Kartal Eşya Depolama İstanbul Kartal ev eşyası depolama şirketi Kartal’da ucuz Kiralık depo fiyatları güvenli kilitli, klimalı oda depo kiralama hizmeti sunar.

Kartal Eşya Depolama Şirketi

Kartal Eşya depolama hizmeti birçok nakliyat firmasının vermiş olduğu bir hizmettir. Eşyalara zarar gelmeden sağlıklı bir şekilde depo da muhafaza edilmesidir. Eşyaların uygun bir şekilde saklanması oldukça önemlidir. Birçok kişi özellikle şehir dışına taşınacağı zaman eşyalarını belli bir yerde muhafaza etmek ister. Bunun içinde bakliyat firmalarından destek almak gerekir. Bizler uzun yıllardır bu alanda tüm müşterilere hizmet vermekteyiz. Eşya depolama alanında bizlere ulaşmak için kartal eşya depolama firması olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda tüm müşterilerimiz için oldukça iyi fiyatlara ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu nedenle birçok müşteriye de ulaşım sağlamaktayız.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti

Kartal Eşya Depolama işlemi genellikle nakliyat firmaları tarafından verilen bir hizmettir. Yurt dışına veya şehir dışına taşınan kişiler eşyalar her birini götürmediği için eşya depolama hizmeti almayı tercih eder. Eşya depolama da hemen hemen tüm eşyalar kolay ve hızlı bir şekilde depolanır. Eşya depolama yapacağınız zaman tüm firmalardan bu konuda bilgi almak daha iyi olacaktır. Ev eşyası depolama işlemi yapılırken oldukça iyi bir firma seçimi yapmak gerekir. Genellikle bu alanda nakliyat firmaları hizmet verir. Nakliyat firmalarından fiyat bilgisi almak ve depolama işlerini nasıl yaptığı hakkında bilgisi almak gerekir. Böylelikle daha kaliteli bir firma seçimi yaparak eşyaların taşınması sağlanır.

Kartal eşya depolama hizmeti
Kartal eşya depolama hizmeti

Eşya Depolama İşleminde Neler Depolanır?

Eşya depolama alanında ev eşyaları ve ofis eşyaları depolama hizmeti ile fala eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Eşya depolama alanında birçok ürün bulunur. Genellikle ev de bulunan kaba eşyalar kolay bir şekilde depolanır. Özellikle büyük elektronik eşyalarınız varsa depoda saklamak daha güvenilir olabilir. Firmamız eşyalarınızı oldukça güvenilir bir şekilde saklar. Eşyalarınızın depolanacağı yer genellikle büyüklüğe göre seçilir. Eğer eşyalarınız çok fazla ise genellikle büyük bir depo alanı ayarlanır. Her bir eşya çok kolay ve hızlı bir şekilde depolanır. Bunun için ne kadar eşyanızın olduğu bilgisinin mutlaka firmaya verilmesi gerekir. Büyük mobilya tarzı olan eşyalar için genellikle daha büyük bir depolama alanı ayarlanır. Bu nedenle firmalara verilen bilginin doğru olması çok önemlidir. Firmamızda bu konuda çok iyi şekilde hizmet verir.

Eşya Depolama İşlemi Nasıl Olur?

Depolama işlemi yapılmadan önce firmamız tarafından eşyaların taşınacağı yere bir ekspertiz gönderilir. Bu ekspertiz depolanacak eşyaların değerini belirler. Eşyaların nasıl saklanacağı ve depolanacağı hakkında sizlere gerekli bilgileri de vermiş olur. Depolama sürecinden önce firmamız tarafından paketleme yapılır.

Herhangi bir hasara neden olmadan eşyalar paketlenir. Sizin belirlediğiniz bir tarihte eşyaları almaya gelirler. Firmamız sadece bireysel anlam da değil aynı zaman da kurumsal olarak da hizmet veren bir firmadır. Kullanmadığınız eşyaları belirlemiş olduğumuz depolar da istediğiniz süre depolamaktayız. Eşyalar için belirlenen belli bir sıcaklık ve nem oranı bulunur. Depolarımız da bunu sağlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden depolanır. Eşyaların zarar görmemesine her firma önem vermez. Bazı müşteriler bu konuda ciddi anlamda sorun yaşar. Bu nedenle bu gibi durumlar da ciddi anlamda araştırma yapmak gerekir.

Kartal eşya depolama hizmetleri
Kartal eşya depolama hizmetleri

Kartal Ev Eşyası Depolama İşleminde Dikkat Edilecekler

Eşya depolanması sırasında eşyalara zarar gelmemesi her müşterinin istediği bir şeydir. Kartal eşya depolama firması olarak bu alan da müşterilerimize oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eşya depolanması sırasında depo yerine eşyalar zarar gelmeyecek şekilde eşyalar konur. Eşyalar büyüklüğüne göre paketlenir. Bu nedenle de hiçbir şekilde hasar almaz. Paketleme işleminden sonra büyükten küçüğe olacak şekilde depolama işlemi yapılır. Eşyalar depoya konulduktan sonra bir anahtar da müşteriye verilir.

Müşteri istediği zaman gelip eşyalarını görebilir veya istediği eşyayı depodan alabilir. Eşya depolama firması seçerken eşyaların taşınması konusunda da oldukça dikkatli olmak gerekir. Firmaların kaliteli olması eşyalarınıza da zarar gelmemesi anlamına gelir. Bu nedenle firma seçimi her bir müşteri için oldukça önemlidir.

Kartal Kiralık Depo Firma Seçimi

Kartal Eşya depolama alanında firma seçimi yaparken iyi ve kaliteli olan firmaları tercih etmek gerekir. Eşya depolama oldukça önemli ve riskli bir iştir. Güvendiğiniz firmaları tercih etmek her zaman daha sağlıklıdır. Özellikle herhangi bir yerden duyduğunuz firmalar sizlere bu konuda daha iyi bir hizmet verir. Bizler de oldukça kaliteli bir şekilde hizmet verdiğimiz için birçok müşteri tarafından tercih edilmekteyiz. Firmaların nakliye alanında hizmet vermesi nedeniyle birçok müşteri tercih eder. Firma seçimi yaparken daha önce kaç kez bu alanda hizmet verdiği oldukça önemlidir. Kartal eşya depolama firması olarak tüm müşterilere oldukça uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz.

Kartal eşya depolama Kartal ev eşyası depolama kiralık depo şirketi
Kartal eşya depolama Kartal ev eşyası depolama kiralık depo şirketi

Eşya Depolama Sigortası

Kartal Eşya depolama sigortası her nakliyat firması tarafından yapılan bir işlemdir. Sigorta işlemleri her eşya için uygulanır. Eşyalara sigorta yapıldığı zaman ve sigortalı depolama hizmeti olduğu zaman bir zarar gelmesi durumunda firma size bu ücretleri öder. Nakliye sigortası müşteri tarafından da mutlaka yapılmalıdır. Bazı durumlar da nakliyat firması sigortayı önermez. Ancak müşteri bu gibi durumlar da mutlaka eşya sigortasını talep etmelidir. Kartal eşya depolama firması olarak tüm müşterilerin eşyaları için oldukça uygun fiyatlara sigorta hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle oldukça fazla müşteri portföyüne sahibiz. Bizlerle iletişime geçerek sizler de çok uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Kartal eşya depolama hizmeti sunduğumuz semtler aşağıda sunulmuştur.

 • Atalar Eşya Depolama
 • Çarşı Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esentepe Eşya Depolama
 • Gümüşpınar Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kartal Eşya Depolama
 • Karlıtepe Mahallesi
 • Kordonboyu Mahallesi
 • Orhantepe Eşya Depolama
 • Orta Mahallesi
 • Petroliş Mahallesi
 • Rahmanlar Mahallesi
 • Soğanlık Eşya Depolama
 • Topselvi Eşya Depolama
 • Uğurmumcu Eşya Depolama
 • Yakacık Eşya Depolama
 • Yalı Mahallesi

Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Firmalar Kartal Eşya Depolama hizmeti belirlerken genellikle müşteriden aldığı eşyaya göre fiyat belirlemesi yapar. Ancak bazı firmalar bu gibi durumlar da çok fazla ücret talep edebiliyor. Eşya depolama hizmeti alacağınız zaman mutlaka her firmada bir araştırma yapmak gerekir. Aşırı fazla olan fiyatlardan kaçınmak gerekir. Genellikle sabit bir fiyatı yoktur. Ancak eşyalarınız çok az ise çok daha uygun fiyatlara yararlanmak da mümkün. Bu gibi durumları iyi bir şekilde araştırmak da fayda var.

Kartal Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama eşyanın kapladığı alan Metreküp hesabına göre belirlenir. Aynı zamanda ev eşyası tipine göre de değişir. Örneğin 1+1 ev eşyası depolama ücreti ile 3+1 ev eşyası depolama fiyatları farklı olabiliyor. Aşağıda siz değerli müşterilerimiz için önceden ayrılmış depo alanları ve fiyat listesini sunduk, inceleyiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Kartal Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulanlar

Kartal’da eşya depolama hizmetimiz sadece kartal ilçesinde değil İstanbul genelinde bulunan bütün ilçelerimizde ve İstanbul’un her iki yakasında bulunan 8 depomuzda geçerlidir. Bütün İstanbul ilçelerinde hizmetinizdeyiz. Depolama, kiralık depo hakkında sıkça sorulanları sizler için aşağıda sıraladık.

Kartal Eşya Depolama Alanı Nerede?

Kartal depolama alanımız Kartal’da bulunmaktadır. İstanbul geneli 8 farklı depo alanımızda bütün ilçe ve semtlerde hizmetinizdeyiz.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Kartal’da eşya depolama fiyatları ortalama 300 tl den başlamaktadır. Eşyalarının miktarına göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Kısa süreli depolama fiyatları normal ücretlerle 6 Ay ve uzun süreli depolamalarda %20 ye varan indirimler sunuyoruz.

Depo Alanı Boyutu Ne Kadar?

Depolama alanlarımız 3-5-8-12-16-20 Metre Küp alanlardan meydana gelir. Ayrıca Oda depo çözümlerimiz mevcuttur. Fazla veya eksik değil eşyalarınıza göre alan sunup ona göre ücret talep ediyoruz.

Kartal Kiralık Depo Alanı Güvenli Midir?

Evet, bütün depolarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenir. Ayrıca güvenlik personelimiz mevcuttur. Bunun yanında bütün depolama alanları kapalı ve kilitli bölmelerden meydana gelir. Kilidi eşya sahibinde bulunur. Herkes sadece kendi alanına giriş yapabilir. Dolayısıyla gayet güvenlidir.

Etiketler: , ,
Kartal Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al