Kurumsal Referanslarımız Depo İstanbul kurumsal referanslar ile ev ofis eşyası depolama kiralık depo hizmetinde kurumsal referanslı depo kiralama şirketidir. Eşya Depolama markası olarak İstanbul’da kurumsal depo kiralama hizmetleri sunar.

No: Kurumsal Depolama Hizmeti Alan Kurumlarımız: Kurum: Sunulan Hizmet:
1- BAHÇELİEVLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
2- EYÜP İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
3- GÜNGÖREN MAL MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
4- GÜNGÖREN NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
5- İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YABANCILAR ŞUBESİ ARŞİVİ Kurumsal Depo Kiralama
6- KADIKÖY BELEDİYESİ (KASDAŞ) Kurumsal Depo Kiralama
7- KULELİ DENİZ EĞİTİM KOMUTANLIĞI BİRLİĞİNİN TAŞINMASI Kurumsal Depo Kiralama
8- SİLİVRİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
9- ŞİŞLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
10- SULTANAHMET ADLİYESİ Kurumsal Depo Kiralama
11- SURİYE BAŞKONSOLOSLUĞU Kurumsal Depo Kiralama
12- ÜMRANİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama
13- ÜSKÜDAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Kurumsal Depo Kiralama

Kiralık Depo Kurumsal Referanslarımız

İstanbul’da kiralık depo sektöründe kurumsal referanslarımızı yukarıda sizler için sunduk. Kamu Kurumları depolama, Ev eşyası depolama, Ofis eşyası depolama, Arşiv depolama, Kiralık Oda depo alanları başta olmak üzere farklı depo tipi hizmetler sunduk. Kurumsal firmalar için depolama çözümlerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İsteğe göre farklı şekil, konum ve çeşitlerde depo kiralama imkanı sağlıyoruz. Kurumsal referanslı depolama şirketi ile eşyalarınızı güvenle depo alanlarımızda barındırın.

Kurumsal referanslarımız Depo İstanbul kurumsal depolama referanslı şirket
Kurumsal referanslarımız Depo İstanbul kurumsal depolama referanslı şirket

Ofis Depolama Referanslı Depolama Şirketi

Ofis eşyası depolama çözümleri geliştirerek kiralık depo ihtiyaçlarınında çözüm ortağı olduğumuz Kurumsal şirketler ile uzun yıllardır beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ürün, Tedarik zincirinde depolama kısmını tamamlıyoruz. Kargo Şirketleri için depo alanımızı tahsis ediyoruz. İhtiyaca göre yeni ve ek depo alanları kiralıyoruz.

Kiralık Depo Kurumsal Referanslarımız

Kiralık depo Kurumsal Referanslarımız ile Kurumsal firma şirket ve holdinglere Depo Kiralama hizmetleri sunduk. Depo alanlarımız İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde toplam 8 farklı ilçede yer alır. Firma şirket ve kurumlara en yakın konumda depo tahsisi yapmaktayız. Ulaşım, Lojistik ve Haberleşmeyi kolaylaştırmak adına yakın konumdan depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Şirketlerin tercih ettiği hizmetlerin başında Dosya Arşiv Depolama hizmeti gelmektedir.

Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edinmek için Hizmetlerimiz bölümünden ayrıntılı hizmetleri inceleyebileceksiniz. Ayrıca ücretlendirme hakkında bilgi edinmek isterseniz Eşya Depolama Fiyatları kısmından ücretlere baka bilirsiniz.

Kapsamlı Eşya Deposu Kiralama İçin Fiyat Teklifi Al