Bağcılar Eşya Depolama İstanbul Bağcılar depo kiralama şirketi kasko sigortalı klimalı ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama alanını ucuz fiyatlarla kiralar.

Bağcılar Depo Kiralama Şirketi

Bağcılar Eşya depolama nakliye sektöründe sunulan hizmetlerden biridir. İnsanlar ev ya da iş yerlerini çeşitli nedenlerle şehir içine veya şehir dışına taşımak durumunda kalırlar. Bazen her şey planlandığı gibi gitmez ve eşyalarınız nakliye aracında kalabilir. Bu bazen kiracı ile kiralayan arasındaki bir anlaşmazlık bazen emlakçı ile yaşanan bir sorun bazen ise eşyaların yeni mekana sığmaması, kapı ya da pencerelerin darlığı nedeniyle eşyanın yerleştirilememesi şeklinde belki de bir başka farklı şekilde kendini gösterebilir. İşte bu tip durumlarda nakliye aracında kalan eşyalarınızı siz farklı bir çözüm üretene kadar saklıyoruz. Bağcılar eşya depolama olarak bu ve benzeri durumlarda yaşayacağınız mağduriyeti gidermek adına yanınızda oluyoruz.

Bağcılar Eşya Depolama Firması

Nakliye hizmeti sadece müşterinin eşyalarının bir yerden bir yere taşınması işi değildir. Nakliye hizmetleri içerisinde eşya depolama da olmak üzere daha birçok konuda insanlara hizmet sunar. Eşya depolama sadece bir yerden bir yere taşınma esnasında ortaya çıkan sorunları aşmaya dönük olarak geliştirilen bir hizmet değildir. İnsanlar pek çok değişik nedenden ötürü eşya depolama hizmeti almak isteyebilirler. Örneğin çok değer verdiği fakat ev ya da iş yerinde onu muhafaza edecek uygun yeri olmayanlar, eşyasının fazla göz önünde olup zarar görmesini istemeyenler gibi birçok farklı sebeple eşya depolama hizmeti talep edilebilir. Bu hizmeti talep edenler saklanacak bir eşyası ya da taşınacak bir eşyası için bir hizmet satın almış olur ve artık içleri rahattır. Müşterilerin tüm eşyaları güvenilir ellerde yani Bağcılar eşya depolama hizmeti güvencesindedir.

Bağcılar Eşya Depolama Hizmeti
Bağcılar Eşya Depolama Hizmeti

Bağcılar Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmetleri nakliye sektöründe sunulan hizmetlerden biri olup, ihtiyaç duyarak başvuruda bulunan herkes bu hizmetten faydalanabilir. Hizmet kalite, güvenlik, özveri ve titizlik esasına göre verilir. Bu hizmetin müşteri açısından pek çok faydası vardır. Örneğin eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanması, havalandırmanın yeterince yapıldığı depolarda temiz ve tam güvenli bir şekilde saklanması gibi. Güvenli ve sigortalı depolama şeklinde verilen depolama hizmeti, titizlikle planlandıktan sonra uygulanıyor. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınız sizin istediğiniz süre buyunca uygun koşullarda ve ekonomik fiyatlar ile saklanır. Sektöründeki büyük bir eksikliği gideren eşya depolama hizmeti kullanıcıları için eşyam ne olacak sorusuna sunulan yanıt gibi birçok kolaylık sağlarken, diğer taraftan da 7/24 güvenlik ve koruma gibi faydaları da bulunur.

Eşyalar Hangi Şartlarda Depolanır?

Eşyalar tam anlamıyla güvenliğin sağlandığı, her nevi toz, yağmur, doğal afetler, kemirgenler, böcekler gibi olumsuzluklara karşı korunurlar. Depolarımızda prensip olarak düzenli ilaçlamalar yapar, titiz, sorumlu bir bilinç ile siz değerli müşterilerimize hizmet veririz. Uygun bir havalandırma ile rutin denetim ve temizlik, ilaçlama hizmetleri, depoların düzenli olarak 7/24 izlenmesi gibi güvenlik tedbirlerimiz de bulunur. Eşya depolamada diğer pek çok sektörde olduğu gibi kalite ve güven birer domino taşı gibidir. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz gibi almak için seçebileceğiniz en güvenli adres Bağcılar eşya depolama olarak hizmetinizdeyiz.

Bağcılar Nakliyat Depolama Hizmetleri

Nakliye sektörü de diğer sektörler gibi çok yönlü bir sektördür. Sadece nakliye işi yapılmamakta bu iş içerisinde de çok değerli hizmet, gerekli ve vazgeçilemez hizmet kolları bulunmaktadır. Eşya depolama hizmeti de bu ek hizmetlerden biridir. İnsanlar farklı nedenlerle eşyalarını depolamak isteyebilir. Eşya depolamada eşya miktarını, depolama süresini, müşteri belirler. Depolama için belirlenmiş herhangi bir eşya sınırı yoktur. Depolama hizmeti ile birlikte insanlara eşyalarının bulunduğu deponun bir anahtarı da verilir.

Kişisel Bağcılar Depolama Alanları

Kişi istediği zaman giderek eşyalarını kontrol edebilir, isterse bazı eşyalarını alabilir veya depoya bazı başka eşyalarını da bırakabilir. Böylece farklı eşyaları için birçok farklı depo tutma gibi bir sorunla da uğraşmak durumunda kalmamış olur. Eşya depolama sıkı güvenlik tedbirlerinin uygulandığı ve titiz bir çalışma ile sunulan bir hizmettir. Eşyalarını saklamak isteyen herkes bu hizmetten yararlanabilir. Eşya depolama da bize eşyanın ne kadar kalacağını, ne kadar bir yer kaplayacağını bildirisiniz biz de size mümkün olduğunca uygun bir fiyat teklifi sunarız.

Bağcılar Eşya Depolama Bağcılar Ev Eşyası Depo Kiralama Şirketi
Bağcılar Eşya Depolama Bağcılar Ev Eşyası Depo Kiralama Şirketi

Bağcılar Eşya Depolama Hizmetleri Nerede Yapılır?

Müşterilerimiz için özenle seçtiğimiz sizlere kaliteli hizmet vermemizi sağlayacak, güvenle eşyalarınızı saklayabileceğimiz alanlarımız vardır. Tam güvenli ve maksimum düzeyde korunaklı depolarımızda yapılan eşya saklama çalışmalarımızda emanetiniz olan eşyalarınıza zarar gelmemesine azami özen gösteriyoruz. Arzu ettiğiniz her çeşit eşyanızın depolanacağı alanlarımızda eşya güvenliğiniz için 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim yapıyor ve sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Eşyalarınızı geniş, ferah, bakımlı, temiz ve güvenli alanlarda saklıyoruz. Çeşitli depolarda sakladığımız eşyalarınız dışarıdan gelebilecek farklı istenmeyen durumlara karşı koruyoruz.

Güvenli Bağcılar Eşya Depolama Firması

Rahatlığınızın ve konforunuzun vazgeçilmezlerimiz arasında olduğu eşya depolama hizmetlerimizde her nevi eşyalarınızın depolanması hizmetini sunuyoruz. Son derece sıkı bir şekilde aldığımız güvenlik önlemlerimiz ile depolarda eşyaların kaybolması veya herhangi bir zarar görmesi gibi problemler yaşamazsınız. Titiz ve itinalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Ev Ofis eşyası depolama hizmetlerimizde sizler için ve sizleri zorlamayacak uygun fiyatlar belirlemeye özen gösteririz. Birçok avantajları içerisinde barındıran hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Depo Şirketi İle Güvenli Depolama Alanları Kiralayın
Bağcılar Depo Şirketi İle Güvenli Depolama Alanları Kiralayın

Bağcılar Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Nakliyat alanının vazgeçilmez hizmetlerinden biri olan ev eşyası depolama hizmetine almak isteyenlerin, bu alanda hizmet veren güvenebilecekleri, tereddütsüz olarak kıymetli eşyalarını teslim edebilecekleri bir firma olan Bağcılar eşya depolama ile irtibata geçmeleri gereği vardır. Eşya durumu ve eşyaların depolanma süresi gibi konularda tarafımıza verilecek bilgiden ve istediğiniz özel koşulları da bildirdikten sonra sizin için özel olarak belirleyeceğimiz fiyatı alırsınız. Onaylamanız halinde eşyalarınız bize vereceğiniz adresten, arzu ettiğiniz koşullarla ve yine bize bildireceğiniz adrese naklini isteyeceğiniz güne kadar güvenle depolarımızda bekletilir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi gereklidir.

Bağcılar Eşya Depolama Fiyatları

Bağcılar eşya depolama fiyatları ekonomik ücretlerle sunulur. Süre ve alan hacmine bağlı depolama ücretlerinde avantajlı indirimler sağlıyoruz. Aşağıda Bağcılar depolama alanları depo ücretlendirme tarifeler yer almaktadır. Daha ayrıntılı fiyat bilgisi için lütfen fiyat teklifi alınız.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Bağcılar’da Depo Kiralama Hakkında Merak Edilenler

Bağcılar Ev Ofis Deposu Kiralama konusunda sıkça sorulan sorular ve cevapları sizler için aşağıda sıraladık. Aklınıza takılanları müşteri hizmetlerimizden danışabilirsiniz.

Bağcılar Depo Alan Ölçüleri Ne Kadar?

Depolarımız standart olarak ihtiyaca göre önceden dizayn edilmiştir. Her türlü ev eşyasına gör 8-12-16-20 Metre Küp alanlardan oluşur.

Depo Fiyatları Ne Kadar?

Depo alanları kiralama ücretleri aylık olup, fiyatlarını eşyalarınızın hacmine göre belirlenen depo ücretlendirmesi ile belirliyoruz. Ortalama depo kiralama fiyatları aylık 150 tl den başlamaktadır.

Depo Alanları Klimalı Mıdır?

Evet bütün depo bölümleri havalandırmalı ve klimalıdır. Rutubetsiz sağlıklı alanlarda eşyalarınızı güvenle depolayın.

Depo Bölümleri Güvenli Midir?

Bütün depo binalarımız güvenlik kamaralıdır. Ayrıca güvenlik personelimiz mevcuttur. Depolar kişisel bölümlere ayrılmış ve kilitlidir. Anahtar kilidi sadece eşya sahibinde bulunur.

Etiketler: , ,
Bağcılar Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al