birçok farklı kaleme yer açan uzman personel eksper hizmeti sonrasında ise hazırlanan rapor ile fiyat teklifinin oluşmasını sağlar. Eşya depolama hizmet alımınızda fiyat teklifine vereceğiniz onay sonrasında ise hizmeti almaya başlarsınız. Hizmet sözleşmesinde yer alan süre sonrasında eşya depolama ihtiyacınızın devam etmesi durumunda ilave süre için ek hizmet sözleşmesine de yer vermeniz mümkün. Bu işlem için ise mutlaka firma yetkililerini bilgilendirmeniz gerekir. Aynı zamanda hizmet sözleşmesinde belirlenen zamandan öncede eşyanızı teslim alabilirsiniz. Bu hizmet içinde firma yetkilileri ile iletişime geçerek eşyanızın alımı için gerekli olan işlemlerin tamamlanması gerekir.

Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması
Depo İstanbul Eşya Depolama Ev Eşyası Depolama Firması

Eşya Depolama Hizmetini Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Zeytinburnu eşya depolama hizmetinden yararlanılarak eşyalarınızın belirlediğiniz süre zarfında muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Eşya depolama hizmet alımınızda ise konusunda uzman ve deneyimli bir firmadan destek almanız son derece önemlidir. İç ve dış güvenlik önlemlerinin yer aldığı depo alanlarında işlemin yapılmasının yanı sıra firma tarafından hizmet sözleşmesine yer verilerek aynı zamanda sigorta hizmetinin de sunulması önemlidir. Bu detaylara yer açarak sizde eşya depolama hizmetini alabilirsiniz. Zeytinburnu eşya depolama hizmetlerinde güvenliğin yanı sıra sözleşme ve sigorta işlemlerine de yer veren firmamızdan gerekli desteği kolaylıkla ve kısa süre içinde almanız mümkün.

Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Zeytinburnu Profesyonel eşya depolama hizmetlerine yer açarak eşyanızın depo alanlarında belirlediğiniz süreye kadar muhafaza edilmesinde firmamızdan gerekli desteği edinebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sunulan hizmetlerimizden yararlanarak eşyanızın korunmasına yer açarken yanı zamanda gerekli tüm güvenlik önemlerine de yer açıyoruz. Eşyalarınızın muhafaza edilmesi ile ilgili olarak uygulanacak olan hizmet için ise hemen firmamıza başvuru yapmanız yeterlidir. Başvurunuz sonrasında konusunda uzman ve deneyimli personelimiz eksper hizmetini sunarak hizmet karşılığında ödenecek olan hizmet bedeli ile ilgili de bilgi sunarak onayınızı alır. Onay vermeniz durumunda ise firma ile yapılacak olan hizmet sözleşmesi sonrasında işlemler başlatılır.

Zeytinburnu Eşya Depolama Fiyatları

Zeytinburnu Eşya Depolama ücretleri taşınacak ve depolanacak eşyaların kapladığı alan hacmine bağlı olarak değişe bilir. 1+1 ev eşyası depolama hizmeti 300 tl iken 3+1 ev eşyası depolama ücreti 600 tl olabilmektedir. Eşyaya göre depo depo alan hacmine göre de kiralama ücretleri belirledik. Dilediğiniz planı kendiniz için seçe bilirsiniz.

Zeytinburnu Eşya Depolama Ücretleri

Zeytinburnu Eşya Depolama ücretleri ekonomik indirimli şekilde sunulur. Aşağıda depolama hizmeti sunduğumuz eşya tiplerine göre önceden bölümlere ayırdığımız depo alanlarının aylık bazda kira ücretleri bilgisi sunulmuştur. Daha net ve ayrıntılı bilgi için bizden fiyat teklifi alınız.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Zeytinburnu Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Zeytinburnu Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatları küçük eşyalar için aylık 100 tl den başlamaktadır. Tüm ev eşyalarının depolanma ücreti 300 tl den başlamaktadır.

Depolama Alanı Ölçüleri Ne Kadar?

Depo alanının hacim ölçüleri 3-5-8-12-16-20 Metre küp alanlardan meydana gelir.

Depo Kiralama Süre Sınırlaması Var Mıdır?

Hayır herhangi bir kısıtlamamız yoktur. Dilediğiniz süre zarfında eşyalarınızı depolarımızda güvenle saklayın. Uzun süreli depolamada fiyatlarımızda %20 ye kadar indirim uyguluyoruz.

Eşya Depolama Alanları Kilitli Midir?

Zeytinburnu Eşya Depolama alanları kişiye özel ve kilitlidir. Kapalı kişiye özel depolama alanları ile güvenle eşyalarınızı bırakın.

Depo Bölümleri Hijyenik Midir?

Evet, bütün depomuz rutin olarak haşere, böcek ve virüslere karşın her gün dezenfekte edilir. Hijyenik ve sağlıklı alanlar kiralıyoruz.

Etiketler: , ,
Zeytinburnu Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al