Arnavutköy Eşya Depolama bölgesinde bulunanlar, ev ya da iş yeri eşyalarını belirli süre depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edebilirler. Depo İstanbul firması olarak, güvenlikli ve rutubete karşı korunaklı özel depolarımız ile hizmet veriyoruz. Arnavutköy eşya depolama hizmet seçeneklerimiz arasında, ev eşyası depolama, sanat eseri depolama, antika eşya depolama, ofis depolama gibi tüm seçenekler yer alıyor. Depolarımız sigortalıdır ve eşya hacim ölçüsüne ve eşya türüne göre özel bölümler oluşturuyoruz. Garantili ve Sigortalı depolama hizmetlerimiz ile tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Arnavutköy Eşya Depolama Firması

Arnavutköy Eşya Depolama şirketi olarak İstanbul Arnavutköy depolama hizmetleri sunuyoruz. Ev ve Ofis eşyalarınız başta olmak üzere depo kiralama hizmetlerini ekonomik ücretlerle sunuyoruz.

Arnavutköy Sigortalı Depolama Hizmeti

Arnavutköy eşya depolama hizmeti veren firma arayanlara, 7/24 hizmet veriyoruz. Her türlü eşyanın uzun süre korunaklı bir şekilde depolanabilmesi için tüm hizmetlerimizi sigortalı olarak sunuyoruz. Depo talebinde bulunan müşterilerimiz için eşya tespiti yapıyor, eşya durumuna göre depo ayarlıyor ve sigorta sözleşmesini hemen hazırlıyoruz.

Arnavutköy eşya depolama hizmeti almak
Arnavutköy eşya depolama hizmeti almak

Depo İstanbul olarak tüm depolarımızda 7/24 güvenlik sistemini aktif bulunduruyor, güvenlik kamera sistemi ile izlenmesini sağlıyoruz. Her müşterimizin eşyasını belirlediğimiz bölümü koyduktan sonra kilitli tutuyor, eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri alıyoruz. Depo kiralama hizmetlerimizden, müşterilerimiz, aylık ya da yıllık kiralama şeklinde faydalanabiliyorlar.

Arnavutköy Depo Kiralama Hizmeti

Depolama alanlarımızın tamamı için yangın, deprem, sel gibi tüm sigorta işlemleri yapılmıştır. Arnavutköy depo kiralama hizmetlerinde, müşterilerimize sigortalı hizmet verebilmek için çeşitli sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Arnavutköy eşya depolama hizmetlerimizde, müşterilerimize sunduğumuz sigorta çeşitleri şunlardır.

  • Yangın sigortası,
  • Kaza sigortası,
  • Deprem sigortası,
  • Sel sigortası,

Tüm depolama hizmetlerini sigortalı olarak sunuyor ve müşterilerimizden ekstra sigorta ücreti talebinde bulunmuyoruz. Depolama işlemleri için verdiğimiz tüm fiyat tekliflerimiz, sigortalı depolama fiyatlarıdır. Müşterimiz depo kiraladığı anda sigorta poliçesini hemen hazırlıyor ve imzalayarak işleme sokulmasını sağlıyoruz.

Arnavutköy Ev Eşyası Depolama

İnsanlar, iş nedeniyle ya da kısa süreli il değişikliği yapmak zorunda kaldıklarında, eşyalarını farklı ile taşımak istememekte ve güvenilir depolarda muhafaza etmek istemektedir. Arnavutköy eşya depolama hizmetlerimiz ile her türlü ev eşyasını müşterimizin adresinden alıyor, depolarımıza taşıyoruz. Özel ekiplerimiz ile vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, ev eşyalarını özel olarak paketliyor, hem taşınma hem de depolama aşamasında zarar görmesini önlüyoruz.

Arvanutköy eşya depolama şirketi
Arvanutköy eşya depolama şirketi

Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, ev eşyası depolama bölümünde yer alan fiyat teklifi al formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirler. Online olarak bizlere ulaşan teklifleri değerlendiriyor, uygun depo alanı belirliyor ve müşterilerimize en ekonomik fiyat tekliflerini veriyoruz.

Arnavutköy Ofis Depolama

İşletmeler, çeşitli nedenlerden dolayı şubelerini ya da ofislerini belirli süre kapatmak zorunda kalmaktadır. Bu aşamada, ofis kirası vermemek için tüm ofis malzemelerini güvenli depolarımızda, saklayabiliyorlar. Depolarımızın sigortalı ve tüm güvenlik sistemleri ile korunuyor olması, müşterilerimize güven vermektedir. Ofis depolama hizmet seçeneğimizde, bizlere ulaşan ve depo talebinde bulunanların, eşyalarını yerinde tespit ediyor, eşyaların kaplayacağı hacme göre özel depolarımızı belirliyoruz. Depolama fiyatı konusunda müşterimiz ile anlaştıktan sonra özel nakliye hizmetlerimiz ile tüm eşyaları bulunduğu yerden depolarımıza taşıyoruz. Tüm hizmetlerimiz güvenlidir ve uzman ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Depolama fiyatlarımız, eşyaların kaplayacağı alan ve depo kiralama süresine göre değişmektedir.

Arnavutköy Sanat Eseri Depolama

Sanat eserlerinin çoğu paha biçilemez değerde olmaktadır. Eser sahipleri, evlerinde ya da iş yerlerinde güvenli olarak muhafaza edemeyeceklerini düşündükleri sanat eserleri için depolarımızda özel oda kiralamaktadır. Sanat eserlerini bu odalarda, her türlü riske karşı korunaklı bir şekilde saklıyoruz. Sanat eserinin yapı özelliğine göre depolarımız klimalıdır ve esere zarar vermemesi için rutubet tamamen önlenmektedir. Depolarımız, hem güvenlik görevlileri hem de güvenlik kamera sistemleri ile korunmaktadır. Ayrıca özel sigorta yaparak, her türlü riske karşı önlem alıyoruz. Sanat eseri sahipleri, depomuzda sakladığı ürünlerini istediği zaman çeşitli sergilere götürebiliyor ve sonra tekrardan depomuzda saklayabiliyorlar.

Arnavutköy Villa Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmetleri için depo alanlarımızı farklı ölçülerden oluşturuyoruz. Ev eşyalarında, 1+1, 2+1, 3+1 ev eşyasına göre odalarımızın büyüklükleri farklıdır. Villa eşyası depolama işlemleri için odalarımızın ölçülerini daha geniş tutuyoruz. Her müşterimiz için belirlediğimiz odalara, sadece o müşterimizin eşyalarını koyuyor ve odaları sürekli kilitli tutuyoruz.

Arnavutköy Eşya Depolaması Arnavutköy Kiralık Depo Hizmeti
Arnavutköy Eşya Depolaması Arnavutköy Kiralık Depo Hizmeti

Villalarını yazlık olarak kullananlar, villayı kullanmadıkları dönemlerde, eşyalarını hırsızlık olaylarına karşı koruyabilmek için depolama hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar. İstanbul ilinde Arnavutköy ve çeşitli bölgelerde hizmetlerimizi en güvenli şekilde veriyoruz. Villa eşyalarınızı depolarımızda, aylık ya da uzun süreli olarak depolayabilirsiniz.

Arnavutköy Arşiv Depolama

Birçok özel şirket ve kamu kurumu, yapılan işlemlerle ilgili arşive ihtiyaç duymaktadır. Arşiv oluştururken, arşivin güvenli olması ve her türlü riske karşı korunaklı olması gerekiyor. Bu konuda yatırım yapmak istemeyen işletmeler, depolama hizmetlerimizden faydalanarak, depolarımızı arşiv olarak kullanabiliyorlar. Kamu kurumu ve özel şirketlere sunduğumuz arşiv depolama hizmetlerinde, tüm arşivlerini gizlilik kurallarına göre depoluyoruz. Arşiv depolama hizmet sözleşmesini yaparken, müşterilerimizden, arşivi kullanabilecek yetkili kişilerin bizlere bildirilmesini istiyoruz. Günlük ya da istenildiği zaman arşive yeni belge konulması ya da arşivden belge alınması işlemlerinde sadece yetkilendirilmiş kişilere izin veriyoruz. Böylece tüm arşiv hizmetlerinin daha güvenli ve hizmetlerimizin kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Arnavutköy Eşya Depolama Fiyat Teklifi Al

Depolama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve istedikleri bilgiyi talep edebilirler. Web sitemiz üzerinden işlem yapmak isteyenler, depolama hizmet seçeneklerimizden hangisini talep edeceklerse onu seçer ve fiyat teklifi al butonu ile taleplerini oluşturabilirler.

Arnavutköy Eşya Depolama Fiyatları

Fiyat teklifi formunu dolduranlar müşterilerimize vermiş oldukları bilgilere göre en uygun tekliflerimiz ile dönüş yapıyoruz. Sitemizde fiyat seçeneklerimizi, 6 aydan kısa süreli depolama ve 6 aydan daha uzun süreli depolama şeklinde iki türlü gösteriyoruz. Müşterilerimiz depolayacağı eşya türüne ve sayısına, kaplayacağı alan ölçüsüne göre özel teklifler veriyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 800 ₺ 750 ₺
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 5.000 ₺ 4.500 ₺

Not: Kısa süreli eşya depolama ücretleri standarttır. 6 Ay ve 1 Yıl uzun süreli depolama ücretleri Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.


Arnavutköy’de Depolama Hakkında Merak Edilenler

Depolama hizmetleri için ve depo alanları hakkında sıkça sorulana sorular ve merak edilenleri sizler için aşağıda sergiledik.

Arnakutköy Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar?

Depo ücretleri aylık 100 tl den başlamaktadır. Süreye göre fiyat değişiklikleri uyguluyoruz. Kısa süreli depolamalarda normal ücretler geçerlidir. Uzun süreli depolamada ise %15-20 ye varan indirimler uyguluyoruz.

Depolama Süresi Var Mıdır?

Süreler aylıktır. Uzun süreli depolamalar +6 ay veya 12 ay bir yıl şeklinde süreler de vardır. Bu durumda daha cazip fiyatlarla hizmeti alma şansınız doğmaktadır.

Kiralık Depo Alanları Bağımsız Mıdır?

Evet, bütün bölümler kişiye özel bağımsız alanlardan meydana gelir. Her kişi kendi kilitli deposuna giriş yapabilir. Başkasının depolama bölümüne giriş yapamaz.

Depo Alanı Klimalı Mıdır?

Bütün depo alanlarımız havadar ve klimalıdır. Ayrıca pandemi ve virüslere karşın özel filtreli klimalarımız sürekli çalışmaktadır.

Depo Alanı Hijyenik Midir?

Evet, Kişiye özel depo alanları zaten sterildir. Ayrıca Korona virüs başta olmak üzere bütün hastalıklara karşın günde iki kez yıkama ve ilaçlama yapılmaktadır.

Etiketler: ,
Arnavutköy Eşya Depolama Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi Al