Depolama, her alanda ihtiyaç duyulan bir alandır. Ürün, eşya, gıda ya da birçok alanda depolama alanları gereklidir. Özellikle eşyaların ihtiyaç halinde kullanılması için belirli alanlarda muhafaza edilmesi gerekebilir. Eşyaların yaşam alanınızı daraltması ve gereksiz yer kaplaması sizleri rahatsız edebilir. Atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı artık sancaktepe eşya depolama hizmetimizle depolayabilirsiniz.

Depolama alanı olarak eskiden merdiven altı, kömürlük ya da bina ardiye alanları kullanılmaktaydı. Eşyaların rutubete maruz kalması, hırsızlık gibi sorunlarla karşılaşmanız muhtemel olurdu. Anılarınızın olduğu, değerli ya da önemli eşyalarınızı lazım olmasını göz önünde bulundurularak depolama alanında uzun süre saklayabilirsiniz.

Sancaktpe Eşya Depolama Firması

Eşya depolama alanlarına ihtiyaç; bireysel, kurumsal ve imalat alanında olabilir. Depolama alanlarının oluşturulmasıyla birçok eşya grubu özenle saklanıyor ve zarar görmüyor. Taşınma gibi bazı zorunlu durumlar olabilir. Bu anlamda her zaman sizlerin emanetine sahip çıkıyoruz. Bizlere emanet edeceğiniz her eşyayı detaylı olarak saklıyoruz. Antika eşyalarınızı her zaman saklayacağınız ya da emanet edeceğiniz alan olmayabilir. Sizin için değeri büyük bu eşyalarınızı kısa ya da uzun süreli dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz.

Sancaktepe Oda Depolama Şirketi

Oda olarak tasarladığımız depo alanlarında kendinize ait eşyalar kilitli ve kapalı alanda muhafaza edilmektedir. Oda koşulları rutubet olmayan bir alana sahiptir. Kuru ve hijyenik alanlarımız düzenli olarak temizlenmektedir. İlaçlama gerektirmese de rutin bakımları yapılmaktadır. Kilitli olarak bulunan odalarımız, güvenlik sistemlerimizle sürekli kontrol edilmektedir. Eşyalarınız sancaktepe eşya depolama alanında her zaman güvendedir. Kurulan depolama sistemlerimiz düzenli ve eşyalarınızın büyüklüğüne göre değişen ebatlara sahiptir. Oda depolama alanında depolanan eşyalar; villa eşyaları depolama, ofis ve iş yeri eşyaları depolama, kurumsal eşya depolama olabilir.

Ayrıca kurumsal arşiv depolama, ev eşyası depolama, sanatsal eşya depolama, antika eşya depolama, garaj malzemeleri depolama, elektronik depolama, beyaz eşya depolamadır. Her eşyanın bulunduğunuz alanda düzenlenmesi mümkün değildir. Koliler halinde istif yapılması ise yerinizi daraltan, hareketinizi kısıtlayan bir durumdur. Bu nedenle özellikle ev eşyalarının depolanma amacına uygun olarak sancaktepe eşya depolama kullanılabilir.

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmetleri
Sancaktepe Eşya Depolama Hizmetleri

Sancaktepe Kurumsal Arşiv Depolama

Kurumsal alanlarda bulunan arşiv depoları bazen kullanılamaz durumda olabilir. Yer değiştirme ya da kurumsal bir firmanın taşınması durumunda önemli evrakların bir alanda depolanması gerekebilir. Güvenli ortam olarak, önemli bilgilerin yer aldığı arşivlerin her alana teslim edilmesi mümkün değildir. Bu nedenle depolama alanı ihtiyacı bu noktada doğar. Kurumsal firmaların arşivlerinizi güvenle depoluyoruz. Sigortalı olarak depolama hizmeti verdiğimiz depolama alanımız, her türlü hava akışına karşı güvendedir.

Sancaktepe Depolamada Eşyalar Nasıl Hava Alır?

Kapalı konteyner ya da daire sistemlerinde yaşanan bazı havasızlık sorunları, depolama alanımızda yaşanmamaktadır. Depolama alanlarımız düzenli ve kafes şeklindedir. Hava alarak, eşyaların uzun sürede zarar görmemesi sağlanır. Hava akışının olmadığı yerlerde evlerin dahi havalandırılmaması sonucu eşyalarda nem ve koku olurken, depo alanlarında daha fazla olabilir. Bu hususta sancaktepe eşya depolama firması olarak eşyalarınızın havalandırılması düzenli sağlanır.

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti
Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti

Sancaktepe Depo’da Eşyalar Nasıl İstiflenir?

Eşyalar depolanma sırasında düzenli ve rahat bir şekilde depolanmalıdır. Elektronik, beyaz eşya ve özel eserler ayrı depolama alanlarında saklanmalıdır. Eşyaların üst üste ve sıkışık olması her zaman eşyalara zarar verir. Bu durumun yaşanmaması adına eşyalarınızı düzenli olarak yerleştiriyoruz. Eşyaların taşınacağı alan büyüklüğü, parça sayısı ve eşya niteliğine göre eşyalar depolanır.

Sancaktepe Eşya Depolama Avantajları Nedir?

Eşya depolamanın kullanıma katkısı oldukça büyüktür. Yer tasarrufu ve eşyaların depolanması adına daire kirası vermek yerine, uygun fiyatlara depolama hizmetimizden yararlanarak bütçe tasarrufu yapıyorsunuz. Eşyalarınızı satmak zorunda kalmadığınız depolama hizmetimizde, eşyalarınızı dilediğinizde kullanmak adına teslim alabiliyorsunuz. 2. el eşya satan alanlarda, yer olmadığı için insanların satmaya mecbur kaldığı eşyalar bulunur. Kısa süreliğine emanet edecek bir alanın bulunmaması, bu zorunluluğu sağlar. Kimse eşyasını kısa sürelik sıkıntı nedeniyle satmak istemez. Güvenli olmayan alanlarda saklanan eşyalar ise güvenli olmaz. Öğrencilerin farklı illerde ev tutmaları sonucu eşyaları sıfırdan almak zorunludur. Bir ev eşyası ise kolay alınmaz. Tatil dönemlerinde ev kirası ödemek yerine depo alanı tutmak öğrenciler için oldukça karlıdır.

Sancaktepe Eşya Depolama
Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Kurumsal Depolama Hizmeti

Ofis taşınması oldukça zorlu bir süreç olabiliyor. Yeni bulunan ofis alanının tadilatı ya da fazla eşyaların olması, ayrı bir depolama alanına ihtiyaç duyulur. Ofis eşyaları sadece ofis mobilyaları değildir. Ofis mutfak kısmında kullanılan eşyalar, arşiv alanlarında bulunan evraklar gibi farklı eşyaların da depolanmaya ihtiyacı olur. Ofis mobilyaları değerli mobilyalar arasındadır. Mobilyalar aynı zamanda bir iş yerinin işleyişi adına önemlidir. Personel masaları, bankolar, çağrı merkezi masalar ve bilgisayarlar oldukça önemli eşyalar arasındadır. Bu eşyaların kısa ya da uzun süreliğine saklanması için birçok ofis yüksek kiralama ücreti ödemektedir. Depolama alanı ise mobilyalara uygun olarak oluşturulmuştur. Özel deri kaplı mobilyaların depolanma şartlarının uygun olması gerekir. Biz depolama alanımızın tüm koşullarına güveniyoruz.

Sancaktepe Ev Depolama (Müstakil Ev)

Müstakil ev eşyası, konut olarak nitelendirilen ev eşyalarından daha fazladır. Kullanılan eşyalar genellikle birkaç katlı eve ait olup, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyulan eşyalardır. Özellikle villa gibi müstakil alanlarda mutfak, banyo, beyaz eşya, spor malzemeleri, depo malzemeleri, garaj malzemeleri, mobilya ve çalışma odası alanları gibi birçok eşya grubu bulunmaktadır. Bu eşyalar için uygun büyüklükte bir depo alanına ihtiyaç duyulur. Müstakil ev eşyası için güvenlikli, kamera sistemlerimizin ve alarm sistemlerimiz yer aldığı depo alanı oluşturduk. Tüm eşyaların kendi niteliklerine göre depolanması konusunda size yardımcı oluyoruz.

Sancaktepe Eşya Depolama Fiyatları

En uygun eşya depolama fiyatları sayfamızı ziyaret ederek en güncel ve indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Fiyat politikamızı belirlerken, eşyalarınızın güvende olmasına öncelik veriyoruz. Emanetinizi, talep ettiğinizde güvenle teslim ediyoruz. Sigortalı olarak güvencemiz altına aldığımız eşyalarınıza, uzun süre depolama hizmeti veriyoruz.

Etiketler: , ,
Sancaktepe Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al